Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Zaplanuj remont. W KRISPOL pomożemy Ci na nim zaoszczędzić

Choć dla większości inwestorów zima nieodłącznie kojarzy się z przestojami na budowach, wychodzimy z założenia, że każda pora rok jest dobra, aby zaplanować szybki remont, który nie pochłonie majątku.

Generalny remont domu lub mieszkania to oczywiście skomplikowana, wieloetapowa operacja, jednak pierwsze odczuwalne i widoczne efekty można uzyskać poprzez dociepleniu budynku, montaż rolet elewacyjnych, a także wymianę okien i drzwi zewnętrznych na nowe.

Zaplanuj #remont z KRISPOL

Dobór stolarki otworowej to jedna z najważniejszych kwestii podczas modernizacji domu. Wielu inwestorów zastanawia się, na jakie rozwiązania postawić, aby być w pełni zadowolonym z wyboru. W takim przypadku, warto skorzystać z rekomendacji.

Nowa linia ekonomicznych okien FEN 78, drzwi zewnętrznych SOLANO 86 oraz obniżona cena rolet zewnętrznych to propozycje, które nie zrujnują domowego budżetu remontowego, a jednocześnie pozwolą zatrzymać ciepło w domu.

Stolarka KRISPOL znajduje się na Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów spełniających wymagania Programu Czyste Powietrze i kwalifikujących się do ulgi termomodernizacyjnej.

Bez względu na to, czy planujesz kapitalny czy szybki remont, skorzystaj z porady specjalistów.

 

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Kto otrzyma Orła Polskiej Stolarki Dziennikarzy?

Już tylko 8 dni do X Kongresu Stolarki. Podczas wieczornej Gali wręczone zostaną prestiżowe nagrody, a wśród nich specjalne wyróżnienie od przedstawicieli mediów branżowych –Statuetka Orła Polskie…

Szkolenie Związku POiD dla zespołów serwisowo-montażowych stolarki budowlanej

Związek Polskie Okna i Drzwi jako organizator, zaprasza do udziału w szkoleniu pt. „ Prawidłowe zasady montażu stolarki okiennej i drzwiowej. Naprawa i renowacja stolarki budowlanej”, które odbędzi…

Automatyka do bramy garażowej – jak to działa i jaki napęd wybrać?

Brama garażowa wyposażona w napęd to wygodny standard i rozwiązanie zapewniające komfort użytkowania – nie musimy wysiadać z auta, żeby zyskać szybki dostęp do pomieszczenia. Do zamykania i otwiera…