Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Zaplanuj remont. W KRISPOL pomożemy Ci na nim zaoszczędzić

Choć dla większości inwestorów zima nieodłącznie kojarzy się z przestojami na budowach, wychodzimy z założenia, że każda pora rok jest dobra, aby zaplanować szybki remont, który nie pochłonie majątku.

Generalny remont domu lub mieszkania to oczywiście skomplikowana, wieloetapowa operacja, jednak pierwsze odczuwalne i widoczne efekty można uzyskać poprzez dociepleniu budynku, montaż rolet elewacyjnych, a także wymianę okien i drzwi zewnętrznych na nowe.

Zaplanuj #remont z KRISPOL

Dobór stolarki otworowej to jedna z najważniejszych kwestii podczas modernizacji domu. Wielu inwestorów zastanawia się, na jakie rozwiązania postawić, aby być w pełni zadowolonym z wyboru. W takim przypadku, warto skorzystać z rekomendacji.

Nowa linia ekonomicznych okien FEN 78, drzwi zewnętrznych SOLANO 86 oraz obniżona cena rolet zewnętrznych to propozycje, które nie zrujnują domowego budżetu remontowego, a jednocześnie pozwolą zatrzymać ciepło w domu.

Stolarka KRISPOL znajduje się na Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów spełniających wymagania Programu Czyste Powietrze i kwalifikujących się do ulgi termomodernizacyjnej.

Bez względu na to, czy planujesz kapitalny czy szybki remont, skorzystaj z porady specjalistów.

 

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Jakie drzwi zewnętrzne wybrać? Postaw na wygodne otwieranie

Na zewnątrz, czy do środka? To, w którą stronę mają się otwierać drzwi zewnętrzne ma duże znaczenie dla naszego komfortu. Ważny jest jednak nie tylko kierunek, ale i sposób ich otwierania. W nowocz…

Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii przychyla się do jednego z postulatów w sprawie Warunków Technicznych 2021

Możemy mówić o sukcesie w sprawie zmian w Warunkach Technicznych 2021. Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii przychyla się do jednego z postulatów wypracowanych przez branżę. Wraz z nadchodzący…

Okna, drzwi, fasady, automatyka domowa i smart home w konkursie POiD Building Awards 2021

Rok 2021 jest szczególny dla Związku POiD. Organizacja obchodzi jubileusz 25lecia działalności w branży stolarki otworowej. Jubileusz to nie tylko okazja do świętowania ale także do inicjowania now…