Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Zapewnianie bezpieczeństwa obiektom to nasza codzienna praca

Projektujemy, produkujemy, montujemy i serwisujemy bierne zabezpieczenia przeciwpożarowe zgodnie z obowiązującymi normami prawa budowlanego. W naszej firmie wierzymy, że nie sztuką jest posiadać wieloletnie doświadczenie, ale sztuką jest dzielić się z innymi zdobytymi umiejętnościami.

Dlatego też aktywnie uczestniczymy w konferencjach organizowanych przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa, podczas których prezentujemy funkcjonalne rozwiązania przeciwpożarowe. Nasz udział nie byłby jednak możliwy, gdyby nie zaangażowanie naszego Zespołu. Wojciech Dąbrowski odpowiedzialny za sprzedaż w Regionie Południe, to jeden z naszych specjalistów, który z branżą przeciwpożarową związany jest od ponad 15 lat. Tym razem służył swoją wiedzą podczas seminarium szkoleniowego we Wrocławiu pt. „Bezpieczeństwo pożarowe obiektów ZL II”, gdzie opowiadaliśmy o możliwych rozwiązaniach stosowanych w budynkach użyteczności publicznej, przeznaczonych dla osób z ograniczonymi możliwościami poruszania się. Wojtek odpowiada za liczne nietypowe projekty, które udało nam się zrealizować, od skomplikowanych przejść transportowych, poprzez bramy teatralne o wielkich gabarytach. O bramach przeciwpożarowych opowiada z pasją i zaangażowaniem, współpracując na co dzień z biurami architektonicznymi. Prywatnie miłośnik podróży i żeglarstwa, w wolnych chwilach przejmuje stery jako kapitan jachtowy.

 

ŹRÓDŁO: Małkowski-Martech S.A.


Przeczytaj również:

Szczęśliwego Nowego Roku !

Niech Nowy 2021 Rok okaże się pasmem sukcesów, przyniesie spełnienie marzeń i realizację nawet najbardziej ambitnych planów. Życzymy wszelkiej pomyślności i pogody ducha na każdy kolejny dzień.

Zapraszamy do udziału w 5. edycji MONTERIADY 2020

MONTERIADA to wydarzenie, które na stałe wpisało się w program Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. Związek Polskie Okna i Drzwi zaprasza na prezentację programu 5. …