Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Zamówione – dostarczone – MultiBox. Twoja paczka już na Ciebie czeka

Rynek e-commerce stale rośnie, a zakupy bez wychodzenia z domu to dzisiaj codzienność. Firma WIŚNIOWSKI wprowadza do oferty nową wersję słupa ogrodzeniowego MultiBox z bezpiecznym wrzutem na przesyłki. Zakupy przez Internet jeszcze nigdy nie były tak proste. Odbiór paczki z MultiBox nie wymaga obecności domowników. Wystarczy podać kurierowi jednorazowy kod do skrytki lub otworzyć ją za pomocą aplikacji mobilnej.   

Odpowiedź na rozwój branży e-commerce

MultiBox z miejscem na paczki kurierskie oraz wideodomofonem ze zintegrowaną klawiaturą kodową jest odpowiedzią firmy WIŚNIOWSKI na dynamiczny rozwój branży e-commerce.

Eksperci szacują, że do 2040 roku, 95% wszystkich zakupów detalicznych dokonywanych będzie online. To w praktyce nawet kilka paczek w tygodniu dostarczanych przez kuriera pod wskazany w zamówieniu adres. Zakupy przez internet są wygodne i szybkie, zamówienie do domu wymaga jednak dostosowania do czasu dostawy. Z bezpiecznym słupem ogrodzeniowym MultiBox, klient zyskuje niezależność od firmy dostawczej. Kurier, pod nieobecność domowników, może zostawić przesyłkę w zaprojektowanej w tym celu skrytce – mówi Dawid Pietruch, menedżer produktu działu rozwoju produktów systemy ogrodzeniowe w firmie WIŚNIOWSKI.

Wymiary nowej wersji MultiBoxa nie są przypadkowe. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, wewnątrz zmieści się paczka w rozmiarze 19x38x64 cm, odpowiadająca najpopularniejszemu gabarytowi przesyłek.

 

MultiBox – wiele funkcji w jednym produkcie

Odbiór paczki z MultiBoxem ułatwia wideodomofon. MultiBox oferuje wybór dwóch wersji urządzenia. Wyposażenie produktu w wariant Vidos Duo umożliwia przyznanie dostępu do furtki, bramy lub skrytki na paczki z pomocą jednorazowego kodu. Wersja Vidos One działa w połączeniu z aplikacją, dzięki której klient otworzy wrzut na paczki jednym kliknięciem, z dowolnego miejsca na ziemi.

Trzy warianty MultiBoxa proponują szereg dodatkowych możliwości: podświetlenie LED, montaż numeru domu czy opcję z większą ilością wlotów na listy, która sprawdzi się w budownictwie wielorodzinnym. Wszystkie elementy są odporne na czynniki atmosferyczne i nie wymagają konserwacji.

Produkt z łatwością można dopasować do wybranego modelu ogrodzenia marki WIŚNIOWSKI. MultiBox w kolorze bramy, furtki czy segmentu pozwoli uzyskać spójną, przemyślaną całość. Bo WIŚNIOWSKI łączy to, co najlepsze funkcjonalność i design z najwyższym komfortem domowników. https://www.wisniowski.pl/multibox/

 

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI


Przeczytaj również:

„Monter Stolarki” nr 5 dostępny od 23 maja

Już 23 maja oddamy w Państwa ręce 5-ty numer „Montera Stolarki”, magazynu promującego zawody montera i instalatora stolarki budowlanej. To jedna z inicjatyw Związku Polskie Okna i Drzwi, która ma n…

Ciepły montaż okna z termoparapetem

Jednym z elementów, które odpowiadają za największe straty ciepła w budynku są okna. Dlatego ich dobry montaż jest skutecznym sposobem na oszczędność energii, ochronę przed zawilgoceniem i rozwojem…

Wiśniowski – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Zw…