Za nami webinarium na temat stolarki otworowej w programie „Czyste Powietrze”
We wtorek, 6 października br. odbyło się specjalne webinarium dla Partnerów kampanii „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ” oraz innych firm stowarzyszonych w Związku POiD, który był organizatorem wydarzenia. Spotkanie dotyczyło założeń programu „Czyste Powietrze”. Na pytania uczestników związane z tematyką dofinansowania wymiany stolarki otworowej odpowiedział ekspert z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – Daniel Markiewicz.
Jednym z celów kampanii społecznej „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ” jest informowanie, różnymi kanałami komunikacji, inwestorów indywidualnych o możliwości dofinansowania inwestycji w wymianę stolarki otworowej z programu „Czyste Powietrze”. Tę misję realizują również indywidualnie Partnerzy inicjatywy. Aby posiąść rozległą wiedzę na temat całego procesu uzyskania dopłaty, a następnie dzielić się nią w pełni rzetelnie ze swoim klientami, potrzebowali oni jednak wsparcia merytorycznego ekspertów z NFOŚiGW. W tym celu zorganizowane zostało przez Związek POiD specjalne webinarium z udziałem przedstawiciela tej instytucji.
W roli gospodarza e-spotkania wystąpił Paweł Wróblewski – Dyrektor Zarządzający Związku POiD, który powitał wszystkich uczestników i przedstawił założenia oraz cele kampanii społecznej „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ”. Następnie przekazał głos Danielowi Markiewiczowi z Departamentu Czystego Powietrza w NFOŚiGW. Ekspert odpowiedział wyczerpująco na pytania zgłaszane wcześniej przez Partnerów inicjatywy. Uczestnicy spotkania mieli ponadto możliwość zadawania dodatkowych pytań na czacie i chętnie korzystali z tej opcji. Dlatego spotkanie bogate było w merytoryczne dyskusje. Przedstawiciele Partnerów akcji „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ” oraz pozostałych firm członkowskich Związku mogli rozwiązać swoje wątpliwości na temat zasad funkcjonowania programu w aspekcie sprzedawanych przez siebie produktów, akcesoriów czy rozwiązań.
Nagranie ze spotkania zostanie udostępnione wszystkim firmom członkowskim, aby mogli korzystać z zaoferowanej przez Związek POiD we współpracy z NFOŚiGW wiedzy w dowolnym momencie i przeszkolić swoją kadrę w tym zakresie.