Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Yawal wyróżniony przez UN Global Compact Network Poland!

W ostatnich dniach mieliśmy niezwykły zaszczyt wziąć udział w jednym z najważniejszych wydarzeń roku dedykowanym zrównoważonemu biznesowi – corocznej Gali United Nations Day, zorganizowanej przez UN Global Compact Network Poland. Wydarzenie to odbyło się w historycznych wnętrzach Pałacu Konstantego Zamoyskiego w Warszawie.

Gala United Nations Day to spotkanie dedykowane Członkom UN Global Compact oraz Partnerom programów UN Global Compact Network Poland. Centralnym punktem wydarzenia było uczczenie Światowego Dnia Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz promowanie 10 Zasad Global Compact i Celów Zrównoważonego Rozwoju. Celem tej inicjatywy jest inspirowanie i mobilizowanie polskiego społeczeństwa, podmiotów rządowych, biznesowych oraz organizacji trzeciego sektora do działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i pokoju na świecie.

Podczas uroczystości odbyła się premiera „Yearbook 2023”, publikacji prezentującej najlepsze praktyki zrównoważonego biznesu oraz działania podjęte przez UN GCNP, ich Partnerów i Członków w ciągu ostatniego roku. To ważne źródło wiedzy dla wszystkich zainteresowanych aktualnymi trendami i rozwiązaniami w dziedzinie zrównoważonego biznesu.

Fot. Yawal

Niezwykle ważnym momentem dla nas była chwila, gdy dowiedzieliśmy się, że Yawal zostanie uhonorowany za efektywną współpracę w ramach programów realizowanych przez UN Global Compact Network Poland. Nagrodę w imieniu całego zespołu Yawal odebrał Błażej Dobrowolski. To potwierdzenie naszego zaangażowania w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i świadczy o tym, że idziemy w dobrym kierunku.

Chcielibyśmy podziękować UN Global Compact Network Poland za to wyróżnienie oraz wszystkim naszym partnerom, klientom i zespołowi za ciężką pracę i zaangażowanie w realizację naszej misji.

ŹRÓDŁO: Yawal S.A

.


Przeczytaj również:

Związek Polskie Okna i Drzwi uczestnikiem okrągłego stołu – webinarium pt. „ Branżowy Bilans Kapitału Ludzkiego w budownictwie”

We wtorek 22 czerwca br. w godzinach 10:30 – 12:45 odbędzie się spotkanie online  okrągłego stołu, którego organizatorem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz  Uniwersytet Jagi…

Związek POiD Patronem Branżowym Forum Build4Future

Związek Polskie Okna i Drzwi objął patronatem branżowym Forum Build4Future, które odbywa się 3-4 lutego, w Sali Ziemi  Poznań Congress Center Forum Build4Future to najważniejsze forum gospodarcze d…

Webinar pt. Oszczędzaj z KSeF. Jak regulacje prawne przyczyniają się do optymalizacji procesów?

Związek POiD  zaprasza na webinarium pt. Oszczędzaj z KSeF. Jak regulacje prawne przyczyniają się do optymalizacji procesów? W styczniu 2022 roku wprowadzono istotne zmiany w zakresie fakturowania …