Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Yawal wyróżniony przez UN Global Compact Network Poland!

W ostatnich dniach mieliśmy niezwykły zaszczyt wziąć udział w jednym z najważniejszych wydarzeń roku dedykowanym zrównoważonemu biznesowi – corocznej Gali United Nations Day, zorganizowanej przez UN Global Compact Network Poland. Wydarzenie to odbyło się w historycznych wnętrzach Pałacu Konstantego Zamoyskiego w Warszawie.

Gala United Nations Day to spotkanie dedykowane Członkom UN Global Compact oraz Partnerom programów UN Global Compact Network Poland. Centralnym punktem wydarzenia było uczczenie Światowego Dnia Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz promowanie 10 Zasad Global Compact i Celów Zrównoważonego Rozwoju. Celem tej inicjatywy jest inspirowanie i mobilizowanie polskiego społeczeństwa, podmiotów rządowych, biznesowych oraz organizacji trzeciego sektora do działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i pokoju na świecie.

Podczas uroczystości odbyła się premiera „Yearbook 2023”, publikacji prezentującej najlepsze praktyki zrównoważonego biznesu oraz działania podjęte przez UN GCNP, ich Partnerów i Członków w ciągu ostatniego roku. To ważne źródło wiedzy dla wszystkich zainteresowanych aktualnymi trendami i rozwiązaniami w dziedzinie zrównoważonego biznesu.

Fot. Yawal

Niezwykle ważnym momentem dla nas była chwila, gdy dowiedzieliśmy się, że Yawal zostanie uhonorowany za efektywną współpracę w ramach programów realizowanych przez UN Global Compact Network Poland. Nagrodę w imieniu całego zespołu Yawal odebrał Błażej Dobrowolski. To potwierdzenie naszego zaangażowania w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i świadczy o tym, że idziemy w dobrym kierunku.

Chcielibyśmy podziękować UN Global Compact Network Poland za to wyróżnienie oraz wszystkim naszym partnerom, klientom i zespołowi za ciężką pracę i zaangażowanie w realizację naszej misji.

ŹRÓDŁO: Yawal S.A

.


Przeczytaj również:

Nowe firmy członkowskie

Mamy przyjemność poinformować o przyjęciu w poczet firm członkowskich Związku POiD firmy: GlassLift Sp. z o.o. ul. Długa 15 95-100 Zgierz, Tel. +48 504 304 604 www.glasslift.pl Firma GLASSLIFT Sp….

Związek POiD patronem branżowym Genuine Adventure Sailing Race 2022

Od 10 do 16 września na Adriatyku odbędzie się inicjatywa Genuine Adventure Sailing Race 2022. Wydarzenie ma na celu integrację środowiska, nawiązywanie dobrej współpracy i branżowej więzi pomiędzy…

Firma Aluron Sp.z.o.o nowym członkiem POiD

Miło nam poinformować o przyjęciu nowego członka Związku Polskie Okna i Drzwi. Witamy w naszym gronie firmę Aluron Sp.z.o.o. Aluron jest jedynym w Polsce producentem systemów aluminiowych dla każde…