Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Yawal SA został wpisany do bazy dostawców NATO

W maju tego roku firma Yawal SA uzyskała wpis do specjalistycznej bazy dostawców NATO.

NATO Support and Procurement Agency (NSPA) jest międzynarodową organizacją zajmującą się wsparciem logistycznym dla państw członkowskich NATO.

Agencja ta odpowiada za koordynację i realizację szerokiej gamy projektów, mających na celu zapewnienie jak najwyższej jakości sprzętu i usług dla sił zbrojnych.

Nadany przez Agencję NATO firmie Yawal Certyfikat NCAGE – Kod NCAGE 9BB8H – potwierdza jakość i profesjonalizm firmy oraz umożliwia dostarczanie produktów do instytucji rządowych na całym świecie! Daje to firmie możliwość opracowania i dostarczenia wysokiej jakości systemów aluminiowych spełniających surowe wymagania wojskowe.

Produkty, które mają zastosowanie dla obiektów wojskowych, muszą spełniać szczególne wymagania, takie jak odporność i wytrzymałość na ekstremalne warunki atmosferyczne oraz lekkość i łatwość montażu.

Przystąpienie do bazy dostawców NATO jest ważnym krokiem w kierunku rozwoju firmy i potwierdza uznanie jakości systemów Yawal S.A. na arenie międzynarodowej.

Rozpoczęcie współpracy Yawal SA z NSPA świadczy o konkurencyjności polskiego przemysłu oraz potwierdza, że polskie firmy są w stanie dostarczać produkty spełniające najwyższe standardy jakościowe. Jest to także znakomite świadectwo zaufania, jakim cieszy się polski sektor produkcyjny na świecie.

ŹRDÓDŁO: Yawal


Przeczytaj również:

Czy drzwi mogą być niewidoczne?

Drzwi to ważny element każdego wnętrza. Czasem chcielibyśmy jednak, by mniej rzucały się w oczy. A gdyby więc tak dyskretnie wtapiały się w domową przestrzeń i dodatkowo optycznie ją powiększały? T…

Zmiany w dziale szkoleń POiD

Związek POiD regularnie organizuje cykliczne szkolenia dla pracowników firm członkowskich, zrzeszonych w naszej organizacji. Szkolenia mają dostarczać specjalistom z różnych działów, platformę do w…

Wymień stolarkę z dobrym montażem

W Polsce wiele domów jednorodzinnych jest wciąż słabo lub w ogóle nieocieplonych. Rozwiązanie stanowi dobrze przeprowadzona termomodernizacja budynku, która pozwala zaoszczędzić do 80% energii ciep…