Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Yawal podnosi wysoko poprzeczkę projektem Ypsos

Jesteśmy firmą rodzinną i od ponad 30 lat tworzymy polskie aluminiowe systemy architektoniczne dla budownictwa o wysokich oczekiwaniach. Dlatego z nieskrywaną radością witamy w rodzinie YAWAL nową organizację o dźwięcznej nazwie YPSOS (z j.grec. ypsos = wysoki).

Ypsos to inicjatywa mająca spełniać wysokie oczekiwania klientów z sektora obiektów technicznie skomplikowanych, wymagających zwinnego i doświadczonego zespołu doradców technicznych i projektantów doskonale rozumiejących proces.

Jak zapewnia prezes Yawal Karolina Mzyk-Callias, która od dłuższego czasu wzmacnia zespół pozyskując do współpracy osoby z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży jak Mariusz Buchnajzer CTO Yawal System czy Błażej Dobrowolski, który jest liderem projektu oraz Członkiem Zarządu Ypsos, misja Yawal Ypsos jest jasna.

” Poprawienie wpływu budownictwa na środowisko poprzez zmniejszenie marnotrawstwa w procesie wznoszenia i użytkowania budynków, uzyskane nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, ułatwione towarzyszącymi usługami.”

Projekt Ypsos to pomysł, który narodził się z dogłębnego zrozumienia mechanizmów rynku obiektowego, szczególnie potrzeb samych inwestorów i wykonawców obiektów, oczekujących zrozumienia, poczucia bezpieczeństwa, elastyczności i gotowości do poszukiwania i współtworzenia niestandardowych rozwiązań. Dlatego pod kierunkiem Błażeja Dobrowolskiego, przy wsparciu całej Grupy Yawal, powstaje dedykowany zespół doradców technicznych, projektantów, obsługi klienta, który koncentrując się wokół konkretnej, zadanej realizacji od samego jej początku będzie pomagał i ułatwiał pracę swoim klientom, czyli firmom wykonawczym spełniać wysokie wymagania inwestora. Ponadto zdobywana przez dekady wiedza techniczna Yawal pozwala Ypsos tworzyć rozwiązania optymalne dla użytkowników, środowiska i inwestorów.

Yawal Ypsos będzie sięgał wysoko, po obiekty z najwyższej półki, nie tylko w Polsce.

ŹRÓDŁO: Yawal


Przeczytaj również:

Odbyło się pierwsze spotkanie Rady Programowej XI Kongresu Stolarki Polskiej

We wtorek, 26 listopada br., w siedzibie Związku POiD, zebrali się członkowie Rady Programowej XI Kongresu Stolarki Polskiej, aby wspólnie ustalić program wydarzenia i przedyskutować najważniejsze …

„TERMOMODERNIZACJA+DOBRY MONTAŻ”: 5 niezbędnych elementów nowoczesnej termomodernizacji budynku

Wiele budynków mieszkalnych w Polsce nie spełnia standardów w zakresie energooszczędności. Część z nich to „wampiry energetyczne”, czyli obiekty zużywające najwięcej energii. Rozwiązaniem, które po…

MONTERIADA 2020 nabiera tempa!

Ruszyły przygotowania do 5 edycji MONTERIADY, która już na stałe wpisała się w harmonogram wydarzeń w czasie Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. W czwartek, 14 listopada br. odbyło się spotkan…