Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Wyprawki szkolne od Deceuninck na udany start nowego roku szkolnego

Każdy nowy rok szkolny dla dzieci oznacza koniec wakacji i powrót do nauki. Ten czas budzi mieszane uczucia – z jednej strony żal, że beztroskie lato za nimi, z drugiej – radość ze spotkania z koleżankami i kolegami z klasy (zwłaszcza teraz, po okresie nauki hybrydowej).

Dla rodziców z kolei to czas sporych wydatków. Jak wiadomo, wyprawka szkolna jest wymagająca dla budżetu domowego. Dla niektórych rodziców to szczególnie spory ciężar finansowy. Mając to na uwadze, firma Deceuninck przygotowała dla 80-ciorga uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzędzu zestawy zawierające wszystkie niezbędne do rozpoczęcia roku szkolnego materiały i przybory: od zeszytów począwszy, poprzez wyposażone piórniki, farbki, na śniadaniówkach i bidonach kończąc. Zestawy, różniące się nieco zawartością (np. inny typ zeszytów) podzielone zostały na grupy wiekowe: klasy 1-3 i klasy 4-8, w każdej z grup po 40 jednakowych paczek. Wyprawki trafiły do szkoły 31 sierpnia i w najbliższych dniach przekazane zostaną najbardziej potrzebującym takiego wsparcia dzieciom.

Nasi pracownicy mają ogromne serca i często oddolnie, spontanicznie podejmują działania w celu pomocy innym, nie oczekując nic w zamian. Cieszy nas, pracowników, że nasza firma wspomaga nas i finansuje podobne projekty, umożliwiając nam realizację tego typu działań. Daje nam to możliwość udzielenia realnego wsparcia, zwłaszcza wśród naszej lokalnej społeczności, w której przecież także prywatnie funkcjonujemy, co ma dla nas duże znaczenie. Wierzymy, że wyprawki sprawią dużo radości dzieciom – mówi Monika Hybza, Marketing Manager w Deceuninck.

Jak dodaje Izabela Adamska, Nauczycielka SP 4 w Swarzędzu: Z firmą Deceuninck Szkoła Podstawowa nr 4 w Swarzędzu współpracuje od kilku lat. Jej pracownicy wspomagają naszych uczniów podczas akcji „Choinka pełna niespodzianek”, przygotowując wspaniałe prezenty z okazji Świąt Bożego Narodzenia, jak również wtedy, kiedy rodziny znajdują się w trudnych sytuacjach życiowych. W tym roku np. pomoc otrzymała rodzina, która straciła swój dobytek w pożarze. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazane wsparcie naszym uczniom oraz ich najbliższym. Dzisiejsze podarunki w postaci wyprawek szkolnych to piękny gest, z którego wielu naszych podopiecznych ucieszy się. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc wszystkim ludziom dobrej woli i wrażliwego serca.

Wszystkim dzieciom i młodzieży z SP 4 w Swarzędzu i w całej Polsce Deceuninck życzy udanego roku szkolnego 2021/2022 i samych sukcesów w nauce.
ŹRÓDŁO: Deceuninck

Przeczytaj również:

„Dobry montaż” – spotkanie na temat nowej odsłony działań

Już od 2014 roku, w ramach kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ”, Związek POiD wraz z Partnerami akcji szeroko promuje ideę prawidłowej instalacji wyrobów stolarki budowlanej.  W dniu 13 czerwca 2019…

Międzynarodowe Targi OUTDOOR BUILD pod patronatem Związku Polskie Okna i Drzwi

Związek Polskie Okna i Drzwi obejmuje patronatem honorowym Międzynarodowe Targi  Systemów Okiennych, Drzwiowych, Fasadowych, Bram, Rolet i Zadaszeń OUTDOOR BUILD, które odbędą się w dniach 24–26 ma…

Związek POiD z nową firmą członkowską

Firma FAAC istnieje na rynku od roku 1965. Wtedy też powstał pierwszy napęd do automatyzacji bramy.  Od tego momentu misją FAAC stała się poprawa jakości życia i bezpieczeństwa klientów poprzez upr…