Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

“Wyobraź sobie, że możesz połączyć wszystko to, co najlepsze…” – WIŚNIOWSKI w nowej odsłonie

Nowa kampania marki WIŚNIOWSKI powstała w procesie aktywnego dialogu z potrzebami konsumentów, w które firma wsłuchiwała się przez ostatnie miesiące z niezwykłą uwagą. Już od ponad 30 lat WIŚNIOWSKI troszczy się o najwyższą jakość produktów, dlatego dzisiaj firma startuje z ważnym przesłaniem: klient budujący dom swoich marzeń, nie musi już wybierać między jakością, ceną, bezpieczeństwem i designem. Produkty z charakterystycznym “W” oferują to wszystko… jednocześnie. WIŚNIOWSKI to pomost łączący wizję z rzeczywistością.

Każdy dom ma swoją historię, która zaczyna się od marzenia – by łączył w sobie wszystko to, co najlepsze. Z myślą o budujących i remontujących, firma WIŚNIOWSKI rozpoczyna zupełnie nową komunikację. Dzisiejszy klient szuka pozytywnych doświadczeń zakupowych, autentycznej relacji z marką i zrozumienia swoich potrzeb. Nowa kampania wizerunkowa WIŚNIOWSKI to przekaz skoncentrowany na autorskiej wizji, która urzeczywistnia się w komplementarnej ofercie produktowej firmy.

Odnowiona filozofia przekazu to reakcja na transformację digitalową, która w obliczu pandemii nabrała zdecydowanie większego znaczenia. Rynek nie docenia dzisiaj precyzyjnie stargetowanej reklamy, odbiorcy oczekują znacznie więcej. Spersonalizowany komunikat już nie wystarczy. W konfrontacji z nowymi realiami firma powinna zaoferować komunikację bazującą na osobistej relacji ze swoją społecznością, na niezwykle precyzyjnym zrozumieniu tego, czego klient potrzebuje, a także na dostarczeniu odbiorcom pozytywnego doświadczenia zakupowego na każdym etapie lejka sprzedażowego. Obecnie marka WIŚNIOWSKI stawia na autentyczność przekazu i emocjonalność komunikatów, aby zaprosić swoich odbiorców do świata wartości, z którymi utożsamia się od początków swojej działalności – mówi Agnieszka Mazur, Dyrektor Zarządzająca Marketingiem Globalnym w firmie WIŚNIOWSKI.

Od lat inspirację dla każdego produktu marka WIŚNIOWSKI czerpie z codzienności. Firma proponuje rozwiązania szyte na miarę różnorodnych potrzeb. Ulepszenia technologiczne przekładają się na komfort codziennych sytuacji. Dzisiaj marka chce mówić o tym w inny sposób, rozmawiać z klientami ich językiem. Spotkać się z oczekiwaniami już na etapie projektu wymarzonego miejsca na ziemi i uczestniczyć w tej historii do samego finału. Oczywiste wyróżniki marki: jakość, skoncentrowanie na detalu, innowacyjność i design zostały wyrażone w konkretnych wartościach. WIŚNIOWSKI łączy: design z zadowoleniem klienta, technologię z bezpieczeństwem jego rodziny, innowacje z komfortem i wreszcie… jakość z autorską wizją konsumenta.

Wyzwania komunikacyjne stawiane przez aktualną rzeczywistość mobilizują nas do wyznaczania nowych szlaków. Z odświeżonym wizerunkiem będziemy obecni we wszystkich najważniejszych kanałach komunikacji, w przestrzeni digital i telewizji. Istotnym aspektem działań będzie również przemyślana współpraca z influencerami czy wchodzenie na kolejne platformy social mediowe. Dotychczasowe sukcesy chcemy łączyć (słowo klucz!) z optymalizacją bazującą na śledzeniu trendów, testowaniu nowych rozwiązań i proponowaniu wartościowego contentu w miejsce wszechobecnego szumu informacyjnego – podsumowuje Agnieszka Mazur.

Nie bez powodu jedna z adaptacji nowego claimu marki brzmi: “Wyobraź sobie, że możesz połączyć wszystko to, co najlepsze”. Spotkanie z filozofią WIŚNIOWSKI jest przejściem od pomysłu do komplementarnej realizacji. To okazja do stworzenia przestrzeni, która obudzi wyłącznie pozytywne emocje: zadowolenie z satysfakcjonującego designu, poczucie bezpieczeństwa dzięki zaproponowanym rozwiązaniom technologicznym, komfort zapewniony przez innowacyjność oferty bram, okien, drzwi i ogrodzeń oraz świadomość, że moja wizja spotkała się ze stuprocentowym zrozumieniem. Bo przecież WIŚNIOWSKI łączy to, co najlepsze.

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI

 


Przeczytaj również:

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Patronem Honorowym kampanii społecznej „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”

Patronat Honorowy nad kampanią „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ” objął Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Zaangażowanie NFOŚiGW w charakterze Patrona inicjatywy potwierdza…

Kolejne szkolenia w ramach grupy „Porozmawiajmy o DOBRY MONTAŻU”

Kolejne firma członkowska POiD angażuje się w działania grupy „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU”, która funkcjonuje jako jedna z inicjatyw kampanii „DOBRY MONTAŻ”, organizowanej przez Związek POiD. …

MONTERIADA 2023 pod hasłem: Zadbaj o ciepły dom

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią na targi BUDMA w Poznaniu powraca MONTERIADA. Tym razem pod hasłem: Zadbaj o ciepły dom. Na stoisku wydarzenia zobaczymy więc energooszczędne okna, drzw…