Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Wykonawcy wskazali najlepsze produkty w budowlance

W tegorocznej edycji plebiscytu Budowlana Marka Roku, firma FAKRO otrzymała aż 4 nagrody przyznane przez wykonawców. Podstawą do przyznania nagrody jest analiza opinii wykonawców w branży budowlanej na temat konkretnych produktów i rozwiązań.

W tegorocznej edycji FAKRO otrzymało następujące nagrody.

Dwa zwycięstwa – I miejsce w kategorii Okna Dachowe:

  • Budowlana Marka Roku 2023
  • Champion Roku 2023

Oraz dwa wyróżnienia:

  • Wyróżnienie w kategorii OKNA ELEWACYJNE
  • Wyróżnienie Marka Przyjazna Fachowcom 2023

Badanie zostało przeprowadzone przez niezależną firmę ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Jego wyniki  są niezwykle prestiżowe i ważne dla każdego producenta.

Dane zebrane w trakcie badania zostają skrupulatnie przeanalizowane i opracowane w formie raportów dla każdej grupy produktowej. Raporty Budowlana Marka Roku 2023 prezentują aktualną klasyfikację opartą o roczny cykl używania produktów. Opracowania te obrazują jakość współpracy producentów z wykonawcami w danym roku. Ta współpraca przekłada się na pozycję marki na rynku ponieważ aż 53% wykonawców poleca marki materiałów budowlanych nagrodzone tytułem Budowlanej Marki Roku, a 82,3% Polaków z pewnością wybrałaby produkt oznaczony logo BMR.

Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym o autentyczne wskazania rynku.

Przyznane nagrody to feedback z rynku, że produkty FAKRO cieszą się zaufaniem klientów. FAKRO dba o ich jakość, zrównoważoną produkcję oraz – co wynika z misji producenta – komfort mieszkania na całym świecie. Firma wsłuchuje się w różnorodne potrzeby rynku i dynamicznie na nie reaguje. Buduje długofalowe relacje z Partnerami i Klientami oparte na zaufaniu. Dzięki nim FAKRO jest jedną z najmocniejszych rodzimych marek globalnych.

Publiczne ogłoszenie wyników odbyło się 15 czerwca 2023 r. podczas uroczystej Gali w hotelu Windsor w Jachrance. Nagrodę w imieniu FAKRO odebrał Paweł Dziekoński, Wiceprezes.

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Nowy numer „MONTERA STOLARKI”

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu „MONTER STOLARKI” „MONTER STOLARKI”, to  dwumiesięcznik  wydawany pod patronatem Związku POiD przeznaczony dla producentów, monterów stolarki budo…

Witamy w naszym gronie pięciu nowych członków Związku

W czasie lipcowego spotkania w Warszawie, zarząd Związku POiD zadecydował  o przyjęciu w poczet członków związku pięć kolejnych firm. Są nimi: ADLER POLSKA Sp. z o.o. D+H Polska Sp. z o.o. ZPHU AL…

Zmiana terminu XI Kongresu Stolarki Polskiej

W związku z wyjątkową sytuacją w kraju, spowodowaną rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, XI Kongres Stolarki Polskiej został przełożony na termin: 9-10 …