Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Wyjątkowe drzwi wejściowe do mieszkania – katalog pełen inspiracji od ENTRA

Drzwi dopasowane do indywidualnych preferencji inwestora? Wielość materiałów wykończeniowych, kolorów i innowacyjnych rozwiązań, które pomogą wyróżnić się na rynku? Zdecydowanie tak! Producent wysokiej jakości drzwi ENTRA zaprezentował nową kolekcję drzwi wejściowych do mieszkań, która odznacza się różnorodnością, wyjątkowym wzornictwem i spersonalizowanym podejściem do potrzeb klienta. Poznajcie cztery nowe linie drzwi wewnątrzklatkowych GRADARA.

Firma ENTRA współpracuje z największymi inwestorami oraz deweloperami zarówno w Polsce, jak i za granicą. Uczestniczy w wielu procesach powstawania obiektów komercyjnych i prywatnych, a ich produkty są wykorzystywane w przodowych realizacjach. Nowa kolekcja drzwi z przeznaczeniem inwestycyjnym jest wynikiem wieloletniego doświadczenia i powstała na bazie zaobserwowanych potrzeb rynkowych.

W ENTRA od lat konsekwentnie koncentrujemy się na spersonalizowanym podejściu do klienta. Dzięki zaawansowanej technologii z łatwością możemy dopasowywać naszą ofertę do różnych oczekiwań. Zależy nam, aby nasze produkty doskonale wpisywały się w szeroką myśl projektową i indywidualne koncepcje architektoniczne. Podczas tworzenia kolekcji drzwi wewnątrzklatkowych GRADARA skupiliśmy się na czterech wartościach: różnorodności, unikalności, prostocie i jakości. Uważamy, że to one pozwalają wyznaczać nowe nurty, otwierać się na zróżnicowane potrzeby – mówi Karol Jackiewicz, Wiceprezes Zarządu ENTRA – Nasze produkty to nie tylko drzwi, ale także zabudowy, akcesoria i  przede wszystkim rzetelna dbałość o szczegóły. Mamy świadomość, że w dzisiejszych czasach bardzo istotna jest możliwość dopasowania produktów do swoich wizji, elastyczność wobec różnych potrzeb. Właśnie to chcemy oferować inwestorom – unikalne rozwiązania, które urozmaicają, a czasami wręcz definiują ich wyjątkowe projekty – dodaje.

Drzwi jedyne w swoim rodzaju

Kolekcja GRADARA składa się z czterech linii skrzydeł drzwiowych, do których możemy dobrać  różne ościeżnice, tunele, czy materiały wykończeniowe. To zapewnia ogromną swobodę aranżacyjną i pozwala na uzyskanie różnorodnych efektów końcowych. W najnowszej ofercie znajdują się zarówno drzwi wewnątrzklatkowe o bardzo wysokich parametrach technicznych, jak i prostsze modele, co umożliwia wybór dostosowany do indywidualnych preferencji.

Dowolność kolorystyczna i mnogość pokryć od fornirów naturalnych i modyfikowanych, laminatów po spieki ceramiczne czy inne materiały wykończeniowe  definiują  szerokie możliwości wizualne, które dokładnie odpowiadają na spersonalizowane potrzeby inwestorów, projektantów wnętrz czy klientów indywidualnych.

Innowacyjny system wymiennych paneli do drzwi wejściowych

Producent w swojej ofercie posiada również wiele nieszablonowych, innowatorskich patentów. Linia drzwi U69 RP to doskonała propozycja dla inwestorów, którzy chcą wyróżnić się na rynku i pragną zwiększyć atrakcyjność swoich nieruchomości. Wymienny panel umożliwia indywidualne dopasowanie koloru i wyglądu drzwi do wystroju wnętrza, jednocześnie zachowując spójność wizualną od strony korytarza. To rozwiązanie ułatwia mieszkańcom swobodne kształtowanie przestrzeni według własnych preferencji i stanowi niewątpliwy atut w  budownictwie mieszkaniowym.

Podczas produkcji przywiązujemy dużą wagę do innowacyjnych rozwiązań, które zwiększają komfort użytkowników i jednocześnie podnoszą jakość naszych drzwi. Współpracujemy z wieloma deweloperami oraz inwestorami, wsłuchujemy się w ich potrzeby, chcemy zapewniać unikalne patenty wyznaczające nowe trendy w branży stolarki otworowej. Wymienny panel umożliwia szybką metamorfozę drzwi, kiedy tylko się zapragnie przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. Jest to proste, efektowne i bardzo prokonsumenckie, co jest dla nas niezwykle istotne. W dodatku oferujemy wymienne panele zarówno od strony mieszkania, jak i klatki schodowej. Potrzeba zmian jest wpisana w nasze czasy, a tego typu patenty pozwalają dostosować design do aktualnych trendów umożliwiając ewolucję drzwi w dowolnym momencie mówi Łukasz Rosik, Dyrektor Sprzedaży w ENTRA

Korzyści:

  • Unikalne rozwiązanie stanowiące wyróżnik na rynku
  • Podwyższenie standardu inwestycji
  • Łatwa personalizacja przestrzeni od strony mieszkania
  • Zachowanie spójności stylistycznej korytarza
  • Elastyczność i funkcjonalność w jednym
  • Prosty montaż – szybki efekt

Najnowsza kolekcja drzwi wejściowych GRADARA to przede wszystkim trwałość, przestronny wybór i niepowtarzalny charakter. Zachęcamy do pobrania najnowszego katalogu pełnego inspiracji.

Z miłości do dobrego wzornictwa

Historia przedsiębiorstwa ENTRA sięga już 35 lat. Przez ten czas stała się jednym z wiodących podmiotów branży stolarki otworowej z ugruntowaną pozycją eksperta. Od początku działalności skupia się na wprowadzaniu innowacji i ulepszeń swoich produktów. Swoją produkcję opiera na wieloletnim doświadczeniu i dbałości o jakość. Tworzy unikalne rozwiązania, które na stałe wpisują się w rynek polski i zagraniczny.

ENTRA – Twój wybór, Twoja wizja. Wyraź swój projekt poprzez drzwi.

https://entra.pl/

*Produkt wyłącznie inwestycyjny.

ŹRÓDŁO: ENTRA


Przeczytaj również:

Patroni Honorowi X Kongresu Stolarki Polskiej

Patronat Honorowy nad X Kongresem Stolarki Polskiej objęło Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Wsparcie resortów podkreśla szczególny charakter …

„DOBRY MONTAŻ-Zadbaj o ciepły dom”: Jakie wkręty wybrać do montażu okien i drzwi?

Montaż okien i drzwi trwa z reguły kilka godzin, ale jego efekty są widoczne przez cały cykl „życia” wyrobu – kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Nieodłącznym elementem prac montażowych jest mo…

Marcin Strzelec z firmy Wiśniowski dołączył do grona członków Zarządu POiD

Związek Polskie Okna i Drzwi wybrał nowego członka zarządu. Został nim Marcin Strzelec, na co dzień zajmujący stanowisko menadżera zarządzającego grupą produktów w firmie Wiśniowski. Nowy członek …