Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Współpraca Promat z producentami drzwi

Promat jako sprawdzony partner w zakresie izolacji ogniowych, termicznych oraz akustycznych, ma także wieloletnie doświadczenie we współpracy z producentami drzwi przeciwpożarowych i zapewnia wsparcie techniczne na wszystkich etapach projektowania i wprowadzaniu produktu na rynek sprzedaży.

Szeroka gama uszczelek pęczniejących firmy Promat, niepalnych płyt krzemianowo-wapniowych, izolacji mikroporowatej i szkła ognioodpornego sprawdziła się w zapewnianiu niezawodnej ochrony drzwi przeciwpożarowych. Dodatkowo rozwiązania Promat mogą być zaprojektowane w naszych warsztatach, aby zaoferować klientowi gotowe, indywidualne rozwiązanie a tym samym minimalizować zbędny stres.

Więcej informacji: https://lnkd.in/eBuBvVG

lub: https://www.promat.com/pl-pl/industry/rynki/komponenty-przeciwpozarowe-urzadzenia-termiczne/

 

ŹRODŁO: Promat


Przeczytaj również:

Życzenia Wielkanocne!

By te Święta Wielkanocne przyniosły radość i wzajemną życzliwość. Niech ten czas będzie dla wszystkich okresem wyciszenia, zadumy, wypoczynku oraz prawdziwej radości.

Rusza nowa kampania „TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ”

Termomodernizacja domu to skuteczny sposób na ciepło, oszczędność energii i czyste powietrze. Jak dobrze przeprowadzić termomodernizację z dofinansowaniem, jakie rozwiązania wybrać i jak je zamonto…

Wymiary referencyjne okien na tle norm europejskich

Zainteresowanie budownictwem energooszczędnym na świecie z roku na rok wzrasta. Jest ono wspierane przez Unię Europejską, a poszczególni członkowie Wspólnoty realizują własne programy wspierające t…