Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Współpraca All Windows Group

All Windows Group, producent rozwiązań okiennych i drzwiowych, ma przyjemność ogłosić przedłużenie umowy sponsoringowej z drużyną siatkarską Stal Nysa na sezon 2023/2024. To już kolejny rok owocnej współpracy obu stron, której fundamentem jest wspólna historia oraz zaangażowanie w rozwijanie lokalnej społeczności. All Windows Group od lat kieruje swoje zaangażowanie w kierunku wspierania lokalnych inicjatyw i społeczności. Współpraca z drużyną Stal Nysa jest doskonałym przykładem realizacji tego założenia.

Od początku naszej współpracy, Stal Nysa udowodniła swoje niezachwiane zaangażowanie w rozwój siatkówki oraz reprezentowanie regionu na arenie krajowej i międzynarodowej. Z dumą śledzimy postępy, jakie drużyna osiąga sezon po sezonie, osiągając coraz wyższy poziom sportowy. Ich determinacja, profesjonalizm i ciężka praca są źródłem inspiracji dla naszej organizacji.

All Windows Group od lat kieruje swoje zaangażowanie w kierunku wspierania lokalnych inicjatyw i społeczności. Współpraca z drużyną Stal Nysa jest doskonałym przykładem realizacji tego założenia. Drużyna jest nie tylko ambasadorem sportu, ale także aktywnie wpływa na życie lokalnej społeczności, integrując ją wokół pasji do siatkówki.

Podpisanie kolejnej umowy jest wyrazem naszej długotrwałej relacji, opartej na wzajemnym zaufaniu i wspólnych wartościach. Firma All Windows Group jest niezmiernie dumna, że może kontynuować wsparcie dla Stali Nysa w ich sportowych wysiłkach oraz zaangażowaniu społecznym. Wierzymy, że ta współpraca przyniesie obu stronom wiele satysfakcji i sukcesów.

ŹRÓDŁO: All Windows Group

 


Przeczytaj również:

Rusza konkurs dla klas patronackich „DOBRY MONTAŻ”!

W celu wsparcia szkół, które ogłaszają nabór do klas o profilu „monter stolarki budowlanej”, Partnerzy kampanii „DOBRY MONTAŻ”, wraz ze Związkiem POiD, przygotowali specjalny konkurs, promujący zaw…

Konsultacje branżowe w sprawie nowelizacji zapisów umów w zamówieniach publicznych

Urząd Zamówień Publicznych podjął inicjatywę by we współpracy z branżą budowlaną wypracować rekomendowane zapisy umów, które będą stosowane w ramach udzielania zamówień publicznych – będą z korzyśc…

Wiśniowski – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Zw…