Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Witamy wśród firm członkowskich POiD

Miło nam poinformować, że w szeregi członków POiD wstąpiła  nowa firma. W naszym gronie witamy firmę Dbamy o bramy Sp.z.o.o.

Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją środków do smarowania, pielęgnacji i konserwacji bram, okien, drzwi, napędów itp.

Na bazie 20- letniego doświadczenia w branży stolarki otworowej i automatyki do bram stworzona została marka produktów dla monterów, serwisantów, jak również dla użytkowników końcowych.
Stworzone i wybrane zostały produkty, które najlepiej sprawdzają się w bieżącym utrzymaniu bram garażowych, bram przemysłowych, okien, drzwi, czy automatyki do bram.

Produkty te znajdują zastosowanie zarówno miejscach wokół domu jak i w przemyśle, m.in. w motoryzacji, przemyśle ciężkim, ale również w utrzymaniu sprzętu sportowego, czy domowego AGD.

 

Dbamy o bramy Sp. z o.o.

ul.Obwodowa 6

11-500 Giżycko

biuro@dbamyobramy.pl

www.dbamyobramy.pl


Przeczytaj również:

Protokół z posiedzenia Rady Wyrobów Budowlanych.

W dniu 10 lipca 2018r odbyło się kolejne posiedzenie Rady Wyrobów Budowlanych, organu opiniodawczo- doradczego Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Z ramienia branży stolarki budowlanej repreze…

Związek POiD Patronem Branżowym Forum Build4Future

Związek Polskie Okna i Drzwi objął patronatem branżowym Forum Build4Future, które odbywa się 3-4 lutego, w Sali Ziemi  Poznań Congress Center Forum Build4Future to najważniejsze forum gospodarcze d…