Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Witamy wśród firm członkowskich POiD

Miło nam poinformować, że w szeregi członków POiD wstąpiła  nowa firma. W naszym gronie witamy firmę Dbamy o bramy Sp.z.o.o.

Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją środków do smarowania, pielęgnacji i konserwacji bram, okien, drzwi, napędów itp.

Na bazie 20- letniego doświadczenia w branży stolarki otworowej i automatyki do bram stworzona została marka produktów dla monterów, serwisantów, jak również dla użytkowników końcowych.
Stworzone i wybrane zostały produkty, które najlepiej sprawdzają się w bieżącym utrzymaniu bram garażowych, bram przemysłowych, okien, drzwi, czy automatyki do bram.

Produkty te znajdują zastosowanie zarówno miejscach wokół domu jak i w przemyśle, m.in. w motoryzacji, przemyśle ciężkim, ale również w utrzymaniu sprzętu sportowego, czy domowego AGD.

 

Dbamy o bramy Sp. z o.o.

ul.Obwodowa 6

11-500 Giżycko

biuro@dbamyobramy.pl

www.dbamyobramy.pl


Przeczytaj również:

Zmiany w programie „Czyste Powietrze” – nowe zasady od 1 lipca

Od 1 lipca 2021 roku obowiązuje nowa wersja programu „Czyste Powietrze”. Zgodnie ze zmianami, wycofano dotację na kotły węglowe (od 1 stycznia 2022 r.), zwiększono progi dochodowe uprawniające do p…

Firma REHAU Sp. z.o.o nowym członkiem Związku POiD

Informujemy, iż w szeregi Związku Polskie Okna i Drzwi dołączyła firma REHAU Sp.z.o.o. Firma od ponad 70 lat działa na rynku światowym. W Polsce od ponad 25 lat  tworzy innowacyjne rozwiązania z tw…