Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Witamy wśród firm członkowskich POiD

Mamy przyjemność poinformować o przyjęciu w poczet firm członkowskich Związku POiD firmę EDISON S.A. Firma już od 25 lat świadczy usługi wymiany elektronicznej danych (EDI), zapewniając pełną cyfryzację procesów biznesowych między firmami.

Firma posiada doświadczenie w optymalizacji procesów logistycznych, sprzedażowych i księgowych. Obsługuje niemal każdy sektor rynku: m.in. sieci handlowe, motoryzację, producentów, dystrybutorów, grupy zakupowe. Od 2019 roku firma jest częścią międzynarodowej Grupy EDITEL, największego operatora EDI w Europie Środkowo-Wschodniej.

We wszystkich krajach będących głównymi odbiorcami polskich okien i drzwi technologia EDI jest powszechnie stosowana w transakcjach handlowych B2B – w tym automatyzacji transakcji handlowych w łańcuchu dostaw. Stąd tak ważne jest dla polskich producentów stolarki otworowej, aby zaimplementować elektroniczną wymianę danych (EDI).

 

EDISON S.A.

Dobrego Pasterza 122A

31-416 Kraków

+48 12 21 32 300

info@edison.pl

www.edison.pl

 


Przeczytaj również:

BUDMA uroczyście otwarta.

Rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Targom, które potrwają do piątku, 2 lutego, będą towarzyszyć liczne wydarzenia branżowe. To największa Budma od dziesięciu lat….

FAKRO przeszkoliło uczniów z Grupy „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU”

W ostatnim tygodniu maja uczniowie szkół branżowych, należący do Grupy „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU”, wzięli udział w dwóch, niezależnych szkoleniach. Jedno z nich przygotowała marka FAKRO, któr…

Już jutro, webinarium „Czyste Powietrze 2023 – wymiana okien i drzwi w ramach programu termomodernizacji”

Program „Czyste Powietrze” w pigułce jest już dostępny w publikacji NFOŚi GW. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o wymianie okien i drzwi w ramach programu termomodernizacji, zadać nurtujące pytania, zap…