Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Witamy nowych Członków POiD

Miło nam poinformować o przyjęciu nowych Członków Związku Polskie Okna i Drzwi. Witamy w naszym gronie firmę :

Inoutic/Deceuninck Sp. z o.o. oraz IGB Mazovia Oddział w Gdańsku – BALTICA.

Liczymy na owocną współpracę w tworzeniu silnej organizacji, która poprzez zjednoczenie branży wpłynie  na budowanie prestiżu jej członków.

Firmy członkowskie POiD-U, to pracodawcy i przedsiębiorcy prowadzący działalność w obszarze produkcji, dystrybucji i montażu stolarki budowalnej, oraz wyrobów i akcesoriów związanych z branżą budowlaną.

Nowi Członkowie są zachęcani do odkrywania wspólnego programu, jak też korzystania z portali wiedzy, kongresów i spotkań. Mogą liczyć na profesjonalną i aktywną promocję swoich przedsiębiorstw i ich wyrobów. Związek zapewnia ciągły proces szkolenia i doskonalenia zawodowego pracowników i producentów stolarki, a także wsparcie i doradztwo techniczne. Reprezentuje  również branże w kontaktach z Agendami Rządowymi, Instytutami oraz Głównym Nadzorem  Budowlanym. Członkowie POiD, aktywnie uczestniczą w działaniach na rzecz rozwoju Związku, otrzymują profesjonalna informacje branżową jak i konsumencką, współpracując z mediami branżowymi i konsumenckimi.

Obecność nowych podmiotów skupionych w POiD, pozwoli na jeszcze bardziej efektywne prowadzenie działań, które przysłużą się do rozwoju branży. Współpraca z Członkami wstępującymi w szeregi POiD, wpłynie na osiągnięcie sukcesu całego sektora stolarki budowlanej.


         Inoutic / Deceuninck Sp. z o.o.

Jasin

ul.Poznańska 34

62-020 Swarzędz Polska

Tel: +48 61 818 70 00

deceuninck.polska@deceuninck.com

www.deceuninck.pl

DECEUNINCK to innowacyjna, działająca na całym świecie firma z jasną misją – tworzy skuteczne rozwiązania dla zrównoważonego budownictwa o jak najmniejszym wpływie na środowisko. Produkuje wysokiej jakości systemy do okien i drzwi PVC oraz systemy tarasowe, elewacyjne i ogrodzeniowe z opatentowanego materiału kompozytowego. Jej celem jest tworzenie ponadczasowych produktów, które sprostają przyszłym wymaganiom pod względem estetyki, wydajności i równowagi ekologicznej.

W tekście  IGB Mazovia Oddział w Gdańsku – BALTICA

 ul. Kurkowa 12

80-803 Gdańsk

Tel: 58 728 70 00/ FAX: 58 728 70 01

gdansk@igbmazovia.pl

   www.oknabaltica.pl

IGB Mazovia Oddział Gdańsk jest producentem stolarki otworowej PCV, aluminium i PPOŻ. oraz systemów fasadowych pod marką BALTICA. Oferuje szerokie spektrum produktów, dostosowanych do każdej sytuacji – od okien standardowych, poprzez rozwiązania dla budynków energooszczędnych,  certyfikowane okna do domów pasywnych, a także stolarkę aluminiową i stalową PPOŻ., która sprawdza się zarówno w budownictwie publicznym jak i indywidualnym. Posiada profesjonalne kompleksowe wyposażenie wybrane i dopasowane do potrzeb dzisiejszego rynku. Wykorzystuje najnowsze technologie i maszyny, dzięki którym produkty cechują się wysoką jakością oraz trwałością.

 

 


Przeczytaj również:

XIII Kongres Stolarki Polskiej zakończony – co działo się na Kongresie?

Trzy inspirujące bloki tematyczne, 300 uczestników i rozmowy o przyszłości branży. Za nami XIII Kongres Stolarki Polskiej, który odbył się w dniach 24-25 maja br. w Warszawie. Tegoroczna odsłona Ko…

Biomasa Partner Group w gronie firm członkowskich POiD

Informujemy, iż do Związku POiD dołączyła firma Biomasa Partner Group Spółka Akcyjna, producent i dostawca:  ekologicznego, wydajnego i certyfikowanego pelletu drzewnego i pelletu ze słomy: energet…

Zakończenie etapu zgłoszeń do konkursu POiD Building Awards 2021

Zakończył się pierwszy etap konkursu POiD Building Awards 2021. Jury będzie oceniać blisko sześćdziesiąt zgłoszonych obiektów. Pierwsza edycja konkursu POiD Building Awards 2021 to inicjatywa, któ…