Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Witamy nowych Członków POiD

Miło nam poinformować o przyjęciu nowych Członków Związku Polskie Okna i Drzwi. Witamy w naszym gronie firmę :

Inoutic/Deceuninck Sp. z o.o. oraz IGB Mazovia Oddział w Gdańsku – BALTICA.

Liczymy na owocną współpracę w tworzeniu silnej organizacji, która poprzez zjednoczenie branży wpłynie  na budowanie prestiżu jej członków.

Firmy członkowskie POiD-U, to pracodawcy i przedsiębiorcy prowadzący działalność w obszarze produkcji, dystrybucji i montażu stolarki budowalnej, oraz wyrobów i akcesoriów związanych z branżą budowlaną.

Nowi Członkowie są zachęcani do odkrywania wspólnego programu, jak też korzystania z portali wiedzy, kongresów i spotkań. Mogą liczyć na profesjonalną i aktywną promocję swoich przedsiębiorstw i ich wyrobów. Związek zapewnia ciągły proces szkolenia i doskonalenia zawodowego pracowników i producentów stolarki, a także wsparcie i doradztwo techniczne. Reprezentuje  również branże w kontaktach z Agendami Rządowymi, Instytutami oraz Głównym Nadzorem  Budowlanym. Członkowie POiD, aktywnie uczestniczą w działaniach na rzecz rozwoju Związku, otrzymują profesjonalna informacje branżową jak i konsumencką, współpracując z mediami branżowymi i konsumenckimi.

Obecność nowych podmiotów skupionych w POiD, pozwoli na jeszcze bardziej efektywne prowadzenie działań, które przysłużą się do rozwoju branży. Współpraca z Członkami wstępującymi w szeregi POiD, wpłynie na osiągnięcie sukcesu całego sektora stolarki budowlanej.


         Inoutic / Deceuninck Sp. z o.o.

Jasin

ul.Poznańska 34

62-020 Swarzędz Polska

Tel: +48 61 818 70 00

deceuninck.polska@deceuninck.com

www.deceuninck.pl

DECEUNINCK to innowacyjna, działająca na całym świecie firma z jasną misją – tworzy skuteczne rozwiązania dla zrównoważonego budownictwa o jak najmniejszym wpływie na środowisko. Produkuje wysokiej jakości systemy do okien i drzwi PVC oraz systemy tarasowe, elewacyjne i ogrodzeniowe z opatentowanego materiału kompozytowego. Jej celem jest tworzenie ponadczasowych produktów, które sprostają przyszłym wymaganiom pod względem estetyki, wydajności i równowagi ekologicznej.

W tekście  IGB Mazovia Oddział w Gdańsku – BALTICA

 ul. Kurkowa 12

80-803 Gdańsk

Tel: 58 728 70 00/ FAX: 58 728 70 01

gdansk@igbmazovia.pl

   www.oknabaltica.pl

IGB Mazovia Oddział Gdańsk jest producentem stolarki otworowej PCV, aluminium i PPOŻ. oraz systemów fasadowych pod marką BALTICA. Oferuje szerokie spektrum produktów, dostosowanych do każdej sytuacji – od okien standardowych, poprzez rozwiązania dla budynków energooszczędnych,  certyfikowane okna do domów pasywnych, a także stolarkę aluminiową i stalową PPOŻ., która sprawdza się zarówno w budownictwie publicznym jak i indywidualnym. Posiada profesjonalne kompleksowe wyposażenie wybrane i dopasowane do potrzeb dzisiejszego rynku. Wykorzystuje najnowsze technologie i maszyny, dzięki którym produkty cechują się wysoką jakością oraz trwałością.

 

 


Przeczytaj również:

Jak zdobyć dofinansowanie do wymiany okien, drzwi i bramy w 2023 roku?

Wiosna to dobry czas na remont i termomodernizację domu. Dzięki temu pozbędziemy się starego kopciucha i wymienimy okna, drzwi zewnętrznych oraz bramę garażową. Jakie dofinansowanie możemy zdobyć n…

Wymiana okien – jakie daje korzyści?

Każdy z nas choć raz przyglądał się rysunkom dzieci, które przedstawiają domy. Wyglądają one podobnie – namalowany budynek składa się zazwyczaj z prostokąta, czyli fasady i trójkąta – dachu. Zawsze…