Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Witamy nowych członków POiD

Miło nam poinformować, że w szeregi członków POiD wstąpiły dwie nowe firmy. W naszym gronie witamy firmę Lohmann oraz Ottimo Systems.

Liczymy na owocną współpracę w tworzeniu silnej organizacji, która poprzez zjednoczenie branży wpłynie  na budowanie prestiżu jej członków.

Firmy członkowskie POiD-U, to pracodawcy i przedsiębiorcy prowadzący działalność w obszarze produkcji, dystrybucji i montażu stolarki budowalnej, oraz wyrobów i akcesoriów związanych z branżą budowlaną.

Nowi Członkowie są zachęcani do odkrywania wspólnego programu, jak też korzystania z portali wiedzy, kongresów i spotkań. Mogą liczyć na profesjonalną i aktywną promocję swoich przedsiębiorstw i ich wyrobów. Związek zapewnia ciągły proces szkolenia i doskonalenia zawodowego pracowników i producentów stolarki, a także wsparcie i doradztwo techniczne. Reprezentuje  również branże w kontaktach z Agendami Rządowymi, Instytutami oraz Głównym Nadzorem  Budowlanym. Członkowie POiD, aktywnie uczestniczą w działaniach na rzecz rozwoju Związku, otrzymują profesjonalna informacje branżową jak i konsumencką, współpracując z mediami branżowymi i konsumenckimi.

Obecność nowych podmiotów skupionych w POiD, pozwoli na jeszcze bardziej efektywne prowadzenie działań, które przysłużą się do rozwoju branży. Współpraca z Członkami wstępującymi w szeregi POiD, wpłynie na osiągnięcie sukcesu całego sektora stolarki budowlanej.

 

 

Krzemowa 2
81-577 Gdynia

Telefon: 58 555 81 50
https://www.lohmann-tapes.pl/

Lohmann to światowej klasy producent i konwerter rozwiązań na bazie specjalistycznych taśm jedno-i dwustronnie klejących.

Jako działający w skali globalnej ekspert w dziedzinie systemów klejących, Lohmann jest obecny w wielu branżach udowadniając, że dostarcza wyłącznie najwyższą jakość. Nasza marka jest od dekad synonimem doświadczenia w dziedzinie połączeń klejących, innowacyjnych rozwiązań, najnowocześniejszych technologii produkcji i bezkompromisowej orientacji na potrzeby klientów.

Dla branży okiennej i drzwiowej, eksperci Lohmann stworzyli szereg rozwiązań z zakresu łączenia m.in. pakietów szybowych, elementów dekoracyjnych oraz szprosów.

Szczególnie rozpoznawalna jest innowacyjna technologia SDG® – Szklenie Statyczne na Sucho, pozwalająca na bezpośrednie mocowanie pakietów szybowych w profilach okiennych przy zachowaniu czystego procesu technologicznego.

Młyńska 27
42-700 Lubliniec

Telefon: 34 356 48 15
E-mail: biuro@ottimo.pl
Strona: https://ottimo.pl/

Firma OTTIMO SYSTEMS od 1997 r., dostarcza profesjonalne produkty i technologie systemów retuszerskich dla przemysłu meblowego, branży budowlanej oraz handlu specjalistycznego. Tworzy innowacyjne rozwiązania dla wielu branż w dziedzinie retuszu i napraw uszkodzeń. Nowe produkty powstają dzięki ścisłej współpracy z przemysłem i doświadczonymi fachowcami z retuszu wad na powierzchniach użytkowych. Dział technologiczny i badawczo-rozwojowy firmy OTTIMO SYSTEMS w krótkim czasie dostarcza nowe rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta.

Kluczem rozwoju firmy OTTIMO SYSTEMS jest merytoryka i zawodowa perfekcja – dlatego technologowie firmy poświęcają tak wiele czasu na przekazywanie wiedzy poprzez szkolenia oraz dostosowanie produktów pod indywidualne potrzeby odbiorcy. Firma OTTIMO SYSTEMS z dużym szacunkiem podchodzi do spraw ekologii w myśl zasady NAPRAWIAJ ZAMIAST WYRZUCAĆ pomaga przywrócić uszkodzonym powierzchniom swój pierwotny wygląd stosując przy tym jak najmniej inwazyjne dla natury i środowiska substancje i produkty.

Od ponad 20 lat OTTIMO SYSTEMS kojarzona jest z innowacyjnymi i niezawodnymi produktami do retuszu i naprawy uszkodzeń na powierzchniach użytkowych. Oferuje w tym segmencie rynku najszerszą ofertę produktową i technologicznie najbardziej zaawansowaną wiedzę przekazywaną podczas szkoleń teoretyczno-praktycznych. Mając długoletnie doświadczenie w pracy z produktami retuszerskimi, farbami i lakierami dostarcza do Klienta produkty w indywidualnej kolorystyce i właściwościach opracowanych na potrzeby retuszowanej powierzchni.


Przeczytaj również:

Bariery dla polskich przedsiębiorców działających na rynkach eksportowych

Ekspansja polskich firm na zagraniczne rynki ma i będzie mieć kluczowe znaczenie w budowie stabilności gospodarki i pozycji międzynarodowej Polski. Od 2004 roku korzystamy z jednolitego rynku europ…

DOBRY MONTAŻ 2022 – SPOTKANIE INFORMACYJNE

ZADBAJ O CIEPŁY DOM to hasło przewodnie tegorocznej edycji projektu DOBRY MONTAŻ, realizowanej przez Związek POiD. W tym sezonie podobnie jak w poprzedniej kampanii poruszać będziemy zagadnienia zw…

Dom z dużymi przeszkleniami otwarty na ogród

Jeśli chcemy w estetyczny i funkcjonalny sposób połączyć wnętrze swojego domu z ogrodem, to dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie dużych przeszkleń, w tym drzwi tarasowych. Zapewniają one integrac…