Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

WIŚNIOWSKI z Arcypromocją “Podwójny Gambit”

Budowa domu jest jak partia szachów. Liczy się dobre otwarcie! Najlepiej z Arcypromocją “Podwójny Gambit” na bramy, okna, drzwi czy ogrodzenie marki WIŚNIOWSKI. Tylko teraz gwarantowany zwrot kosztów do 2000 zł i konkurs z łączną pulą nagród 100 000 zł.

Gambit czyli otwarcie

Budowa domu otwiera zwykle nowy rozdział w życiu inwestora. To w tym momencie decyzja o wyborze okien, drzwi i bramy garażowej nabiera znaczenia. Rozpoczęta inwestycja krystalizuje się na naszych oczach – staje się pełniejsza, nabiera koloru. Zamknięcie jej z pomocą okien, drzwi i bramy garażowej to krok milowy, który przybliża nas do zamieszkania w wymarzonym domu. Dopełnieniem jest poczucie komfortu i bezpieczeństwa, dlatego dom wymaga odpowiedniej ochrony w postaci ogrodzenia.

Każdy inwestor prędzej czy później staje przed dylematem, jakie produkty wybrać dla swojego wymarzonego domu. Gwarancją udanej inwestycji są materiały wysokiej jakości. Kupując bramy, okna, drzwi czy ogrodzenie warto postawić na sprawdzone produkty marki WIŚNIOWSKI, zwłaszcza teraz, gdy do wygrania jest nawet 25 000 zł.

Pora na Twój ruch! 

Zasady udziału w promocji są proste:

  1. Zamów produkty marki WIŚNIOWSKI o wartości minimum 5 000 zł.
  2. Zarejestruj zakup na stronie WIŚNIOWSKI.
  3. Otrzymaj gwarantowany zwrot kosztów.
  4. Możesz zagrać o więcej! Odpowiedz na pytanie konkursowe: dlaczego wybór marki WIŚNIOWSKI to dobry ruch dla Twojej inwestycji? I weź udział w konkursie z pulą nagród 100 000 zł.

“Podwójny Gambit” to podwójny zysk. Po pierwsze producent gwarantuje cashback, czyli zwrot poniesionych kosztów, nawet do 2000 zł. Po drugie masz możliwość wzięcia udziału w konkursie, by zdobyć jedną z 9 nagród pieniężnych:

  • Nagrody Główne: 2 x 25 000 zł
  • Wyróżnienia I stopnia: 3 x 10 000 zł
  • Wyróżnienia II stopnia: 4 x 5 000 zł

Produkty w Arcypromocji można zamówić do 31 sierpnia 2023 roku.

Brzmi ciekawie? Sprawdź: https://www.wisniowski.pl/gambit/

Podejmij strategiczną decyzję

Arcypromocji WIŚNIOWSKI towarzyszy szeroko zakrojona kampania 360. Działania marki możesz obserwować w telewizji, radiu, prasie, przestrzeni digital i mediach społecznościowych. W przygotowaniach do nagrania spotu doradzała Aleksandra Tarnowska, kandydatka na mistrzynię FIDE. Oko szachisty zauważy, że ułożenie figur w wideo nie jest przypadkowe.

Zobacz spot: Podwójny GAMBIT | WIŚNIOWSKI

Arcypromocja “Podwójny Gambit” to strategiczna decyzja dla Twojej inwestycji. Dobre otwarcie gwarantują bramy, okna, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI.

Twój ruch! Wejdź na: https://www.wisniowski.pl/

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI

 


Przeczytaj również:

Związek POiD patronem branżowym Kongresu Budownictwa Polskiego 2022

Związek POiD przyjął zaproszenie do współpracy patronackiej podczas Kongresu Budownictwa Polskiego, który odbędzie się w dniach 12-13 kwietnia br. w Poznań Congress Center. Organizatorami Kongresu …

Efekty spotkania konsultacyjnego w sprawie podstawy programowej dla zawodu „monter stolarki budowlanej”

Na wniosek Związku POiD, 5 grudnia 2018 roku, w Ministerstwie Edukacji Narodowej odbyło się spotkanie konsultacyjne poświęcone podstawie programowej dla nauczania zawodu „monter stolarki budowlanej…

X Kongres Stolarki Polskiej – Podziękowania

Za nami X Kongres Stolarki Polskiej. Kierujemy do Państwa podziękowania za udział w wydarzeniu oraz wsparcie przy jego organizacji. Dziękujemy wszystkim osobom, firmom i instytucjom, bez których K…