Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

WIŚNIOWSKI wprowadza nowe, lekkie ogrodzenia aluminiowe

Firma WIŚNIOWSKI z dumą ogłasza wprowadzenie do swojej oferty nowoczesnych ogrodzeń aluminiowych. To niezaprzeczalny milowy krok w stronę zwiększenia możliwości produkcyjnych, ale i wyjścia naprzeciw konsumentom szukających doskonałej estetyki posesji. Pierwsze partie produktów trafią do sklepów i showroomów po koniec czerwca 2024 r.

Cechą szczególną nowych ogrodzeń aluminiowych WIŚNIOWSKI jest ich unikalne wzornictwo. Doskonale komponuje się ono z nowoczesnymi trendami architektonicznymi, ale i wyjątkową dbałością o detal – brak w nich spoin czy otworów technologicznych, a to wpływa pozytywnie na ogólną estetykę ogrodzenia. Dodatkowo, właściwości aluminium (pozwalające na łatwość w obróbce i cięciu) sprawiają, że klienci mają duże pole do zamawiania różnorodnych wzorów i kształtów, zastosowanych na słupach, profilach ram i elementach wypełnienia. W nowej ofercie klienci znajdą więc 9 modeli w ponad 200 kolorach palety RAL i 7 wzorów w kolekcjach Home Inclusive, Classic oraz Moderm.

Warto wspomnieć, że nowe ogrodzenia marki WIŚNIOWSKI charakteryzują się też lekką konstrukcją – są one o 35% lżejsze od swoich odpowiedników stalowych. To wielki atut, który ułatwia zarówno transport, jak i montaż, a także wpływa na długoletnią, bezawaryjną pracę ogrodzenia. Lżejsza konstrukcja odciąża kluczowe elementy, takie jak zawiasy, rolki czy wózki jezdne. Dzięki temu pracują one delikatnie, płynnie i gładko, zapewniając komfortowe użytkowanie.

Furtka AW AL 101
Segment AW AL 200 perspective
Segment AW AL 00 front
Furtka AW AL 00 perspective
Furtka AW AL 103 perspective
Segment AW AL 100 front

– Nasza 35-letnia tradycja w produkcji ogrodzeń stalowych stanowi solidny fundament, na którym opieramy naszą nową ścieżkę sprzedażową. Ogrodzenia aluminiowe to kolejny krok w rozwoju firmy, łączący doświadczenie z innowacyjnym podejściem produkcyjnym. Nowe modele aluminiowe produkowane są w fabryce w Wielogłowych, z wykorzystaniem nowoczesnych centr obróbczych i precyzyjnego cięcia laserowego. Dodatkowo, samo aluminium jest niemal w 100% recyklingowane, dlatego ograniczamy zużycie surowców naturalnych i emisję CO2 – powiedział Krzysztof Wąsik, manager produktu w firmie WIŚNIOWSKI.

Aluminium jest także naturalnie odporne na korozję, co czyni je idealnym materiałem na ogrodzenia eksploatowane w różnych warunkach atmosferycznych. W porównaniu ze stalą, aluminium wymaga znacznie mniej działań konserwacyjnych, co oznacza też mniejsze nakłady na utrzymanie ogrodzenia w doskonałym stanie przez lata. Ogrodzenia aluminiowe WIŚNIOWSKI są też przyjazne dla środowiska. Aluminium jest w pełni poddawane recyklingowi, z minimalnym śladem odpadowym. To ważny krok, w stronę zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstwa i jej wpływu na środowisko naturalne.

– Nasi klienci już dziś mogą sprawdzać funkcjonalność naszych wyrobów lub zamawiać i wizualizować je w programie AW Expert WIŚNIOWSKI. Wyroby są w pełni przebadane i certyfikowane zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi oraz wymaganiami wynikającymi z dyrektywy maszynowej. Oferujemy je w spójnym wzornictwie z resztą produktów: stolarką otworową czy bramą wjazdową, budując spójny wygląd architektoniczny posesji – powiedział Krzysztof Wąsik, manager produktu.

Choć koszt zakupu ogrodzeń aluminiowych dla klienta jest nieco wyższy niż stalowych odpowiedników, ich wyjątkowa trwałość, minimalne wymagania konserwacyjne i estetyka czynią je wysoce opłacalnym wyborem w dłuższej perspektywie.

Więcej informacji o produkcie na stronie:
https://www.wisniowski.pl/dla-domu/ogrodzenia-posesyjne/ogrodzenia-aluminiowe

 

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI


Przeczytaj również:

Wymień stolarkę z dofinansowaniem!

W piątek, 15 maja br. ruszy nabór wniosków do programu „Czyste Powietrze” w nowej, bardziej przystępnej odsłonie. To dobry moment, aby korzystając ze wsparcia rządowego, małym kosztem zwiększyć kom…

Okna z recyklingu – dlaczego warto na nie postawić?

Tworzywa sztuczne to genialny wynalazek – lekkie, wytrzymałe, tanie w produkcji i plastyczne. Nic dziwnego, że mają tak szerokie zastosowanie w różnych gałęziach gospodarki, ale… to tylko jedna str…

Drzwi zewnętrzne i brama garażowa – zgrany duet

Jak wiadomo, pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Ważne więc, żeby było jak najlepsze. W przypadku budynku za pierwsze wrażenie odpowiedzialne są jego elewacja, drzwi zewnętrzne, okna oraz bra…