Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

WIŚNIOWSKI w „Złotej 15”

VII Międzynarodowe Forum Stolarki VIP

Firma WIŚNIOWSKI znalazła się w gronie najlepszych polskich firm z branży stolarki otworowej. Dyplomy „Złotej 15” rozdano w czasie VII. Międzynarodowego Forum Stolarki VIP.

Fot. WIŚNIOWSKI

Wybitne grono ekspertów i fachowców z branży budowlanej spotkało się w ramach wydarzenia już po raz siódmy. Bogaty program konferencji poruszał szereg zróżnicowanych tematów od recyklingu z udziałem ekspertów z EPPA, przez analizę trudnej sytuacji gospodarczej poprowadzoną przez ekspertów ze świata nauki – prof. dr. hab. Waldemara Rogowskiego czy dr. Artura Bartoszewicza, aż po prawne aspekty obecności na rynku francuskim.

Jacek Malinowski – Kierownik Sprzedaży Eksportowej Działu Obsługi Sprzedaży firmy WIŚNIOWSKI. Fot. WIŚNIOWSKI

Podczas wydarzenia nagrodzono producentów z branży w ramach rankingu “Złota 15” oraz “Odkrycie Roku 2022””. „Złota 15” to rozpoznawalne i innowacyjne polskie firmy, które w sumie generują ponad 17 mld złotych rocznego obrotu. Firma WIŚNIOWSKI, jako jeden z laureatów, otrzymała dyplom za wyjątkowe zasługi poniesione na rzecz rozwoju polskiej branży stolarki otworowej ostatnich dekad, w tym w szczególności produkcję, marketing i sprzedaż najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań, a także dynamiczną ekspansję eksportową promującą najlepsze polskie produkty dla szeroko pojętego budownictwa. Nagrodę odebrał. Nagrodę odebrał Jacek Malinowski – Kierownik Sprzedaży Eksportowej Działu Obsługi Sprzedaży firmy WIŚNIOWSKI.

  Już ponad 33 lata staramy się odpowiadać na potrzeby klientów. Może się wydawać, że na rynku bram garażowych niemal wszystko zostało już wymyślone. Rzeczywistość pokazuje, że w naszej branży nigdy nie brakuje obszarów do rozwoju. Ostatnio do oferty marki WIŚNIOWSKI wprowadziliśmy pakiet RC2 dla bram segmentowych, który uzyskał certyfikat niezależnej jednostki akredytującej, instytutu IFT Rosenheim – mówił Jacek Malinowski, odbierając nagrodę.

Organizatorem wydarzenia jest Stolarka VIP, która od 14 lat wspiera, inspiruje i edukuje polską branżę stolarki otworowej podczas Konwentów Stolarki oraz w ramach działalności wydawniczej.

 

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI


Przeczytaj również:

Już 15 organizacji poparło apel o ratowanie miejsc pracy oraz gospodarki

Już 15 organizacji nieruchomościowych wspólnie apeluje do władz lokalnych wszystkich szczebli i wojewodów o proinwestycyjne podejście dla ratowania miejsc pracy i przetrwania kryzysu! Sektor budowl…

Witamy nowych Członków POiD

Miło nam poinformować o przyjęciu nowych Członków Związku Polskie Okna i Drzwi. Witamy w naszym gronie firmę : Inoutic/Deceuninck Sp. z o.o. oraz IGB Mazovia Oddział w Gdańsku – BALTICA. Liczymy na…

Związek POiD Patronem Branżowym Forum Build4Future

Związek Polskie Okna i Drzwi objął patronatem branżowym Forum Build4Future, które odbywa się 3-4 lutego, w Sali Ziemi  Poznań Congress Center Forum Build4Future to najważniejsze forum gospodarcze d…