Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Więcej ciepła na Święta w Twoim domu

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To czas, w którym jeszcze bardziej doceniamy bezpieczeństwo i ciepło rodzinnego domu.

Czy wiesz, że inwestycja w energooszczędną stolarkę oraz jej profesjonalny i ciepły montaż to najlepszy prezent, który daje Gwarancję spokoju, nie tylko zimą?

To czysty zysk, w każdym wymiarze.

Skorzystaj z oferty specjalnej Więcej ciepła na Święta w Twoim domu, dzięki której kupisz energooszczędne okna i bramy wraz z systemem ich ciepłego montażu. Specjaliści zadbają o to, aby produkty były zamontowane z najwyższą starannością, co przełoży się na trwałość i komfort ich obsługi.

System ciepłego montażu do:

  • segmentowej bramy garażowej za 1,23 zł brutto*
  • wszystkich systemów okienno-drzwiowych FEN za 1,23 zł brutto**

*przy zakupie na jednym zamówieniu
**cena za każde: 25 mb taśmy okiennej paroszczelnej wewnętrznej o szerokości 100 mm; 25 mb taśmy okiennej paroszczelnej zewnętrznej o szerokości 100 mm i z odpornością UV wydłużoną do 9 miesięcy

Ciepły montaż jest polecany inwestorom, którzy chcą maksymalnie zmniejszyć straty cieplne i zredukować ilość energii niezbędnej do ogrzania domu i garażu.

Standardowy montaż bramy polega na bezpośrednim przytwierdzeniu prowadnic do muru. System ciepłego montażu, dzięki specjalnie przygotowanej przekładce wyposażonej w miejsce pod dodatkową uszczelkę, dystansuje prowadnice od ściany. Rozwiązanie pozwala zwiększyć izolację cieplną dla węzła o około 30%, a dla całej bramy o około 20% (wartość zależy od gabarytów).

System ciepłego montażu można zastosować w różnych kategoriach produktowych, zarówno w przypadku montażu bramy garażowej, jak i okien.

Sprawdź, czym jest ciepły montaż

Oferta specjalna obowiązuje od 11 do 22 grudnia 2023 roku w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

XIII Kongres Stolarki Polskiej – przedstawiamy program wydarzenia

Sztuczna inteligencja, nowe programy dopłat dla inwestorów, zapowiedzi zmian w prawie prosto z Komisji Europejskiej oraz trendy marketingowe – to najważniejsze tematy XIII Kongresu Stolarki Polskie…

Apel 55 organizacji w sprawie utrzymania limitu składek na ZUS

Konfederacja Lewiatan opublikowała apel wystosowany dzisiaj do premiera Mateusza Morawieckiego, w sprawie utrzymania limitu składek na ZUS. Rząd w projekcie budżetu na 2020 rok założył jego zniesie…

Firma „Małkowski-Martech” S.A. w gronie firm członkowskich POiD

Miło nam poinformować o przyjęciu firmy „Małkowski-Martech” S.A. w poczet firm członkowskich Związku POiD. Firma „Małkowski-Martech” S.A. to lider z ponad 20-letnim doświadczeniem w projektowaniu f…