Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

#W jak wyobraźnia – czyli kilka słów o stoisku marki WIŚNIOWSKI podczas targów FENSTERBAU FRONTALE 2022

Targi FENSTERBAU FRONTALE wróciły po czteroletniej przerwie wywołanej pandemią. W ciągu czterech dni w wydarzeniu wzięło udział około 28 500 osób ze 100 krajów. Event połączył inwestorów, architektów, wykonawców i producentów z całej Europy. W siedmiu halach norymberskiego Exhibition Centre odwiedzający poznawali trendy i innowacyjne technologie w branży okien, drzwi i fasad. Uczestnicy podkreślali perfekcyjny montaż produktów oraz nietuzinkowy projekt stoiska marki WIŚNIOWSKI łączący surowy beton i elegancką czerń z elementami natury.

Ryzyko przekute w sukces

Decydując się na udział w targach FENSTERBAU FRONTALE w nowej, postcovidowej rzeczywistości, podjęliśmy ryzyko. Niepewność co do powodzenia inwestycji budził między innymi fakt, że w lipcu większość Niemców przebywa na urlopie wakacyjnym. Ryzyko przekuliśmy w sukces. Wystawiając się na targach FENSTERBAU FRONTALE 2022, znacząco wzmocniliśmy wizerunek marki WIŚNIOWSKI na rynku niemieckim – podkreśla Frederic Lambert, dyrektor sprzedaży firmy WIŚNIOWSKI na rynkach niemieckim i francuskim.

Międzynarodowe audytorium doceniło przede wszystkim jakość okien WIŚNIOWSKI oraz ich komplementarność z pozostałymi produktami marki: bramami garażowymi, drzwiami i ogrodzeniami.

 Perfekcja w każdym detalu

Podczas targów FENSTERBAU FRONTALE 2022 firma WIŚNIOWSKI zaprezentowała kompleksową ofertę stolarki w klasie premium. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się koncept wszystkich produktów stolarki: bramy garażowej, okien, drzwi i ogrodzenia w jednym designie, połączonych funkcją inteligentnego sterowania smartCONNECTED oraz nowy wzór drzwi wejściowych CREO z miedzianymi inkrustacjami.

 W procesie doboru produktów dla stoiska targowego towarzyszyła nam myśl wyrażona hasłem “Perfekcja w każdym detalu” mówi Dariusz Saferna, dyrektor zarządzający grupą produktową stolarka stalowa, aluminiowa i PVC w firmie WIŚNIOWSKI. Odwiedzający zwracali uwagę na elegancję i wysoką jakość naszych produktów. Firma WIŚNIOWSKI to jeden z niewielu producentów klasy premium, którzy oferują swoim klientom tak szeroką ofertę stolarki okiennej, wykonanej zarówno z PVC, aluminium oraz profili stalowych. Równie szeroka jest oferta drzwiowa, produktów wykonanych z profili aluminiowych, aluminiowo-stalowych, stalowych czy drzwi technicznych.

Ekspozycję marki WIŚNIOWSKI wyróżniła ciekawa koncepcja prezentacji dwóch identycznych pod względem designu produktów. Aluminiowe drzwi tarasowe HST oraz drzwi tarasowe HST z PVC na pierwszy rzut oka były nie do rozróżnienia. Pomysł udowadniał, że stolarkę PVC można bez przeszkód uzupełnić produktami z aluminium, które oferują niemal nieograniczone możliwości personalizacji.

Większość prezentowanych produktów marki WIŚNIOWSKI opatrzono certyfikatem ift Rosenheim w klasie antywłamaniowej RC2, z którym klienci na rynku niemieckim zyskują nie tylko bezpieczeństwo swoich mieszkań i domów, ale również możliwość korzystnego dofinansowania. Odwiedzający mogli wypróbować między innymi drzwi NOVA, które wystarczy zamknąć, by osiągnęły klasę antywłamaniową RC2, bez konieczności przekręcenia klucza.

Finał FENSTERBAU FRONTALE to początek nowego

Targi FENSTERBAU FRONTALE 2022 połączyły ponad 700 międzynarodowych wystawców. Każdego dnia od 12 do 15 lipca przed wejściem do Exhibition Centre w Norymberdze oczekiwały tłumy odwiedzających. Wystawcy zaprezentowali tysiące innowacyjnych produktów z branży okien, drzwi i fasad. W dziesiątkach międzynarodowych dyskusji poruszano ważne tematy efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju. Targi FENSTERBAU FRONTALE 2022 dobiegły końca, otwierając nowe możliwości współpracy, relacji biznesowych i udanych inwestycji.

Produkty i ekspertów marki WIŚNIOWSKI będzie można poznać także podczas jesiennej edycji targów BATIMAT, które odbędą się w Paryżu, w dniach od 3 do 6 października 2022.

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI

 


Przeczytaj również:

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju Patronem Honorowym „DOBREGO MONTAŻU”

Mamy zaszczyt poinformować, że Patronat Honorowy nad bieżącą edycją kampanii „DOBRY MONTAŻ” objęło Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Patronat Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju to wyróżnienie podkr…

Czy drzwi mogą być niewidoczne?

Drzwi to ważny element każdego wnętrza. Czasem chcielibyśmy jednak, by mniej rzucały się w oczy. A gdyby więc tak dyskretnie wtapiały się w domową przestrzeń i dodatkowo optycznie ją powiększały? T…

Zapraszamy na debatę „Dlaczego warto zostać monterem stolarki?” na MONTERIADZIE 2019!

Jak wygląda praca montera stolarki budowlanej „od kuchni”, jaka jest jej specyfika i korzyści płyną z wykonywania tej profesji? Będzie się można o tym dowiedzieć podczas debaty z udziałem profesjon…