Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

W 2022 stowarzyszenie rośnie w siłę: EPPA wita trzech nowych członków

Bruksela, Luty 2022: EPPA, europejskie stowarzyszenie branżowe dostawców systemów okiennych z PCV, powitało trzech nowych członków: dzięki Alphapro Groupe z Francji, Finstral z Włoch oraz stowarzyszeniu Polskie Okna i Drzwi z Polski, EPPA wzmacnia swoją europejską reprezentatywność i sieć krajową.

Francuska grupa Alphapro dołącza do stowarzyszenia ze swoimi dwiema markami Profialis i Alphacan, które produkują profile PCV do okien i drzwi, ale także do zastosowań na miarę w wielu innych sektorach przemysłu.

Finstral to producent profili, ale również okien, z siedzibą we Włoszech. Oprócz okien z rdzeniem z PCV, to południowotyrolskie przedsiębiorstwo rodzinne produkuje drzwi wejściowe i ogrody zimowe.

Sieć EPPA została także wzmocniona dzięki członkostwu Polskich Okien i Drzwi (POiD). Związek producentów okien i drzwi jest ogólnopolską organizacją branżową, w której zrzeszonych jest ponad 100 producentów, dostawców i dealerów stolarki otworowej działających w Polsce.

Nowi członkowie wzmocnią naszą pracę na rzecz branży, ale także zapewnią większą siłę głosu EPPA w wymianie poglądów na poziomie europejskim. Cieszymy się na obopólnie korzystną współpracę- wyjaśnia Patrick Seitz, prezes EPPA.

 

Więcej informacji na temat członków EPPA: https://www.eppa-profiles.eu/members

ŹRÓDŁO: EPPA


Przeczytaj również:

FAKRO Mecenasem konkursu POiD Building Awards 2021

FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych firm w branży okien dachowych, promotor życia w funkcjonalnie zaprojektowanych, pełnych naturalnego światła wnętrzach. Dołącza do grona Mecenasów konkurs…

Architekt Karol Fiedor członkiem Jury POiD Building Awards 2021

W składzie jury konkursu #PoiDBuildingAwards2021 zasiadają osobowości ze świata architektury i nauki. Wśród nich architekt Karol Fiedor. Karol Fiedor jest prezesem CDF Architekci. Ukończył Wydział …

Zostań PARTNEREM kampanii Termomodernizacja + Dobry Montaż !

Już w listopadzie rusza nowa odsłona kampanii Termomodernizacja PLUS Dobry Montaż. Kampania ma na celu podniesienie jakości montażu wyrobów budowlanych oraz zwiększenie świadomości społeczeństwa na…