Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

W 2022 stowarzyszenie rośnie w siłę: EPPA wita trzech nowych członków

Bruksela, Luty 2022: EPPA, europejskie stowarzyszenie branżowe dostawców systemów okiennych z PCV, powitało trzech nowych członków: dzięki Alphapro Groupe z Francji, Finstral z Włoch oraz stowarzyszeniu Polskie Okna i Drzwi z Polski, EPPA wzmacnia swoją europejską reprezentatywność i sieć krajową.

Francuska grupa Alphapro dołącza do stowarzyszenia ze swoimi dwiema markami Profialis i Alphacan, które produkują profile PCV do okien i drzwi, ale także do zastosowań na miarę w wielu innych sektorach przemysłu.

Finstral to producent profili, ale również okien, z siedzibą we Włoszech. Oprócz okien z rdzeniem z PCV, to południowotyrolskie przedsiębiorstwo rodzinne produkuje drzwi wejściowe i ogrody zimowe.

Sieć EPPA została także wzmocniona dzięki członkostwu Polskich Okien i Drzwi (POiD). Związek producentów okien i drzwi jest ogólnopolską organizacją branżową, w której zrzeszonych jest ponad 100 producentów, dostawców i dealerów stolarki otworowej działających w Polsce.

Nowi członkowie wzmocnią naszą pracę na rzecz branży, ale także zapewnią większą siłę głosu EPPA w wymianie poglądów na poziomie europejskim. Cieszymy się na obopólnie korzystną współpracę- wyjaśnia Patrick Seitz, prezes EPPA.

 

Więcej informacji na temat członków EPPA: https://www.eppa-profiles.eu/members

ŹRÓDŁO: EPPA


Przeczytaj również:

Jak zdobyć dofinansowanie do wymiany okien, drzwi i bramy w 2023 roku?

Wiosna to dobry czas na remont i termomodernizację domu. Dzięki temu pozbędziemy się starego kopciucha i wymienimy okna, drzwi zewnętrznych oraz bramę garażową. Jakie dofinansowanie możemy zdobyć n…

Na co zwrócić uwagę kupując okna?

Zbudujemy świat, całkiem nowy świat. Z tej miłości barw, z tylko pięknych barw – śpiewają Sobel & Sanah w popularnym utworze muzycznym. Podobne uczucia towarzyszą nam, gdy budujemy dom, gdyż zw…

MONTERIADA 2023 na targach BUDMA

Jak zadbać o ciepły dom i zamontować nowoczesne produkty budowlane? Pokazy montażu najnowszych modeli okien, drzwi, bram garażowych i osłon okiennych będzie można obejrzeć na żywo podczas MONTERIAD…