Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Ulokuj pieniądze w sprawdzone produkty i zyskaj Gwarancję spokoju

Budujesz lub remontujesz dom? Zastanawiasz się, jakie produkty i rozwiązania wybrać, aby inwestycja zwróciła się w przyszłości?

Nie da się ukryć, że świadomość „moje pieniądze same zarabiają” jest bardzo przyjemna. Podstawą udanego i bezpiecznego inwestowania jest wypracowanie strategii zarządzania pieniędzmi i trzymanie się jej. Warto mieć dobry plan działania, korzystać z okazji cenowych i wybierać odpowiednie rozwiązania. W obecnych czasach zyskuje inwestowanie w dobre produkty. Po oszacowaniu możliwości budżetów przychodzi czas na ich wybór. Postaw na rozwiązania od jednego producenta i po prostu ciesz się Gwarancją spokoju.

W KRISPOL #wspieramybudowy, dlatego pomożemy Ci mądrze ulokować pieniądze, które przeznaczyłeś na zakup stolarki otworowej dla Twojego budowanego lub remontowanego domu.

„Bramy z dopłatą”

Od 25 października do 2 listopada 2022 roku skorzystaj z promocji „Bramy z dopłatą” i zainwestuj w rozwiązania z Gwarancją spokoju na lata – segmentową bramę garażową lub drzwi garażowe dwuskrzydłowe.

Zasady promocji są proste:

KRISPOL gwarantuje dopłatę w wysokości 100 zł netto za każde 1 000 zł netto w cenie detalicznej bramy. Liczą się pełne kwoty (1 000 zł, 2 000 zł, 3 000 zł).

Sprawdź przykładowe wyliczenia wysokości dopłaty:

  • Cena bramy wynosi 2 642 zł netto – dopłata wyniesie 200 zł netto
  • Cena bramy wynosi 3 999 zł netto – dopłata wyniesie 300 zł netto
  • Cena bramy wynosi 9 100 zł netto – dopłata wyniesie 900 zł netto

Zamów bezpłatną wycenę i pomiar.

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Walne Zgromadzenie Członków Związku Polskie Okna i Drzwi

W czwartek 17 września odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Związku POiD. Po konsultacjach z członkami ze względów bezpieczeństwa podjęto decyzję o przeprowadzeniu obrad w formie online. Walne Z…

Glassolutions – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Związek P…

MONTERIADA 2020 – 300 m2 promocji dobrego montażu

Przez 31 godzin stoisko Związku POiD i Partnerów było dostępne dla uczestników Targów BUDMA. W tym czasie mieli oni szansę doświadczyć czegoś wyjątkowego – budowy domu na żywo. Mogli także zobaczyć…