Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Ułatwiamy zakup stolarki okiennej

PROSTA OFERTA – PROSTY WYBÓR

Budujesz lub termomodernizujesz dom? Chcesz dobrze wybrać i kupić solidną stolarkę w rozsądnej cenie? Pomożemy Ci w tym zadaniu. Od wyceny, po montaż.

Skorzystaj z pomocy termo-specjalistów i zamów w Salonie KRISHOME:

  • Okna znajdujące się na Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów – spełniające wymagania programu Czyste Powietrze i kwalifikujące się do ulgi termomodernizacyjnej.
  • Energooszczędne okna spójne pod względem technologii i designu z pozostałymi elementami stolarki dla domu.

Wybierz swój model z oferty okiennej KRISPOL i ciesz się stolarką w dobrym stylu i bardzo dobrej cenie! Zyskaj:

  • Bezpłatne konsultacje i fachowe doradztwo na każdym etapie realizacja – od wyceny po montaż.
  • 7 lat gwarancji na okna PVC

Okna aluminiowe i PVC kupisz w promocji zgodnie z zasadą 3 szyba gratis

Okna z pakietem 3-szybowym osiągają bardzo niski współczynnik przenikania ciepła i pracują na energooszczędność budynku. Promocja dotyczy również drzwi tarasowych HST, SLIDE design oraz konstrukcji typu PSK, bez ograniczeń gabarytowych. Miksuj różne rozwiązania i postaw na  szczelne, bezpieczne, funkcjonalne produkty z Gwarancją spokoju. Wybór dobrej jakości produktu od solidnego producenta i skorzystanie z atrakcyjnej oferty cenowej podczas jego zakupu to decyzja, która opłaci się każdemu inwestorowi.

Sprawdź kolekcję okien PVC
Sprawdź kolekcję okien aluminiowych
Wybierz swój model drzwi tarasowych

Budowa lub termomodernizacja domu to ambitne zadanie. Z produktami marki KRISPOL, możesz zrobić to szybciej. Termo-specjaliści i ekipy montażowe z Sieci Salonów KRISHOME zarekomendują, doradzą i pomogą dopasować idealne okna do Twojej inwestycji.

Oferta specjalna jest ograniczona w czasie i obowiązuje do 6.02.2023 r. do 20.02.2023 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.

ŹRODŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Bezpieczne i nowoczesne drzwi wejściowe. Na co zwrócić uwagę?

Wybierając drzwi wejściowe nie kierujmy się wyłącznie ich wyglądem. Musimy pamiętać, że najważniejsze jest bezpieczeństwo i niezawodność. Na rynku pojawia się coraz więcej nowoczesnych i zaskakując…

Międzynarodowe Targi OUTDOOR BUILD pod patronatem Związku Polskie Okna i Drzwi

Związek Polskie Okna i Drzwi obejmuje patronatem honorowym Międzynarodowe Targi  Systemów Okiennych, Drzwiowych, Fasadowych, Bram, Rolet i Zadaszeń OUTDOOR BUILD, które odbędą się w dniach 24–26 ma…

Nie unikniemy podwyżek cen stolarki otworowej

Ceny wyrobów stolarki otworowej będą wzrastać, podobnie jak ceny innych materiałów budowlanych. Inwestorzy zapłacą o 10-15% więcej za okna, drzwi czy bramy garażowe. W ciągu ostatnich sześciu miesi…