Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Ułatwiamy zakup stolarki okiennej

PROSTA OFERTA – PROSTY WYBÓR

Budujesz lub termomodernizujesz dom? Chcesz dobrze wybrać i kupić solidną stolarkę w rozsądnej cenie? Pomożemy Ci w tym zadaniu. Od wyceny, po montaż.

Skorzystaj z pomocy termo-specjalistów i zamów w Salonie KRISHOME:

  • Okna znajdujące się na Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów – spełniające wymagania programu Czyste Powietrze i kwalifikujące się do ulgi termomodernizacyjnej.
  • Energooszczędne okna spójne pod względem technologii i designu z pozostałymi elementami stolarki dla domu.

Wybierz swój model z oferty okiennej KRISPOL i ciesz się stolarką w dobrym stylu i bardzo dobrej cenie! Zyskaj:

  • Bezpłatne konsultacje i fachowe doradztwo na każdym etapie realizacja – od wyceny po montaż.
  • 7 lat gwarancji na okna PVC

Okna aluminiowe i PVC kupisz w promocji zgodnie z zasadą 3 szyba gratis

Okna z pakietem 3-szybowym osiągają bardzo niski współczynnik przenikania ciepła i pracują na energooszczędność budynku. Promocja dotyczy również drzwi tarasowych HST, SLIDE design oraz konstrukcji typu PSK, bez ograniczeń gabarytowych. Miksuj różne rozwiązania i postaw na  szczelne, bezpieczne, funkcjonalne produkty z Gwarancją spokoju. Wybór dobrej jakości produktu od solidnego producenta i skorzystanie z atrakcyjnej oferty cenowej podczas jego zakupu to decyzja, która opłaci się każdemu inwestorowi.

Sprawdź kolekcję okien PVC
Sprawdź kolekcję okien aluminiowych
Wybierz swój model drzwi tarasowych

Budowa lub termomodernizacja domu to ambitne zadanie. Z produktami marki KRISPOL, możesz zrobić to szybciej. Termo-specjaliści i ekipy montażowe z Sieci Salonów KRISHOME zarekomendują, doradzą i pomogą dopasować idealne okna do Twojej inwestycji.

Oferta specjalna jest ograniczona w czasie i obowiązuje do 6.02.2023 r. do 20.02.2023 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.

ŹRODŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Technik montażu i automatyki stolarki budowlanej wejdzie do oferty szkolnictwa

W ekspresowym tempie trwają prace nad wdrożeniem do techników specjalizacji „technik montażu i automatyki stolarki budowlanej” w szkołach branżowych II stopnia. Jest to kontynuacja istniejącego już…

Szczęśliwego Nowego Roku 2022!

Niech Nowy 2021 Rok okaże się pasmem sukcesów, przyniesie spełnienie marzeń i realizację nawet najbardziej ambitnych planów. Życzymy wszelkiej pomyślności i pogody ducha na każdy kolejny dzień.