Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Ułatwiamy zakup stolarki okiennej, żaluzji fasadowych i bramy garażowej

Budujesz lub termomodernizujesz dom? Chcesz dobrze wybrać i kupić solidną stolarkę w rozsądnej cenie? Pomożemy Ci w tym zadaniu. Od wyceny, po montaż.

Skorzystaj z pomocy doradców i zamów w Salonie KRISHOME:

  • energooszczędne okna znajdujące się na Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów,
  • żaluzje fasadowe z dopasowaną automatyką,
  • niezawodne segmentowe bramy garażowe.

Wybierz najlepsze rozwiązania z oferty marki KRISPOL i ciesz się stolarką w dobrym stylu i bardzo dobrej cenie!

#wspieramybudowy i #wspieramytermomodernizacje

Rabat 20% na segmentowe bramy garażowe

Bramy segmentowe są połączeniem wysokiej funkcjonalności i trwałości. Ich solidna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo i łatwą obsługę, a szeroki wybór kolorystyki pozwala dobrać bramę do elewacji oraz projektu architektonicznego. Ponadto posiadają bardzo dobre parametry termoizolacyjne, a dzięki dbałości o każdy szczegół oraz wyposażeniu w dodatkowy osprzęt, działają bezawaryjnie przez wiele lat oraz zachowują odpowiednią estetykę.

Poznaj ofertę segmentowych bram garażowych
Sprawdź pełną paletę kolorystyczną

Trzecia szyba za 1 zł

Okna z pakietem 3-szybowym osiągają bardzo niski współczynnik przenikania ciepła i pracują na energooszczędność budynku. Ponadto spełniają parametry programów Czyste Powietrze i kwalifikują się do ulgi termomodernizacyjnej. W promocyjnej ofercie okien PVC i aluminiowych marki KRISPOL inwestor może wybierać spośród modeli FEN 78FEN 82BFEN 82FEN 92 i FEN 86A, a także drzwi tarasowych PSKHST oraz SLIDE design.

Sprawdź kolekcję okien PVC
Wybierz swój model drzwi tarasowych
Sprawdź pełną paletę kolorystyczną

Rabat 35% na silnik żaluzjowy NICE/ELERO przy zakupie z żaluzją fasadową na jednym zamówieniu

Okno z żaluzją to bardzo znany i ceniony przez inwestorów duet. Żaluzje fasadowe pełnią kilka kluczowych funkcji, jednak najważniejszą z nich jest możliwość pełnej kontroli nad światłem wpadającym do wnętrza pomieszczeń. Decydując się na żaluzje fasadowe warto postawić na solidny napęd. W tym przypadku rekomendujemy silniki żaluzjowe NICE/ELERO, które objęliśmy bardzo atrakcyjną ofertą specjalną.

Poznaj ofertę żaluzji fasadowych
Poznaj ofertę automatyki dla domu

Odwiedź najbliższy Salon KRISHOME i zapytaj o szczegóły promocji

Oferta specjalna na stolarkę okienną oraz żaluzje fasadowe obowiązuje od 19.02.2024 r. do 4.03.2024 r., a na segmentowe bramy garażowe od 26.02.2024 r. do 4.03.2024 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce. Rabat jest udzielany od ostatecznej ceny wybranej konfiguracji (w zależności od rozmiaru, wykończenia). Szczegóły oraz informacja o cenach w okresie ostatnich 30 dni dla poszczególnych konfiguracji dostępna jest w salonach sprzedaży KRISHOME.

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Zapraszamy do udziału w 5. edycji MONTERIADY 2020

MONTERIADA to wydarzenie, które na stałe wpisało się w program Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. Związek Polskie Okna i Drzwi zaprasza na prezentację programu 5. …

AIB – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Związek POiD, Kongres Stolarki Polskiej jest najważniejszym wydarzeniem dedykowanym polskiej branży stolarki budowlane…

IX Kongres Stolarki Polskiej – podsumowanie

IX Kongres Stolarki Polskiej – podsumowanie Za nami IX Kongres Stolarki Polskiej, którego celem było omówienie najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed branżą stolarki budowlanej, a także wyznacze…