Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Ułatwiamy zakup stolarki okiennej i żaluzji fasadowych

Budujesz lub termomodernizujesz dom? Chcesz dobrze wybrać i kupić solidną stolarkę w rozsądnej cenie? Pomożemy Ci w tym zadaniu. Od wyceny, po montaż.

Skorzystaj z pomocy doradców i zamów w Salonie KRISHOME:

  • Energooszczędne okna znajdujące się na Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów – spełniające wymagania programu Czyste Powietrze i kwalifikujące się do ulgi termomodernizacyjnej.
  • Żaluzje fasadowe z dopasowaną automatyką.

Wybierz najlepsze rozwiązania z oferty marki KRISPOL i ciesz się stolarką w dobrym stylu i bardzo dobrej cenie!

#wspieramybudowy i #wspieramytermomodernizacje

Trzecia szyba za 1 zł

Okna z pakietem 3-szybowym osiągają bardzo niski współczynnik przenikania ciepła i pracują na energooszczędność budynku. Ponadto spełniają parametry programów Czyste Powietrze i kwalifikują się do ulgi termomodernizacyjnej. W promocyjnej ofercie okien PVC i aluminiowych marki KRISPOL inwestor może wybierać spośród modeli FEN 78FEN 82BFEN 82FEN 92 i FEN 86A, a także drzwi tarasowych PSKHST oraz SLIDE design.

Sprawdź kolekcję okien PVC
Wybierz swój model drzwi tarasowych
Sprawdź pełną paletę kolorystyczną

Rabat 35% na silnik żaluzjowy NICE/ELERO przy zakupie z żaluzją fasadową na jednym zamówieniu

Okno z żaluzją to bardzo znany i ceniony przez inwestorów duet. Żaluzje fasadowe pełnią kilka kluczowych funkcji, jednak najważniejszą z nich jest możliwość pełnej kontroli nad światłem wpadającym do wnętrza pomieszczeń. Decydując się na żaluzje fasadowe warto postawić na solidny napęd. W tym przypadku rekomendujemy silniki żaluzjowe NICE/ELERO, które objęliśmy bardzo atrakcyjną ofertą specjalną.

Poznaj ofertę żaluzji fasadowych
Poznaj ofertę automatyki dla domu

Odwiedź najbliższy Salon KRISHOME i zapytaj o szczegóły promocji

Oferty specjalne są ograniczone w czasie i obowiązują do 19.02.2024 r. do 4.03.2024 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce. Rabat jest udzielany od ostatecznej ceny wybranej konfiguracji (w zależności od rozmiaru, wykończenia). Szczegóły oraz informacja o cenach w okresie ostatnich 30 dni dla poszczególnych konfiguracji dostępna jest w salonach sprzedaży KRISHOME.

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

„DOBRY MONTAŻ-Zadbaj o ciepły dom”: Jakie wkręty wybrać do montażu okien i drzwi?

Montaż okien i drzwi trwa z reguły kilka godzin, ale jego efekty są widoczne przez cały cykl „życia” wyrobu – kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Nieodłącznym elementem prac montażowych jest mo…

TARGI BUDMA – WYŻSZY POZIOM BUDOWNICTWA

W pierwszym tygodniu lutego 2020 Poznań stanie się międzynarodowym centrum branży budowlanej. Na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA przyjedzie prawie 50 tysięcy fachowców, inwest…

Wydłużamy termin zgłoszeń do konkursu POiD Building Awards 2021 do 7 maja!

Kilka dodatkowych dni zyskują firmy, które jeszcze nie zdążyły zgłosić obiektów do konkursu POiD Building Awards 2021. TERMIN ZGŁOSZEŃ ZOSTAJE WYDŁUŻONY DO 7 MAJA!!! Pamiętajmy, że celem konkursu j…