Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Ułatwiamy zakup stolarki okiennej i żaluzji fasadowych

Budujesz lub termomodernizujesz dom? Chcesz dobrze wybrać i kupić solidną stolarkę w rozsądnej cenie? Pomożemy Ci w tym zadaniu. Od wyceny, po montaż.

Skorzystaj z pomocy doradców i zamów w Salonie KRISHOME:

  • Energooszczędne okna znajdujące się na Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów – spełniające wymagania programu Czyste Powietrze i kwalifikujące się do ulgi termomodernizacyjnej.
  • Żaluzje fasadowe z dopasowaną automatyką.

Wybierz najlepsze rozwiązania z oferty marki KRISPOL i ciesz się stolarką w dobrym stylu i bardzo dobrej cenie!

#wspieramybudowy i #wspieramytermomodernizacje

Trzecia szyba za 1 zł

Okna z pakietem 3-szybowym osiągają bardzo niski współczynnik przenikania ciepła i pracują na energooszczędność budynku. Ponadto spełniają parametry programów Czyste Powietrze i kwalifikują się do ulgi termomodernizacyjnej. W promocyjnej ofercie okien PVC i aluminiowych marki KRISPOL inwestor może wybierać spośród modeli FEN 78FEN 82BFEN 82FEN 92 i FEN 86A, a także drzwi tarasowych PSKHST oraz SLIDE design.

Sprawdź kolekcję okien PVC
Wybierz swój model drzwi tarasowych
Sprawdź pełną paletę kolorystyczną

Rabat 35% na silnik żaluzjowy NICE/ELERO przy zakupie z żaluzją fasadową na jednym zamówieniu

Okno z żaluzją to bardzo znany i ceniony przez inwestorów duet. Żaluzje fasadowe pełnią kilka kluczowych funkcji, jednak najważniejszą z nich jest możliwość pełnej kontroli nad światłem wpadającym do wnętrza pomieszczeń. Decydując się na żaluzje fasadowe warto postawić na solidny napęd. W tym przypadku rekomendujemy silniki żaluzjowe NICE/ELERO, które objęliśmy bardzo atrakcyjną ofertą specjalną.

Poznaj ofertę żaluzji fasadowych
Poznaj ofertę automatyki dla domu

Odwiedź najbliższy Salon KRISHOME i zapytaj o szczegóły promocji

Oferty specjalne są ograniczone w czasie i obowiązują do 19.02.2024 r. do 4.03.2024 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce. Rabat jest udzielany od ostatecznej ceny wybranej konfiguracji (w zależności od rozmiaru, wykończenia). Szczegóły oraz informacja o cenach w okresie ostatnich 30 dni dla poszczególnych konfiguracji dostępna jest w salonach sprzedaży KRISHOME.

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Polska niezmiennie liderem eksportu wśród krajów UE

Najaktualniejsze dane opublikowane przez statystykę europejską wskazują, że Polska trzeci rok z rzędu jest numerem 1 pod względem wartości eksportu stolarki budowlanej wśród wszystkich krajów Unii …

Jak zadbać o ciepły dom?

Przed nadejściem zimy pytanie: „Jak zatrzymać ciepło w domu?” zadaje sobie wielu właścicieli budynków jednorodzinnych. Najprostsze rozwiązanie to mocne odkręcenie grzejników, jednak wobec rosnących…

Spotkanie Rady Związku Polskie Okna i Drzwi

Zarząd Związku POiD wyznaczył termin posiedzenia  Rady Związku POiD na 10.12.2020 r. o godz. 11:00, serdecznie zapraszamy Członków POiD, do wzięcia udziału w spotkaniu. Z uwagi na trwającą pandemi…