Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Ubezpieczenie OKNOPLAST – więcej niż gwarancja

OKNOPLAST, lider w segmencie produkcji stolarki okiennej, oferuje swoim klientom bezpłatne ubezpieczenie nowych okien. Jest to swoiste rozszerzenie gwarancji, którą na swoje produkty daje producent. Ubezpieczenie będzie obowiązywać przez 12 miesięcy od dnia zakupu okien z możliwością jego przedłużenia. To pierwsze tego typu rozwiązanie dostępne na polskim rynku.

Wszystkie okna zakupione, a następnie zamontowane w okresie 3 miesięcy będą objęte ubezpieczeniem realizowanym przez kolejne 12 miesięcy. Akcja trwa do 31 marca 2024. Gwarantowana przez OKNOPLAST ochrona obejmuje trzy rodzaje zdarzeń: stłuczenie szyby lub innego rodzaju uszkodzenie okna w wyniku zdarzeń losowych oraz szkodę spowodowaną włamaniem lub aktem wandalizmu. Jest to nowatorskie rozwiązanie, które na polskim rynku nie było dotąd dostępne.

„Zakup okien jest długoterminową, poważną inwestycją, która może stanowić od 5 do nawet 10 procent kosztów budowy domu. W OKNOPLAST wiemy, że jakość naszych produktów ma kluczowe znaczenie dla komfortu życia, bezpieczeństwa oraz kosztów utrzymania ciepła w budynku. Ubezpieczenie OKNOPLAST jest cennym uzupełnieniem gwarancji, którą dajemy na nasze produkty i które wnosi do życia klienta więcej pewności i spokoju. Jest idealnym rozwiązaniem na wypadek zniszczenia okien w wyniku włamania lub gwałtownych zjawisk atmosferycznych” – mówi Tomasz Radecki, dyrektor handlowy w Grupie OKNOPLAST.

Zakres oferty. Bezpłatna wymiana lub naprawa

Ubezpieczenie OKNOPLAST zapewnia pokrycie kosztów oraz organizację naprawy lub  wymiany uszkodzonej szyby lub okna. Serwis przypomina typową usługę warsztatową, realizowaną przez Autoryzowane Serwisy OKNOPLAST bezgotówkowo i w domu klienta. Dzięki temu, naprawa okna czy wymiana szyby nie powodują utraty gwarancji na produkt. Ponadto szkoda zgłoszona z tytułu tego ubezpieczenia nie wpływa na szkodowość w przypadku posiadania podstawowej polisy nieruchomości, co pomaga klientom zachować zniżki za bezszkodowe ubezpieczenie lokalu. Co szczególnie ważne, ubezpieczenie jest całkowicie bezpłatne przez pierwszy rok – wszystkie koszty pokrywa OKNOPLAST. Po upływie roku, klient będzie miał możliwość przedłużenia świadczenia.

Poza naprawą lub wymianą okna, ubezpieczenie OKNOPLAST oferuje również interwencję służb ochroniarskich lub dodatkowe zabezpieczenie nieruchomości do czasu naprawy, by nie powiększyła się skala szkody. Górny limit kosztów, które pokrywa ubezpieczyciel, wynosi aż 21 000 zł na każde zakupione okno.

„Troska o nabywców naszych okien nie tylko w momencie sprzedaży, ale również po niej, jest nieodłącznym elementem naszej oferty. Jakość, która wyróżnia OKNOPLAST, nie ogranicza się jedynie do produktu, ale obejmuje wszystkie oferowane usługi. Ważny jest nie tylko sam produkt, ale również obsługa, montaż, gwarancja oraz zabezpieczenie przed szkodą, która nie powstała z winy producenta lub klienta” – dodaje Tomasz Radecki, dyrektor handlowy OKNOPLAST.

ŹRÓDŁO: OKNOPLAST


Przeczytaj również:

Centrum Informacji Branżowej nowym członkiem Związku POiD

Witam y w gronie członków Związku POiD firmę Centrum Informacji Branżowej. Spółka od 2016 roku jest wydawcą miesięcznika Forum Branżowe oraz branżowego serwisu internetowego www.forumbranzowe.com. …

Związek POiD patronem branżowym Konferencji Technicznej miesięcznika „Świat Szkła”

Związek Polskie Okna i Drzwi po raz kolejny obejmuje patronatem branżowym Konferencje organizowaną przez miesięcznik dla profesjonalistów z branży szklarskiej i okiennej „Świat Szkła”. Tematem tego…

Dr. inż. Szymon Firląg w gronie jurorów POiD Building Awards 2021

W gronie jurorów konkursu #POiDBuildingAwards2021 nie mogło zabraknąć ekspertów z dziedziny budownictwa energooszczędnego. Zaproszenie do tej roli przyjął Dr. inż. Szymon Firląg. Adiunkt na…