Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Tylko do końca sierpnia do wygrania 3 000 zł na wyposażenie mieszkania – wystartowała akcja Echo Investment i Somfy

Rośnie liczba domów i apartamentów w standardzie smart. Doskonałym przykładem są projekty mieszkaniowe Echo Investment, wyposażone w systemy Somfy do sterowania urządzeniami. Teraz wszyscy słuchacze RMF FM i RMF Classic, którzy wezmą udział w konkursie organizowanym przez dewelopera mogą wygrać gotówkę i voucher na zakupy smart urządzeń. Partnerem akcji jest Somfy Polska.

Echo Smart to nowy standard w budownictwie mieszkaniowym. To rozwiązania, które poprawiają wygodę i podnoszą poziom bezpieczeństwa na co dzień. Sercem systemu jest centrala TaHoma® DIN marki Somfy, która pozwala zdalnie z aplikacji w smartfonie sterować urządzeniami domowymi. Ponadto mieszkańcy w zależności od inwestycji otrzymują w standardzie możliwość regulacji oświetlenia, ogrzewania czy urządzenia, które zadbają o bezpieczeństwo w domu Jednocześnie w zależności od indywidualnych preferencji mogą rozbudować system o nowe elementy i dopasować jego działanie do swoich potrzeb m.in. dzięki scenariuszom, czyli listom zadań, które urządzenia wykonają automatycznie, bez udziału mieszkańców. W portfolio Echo Investment znajdują się już trzy oddane inwestycje wyposażone w Echo Smart, czyli warszawskie Widoki Mokotów i Moje Miejsce oraz Ogrody Graua we Wrocławiu.

Organizowany przez dewelopera w partnerstwie z Somfy konkurs  ma na celu popularyzację technologicznych rozwiązań jako nowego standardu w budownictwie mieszkaniowym.

Wygraj 3 000 zł na wyposażenie mieszkania

„Co powinno być na Twoim osiedlu by dobrze Ci się żyło?”– tak brzmi pytanie w konkursie, organizowanym przez Echo Investment na antenie radia RMF FM oraz RMF Classic. Do końca sierpnia uczestnicy mają okazję w krótkiej wypowiedzi wykazać się kreatywnością, która zostanie nagrodzona gotówką oraz voucherem na zakupy w sklepie Somfy. To w sumie aż 3 000 zł brutto, dzięki którym można rozbudować smart mieszkanie o kolejne funkcjonalności, takie jak dodatkowe kamery czy czujniki pogodowe. Do końca sierpnia odbędą się dwie edycje konkursu. W każdy piątek w programie „Lato wszędzie” na antenie RMF FM, nagradzany będzie autor najciekawszego zgłoszenia w danym tygodniu.

Więcej o Echo Smart 

Letnia kampania, organizowana przez Echo Investment, której partnerem jest Somfy ma także realny wymiar edukacyjny. Przez dwa tygodnie w specjalnych blokach tematycznych na antenie RMF FM odbędą się rozmowy na temat zalet systemu Echo Smart i sterowania domem za pomocą smartfonu. Eksperci opowiedzą o najbardziej popularnych rozwiązaniach smart home, a także o korzyściach i mitach związanych z nowymi technologiami. Dodatkowo eksperci opowiedzą o udogodnieniach na osiedlach, które polepszają komfort i jakość życia mieszkańców.

Kampania potrwa do 28 sierpnia do końca dnia. Propozycje konkursowe można przesyłać za pośrednictwem formularza konkursowego https://www.rmf.fm/r/echo-investment.html. Dodatkowe informacje znajdują się również w mediach społecznościowych rozgłośni, organizatora konkursu Echo Investment oraz partnera akcji Somy.

 

 

 

 


Przeczytaj również:

AIB – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Związek POiD, Kongres Stolarki Polskiej jest najważniejszym wydarzeniem dedykowanym polskiej branży stolarki budowlane…

Zmiany w Związku Polskie Okna i Drzwi (POiD)

Z dniem 31 stycznia stałą współpracę ze Związkiem Polskie Okna i Drzwi  zakończył Zdzisław Maliszewski, który do tej pory pełnił funkcję doradcy technicznego. Obowiązki pana Maliszewskiego przejął …

Profile montażowe do ciepłego montażu okien i drzwi

W budynku, w którym panuje optymalna temperatura czujemy się komfortowo – możemy w nim swobodnie odpoczywać lub pracować. Ważne, żebyśmy to my sami mogli decydować o tym, jak ciepłe jest wnętrze, a…