Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

TRICKS – rewolucyjny system przesuwny z niewidocznym prowadzeniem

TRICKS to rewolucyjny system przesuwny z niewidocznym prowadzeniem, dedykowany do jednoskrzydłowych drzwi drewnianych o maksymalnej wadze skrzydła 50 kg.

Ze względu na brak dolnego prowadzenia oraz ukrycie mechanizmu wewnątrz skrzydła, znakomicie sprawdza się we wszystkich nowoczesnych wnętrzach, zaprojektowanych w modnym, minimalistycznym stylu.

System przesuwny TRICKS to praktyczny wybór nie tylko dla osób, poszukujących wygodnych i cicho pracujących drzwi wewnętrznych do pomieszczeń. Montowane na ścianie drzwi przesuwne oparte na tym systemie stanowią także znakomite rozwiązanie w szafach, garderobach i wnękach.

Dzięki kilkumilimetrowej szczelinie i prowadzeniu ukrytemu w górnej krawędzi skrzydła drzwi sprawiają wrażenie, jak gdyby unosiły się w powietrzu. Oprócz minimalistycznego designu i wygodnej obsługi wyróżniają się także cichą pracą oraz niezawodnym działaniem.

System TRICKS oferuje również funkcję spowolnienia otwarcia i zamknięcia drzwi co sprawia, że korzystanie z nich jest nie tylko wygodne, ale także bezpieczne. Dodatkowo położenie skrzydła zamontowanego przy użyciu tego systemu można regulować w trzech płaszczyznach korzystając z klucza imbusowego.


Przeczytaj również:

IFS Industrial and Financial System Poland nową firmą członkowską POiD

Miło nam poinformować, że w szeregi Związku Polskie Okna i Drzwi wstąpiła firma IFS Industrial and Financial System Poland Sp.z.o.o. Firma IFS wprowadza nową generację oprogramowania w chmurze skie…

Przestrzeń bez barier – w służbie bezpieczeństwa i komfortu

Gdy jesteśmy młodzi i w pełni sprawni fizycznie, żaden wysoki próg czy strome schody nie stanowią dla nas większego problemu. Podobnie, jeśli chodzi m.in. o sposób umieszczenia blatu roboczego w ku…

Związek Polskie Okna i Drzwi patronem honorowym Targów „Bud-Gryf & Home Szczecin 2024″

Związek Polskie Okna i Drzwi wraz organizatorem, spółką Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia, zapraszają na koleją edycję „Bud-Gryf & Home Szczecin 2024”- największych na Pomorzu Zachodnim …