Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

To, co najlepsze na zimę! Bramy, okna, rolety, drzwi i ogrodzenia nawet do 40% taniej

Teraz – kiedy za oknem zima – w cieple domowego ogniska inwestorzy snują plany na wiosenne prace remontowo-budowlane. Z myślą o nich firma WIŚNIOWSKI wystartowała z promocją, w której bramy, okna, rolety, drzwi i ogrodzenia można kupić nawet do 40% taniej. Wszystko po to, by w 2024 roku ziściły się marzenia o własnych czterech kątach. Promocyjne zakupy można odebrać nawet w marcu. To gwarancja pełnej gotowości na sezon budowlany i radość z realizacji prac zgodnie z harmonogramem.  

Oszczędzanie energii z bramą garażową?

Kiedy ceny bram garażowych polskiego lidera rynku spadają aż o 25%, trudno rozważać inne rozwiązania. Ale nie tylko cena powinna być czynnikiem determinującym wybór wymarzonej bramy garażowej. Coraz popularniejsze, nie tylko w kontekście alternatywnych źródeł energii, staje się pojęcie efektywności energetycznej. Już 67,4% Polaków interesuje się ekologicznymi rozwiązaniami w zakresie materiałów budowlanych*. Bramy UniTherm i UniPro, czyli modele z zimowej oferty specjalnej WIŚNIOWSKI, z powodzeniem można nazwać produktami “zielonymi”. Wszystko za sprawą korzystnych parametrów termoizolacji, które sprawiają, że sprawdzą się one nie tylko w garażach wolnostojących, ale także tych w bryle domu. UniTherm i UniPro wpisano na listę Zielonych Urządzeń i Materiałów Instytutu Ochrony Środowiska i z powodzeniem rozliczymy je w programie “Czyste Powietrze”. By jasno określić charakterystykę energetyczną bram garażowych, firma WIŚNIOWSKI wykorzystuje system etykietowania prestiżowej organizacji European Door and Shutter Federation.

Ciepłe okna i drzwi tarasowe 40% taniej!

Zamknięty garaż pozwala na oszczędność energii – to co dopiero okna! Trzeba pamiętać, że ponad 90% czasu spędzamy dzisiaj we wnętrzach, dlatego tak ważne jest to, by odpowiednio je doświetlić. Rzadko o tym myślimy, tymczasem dobra ilość naturalnego światła w domu nie tylko wpływa na jakość wypoczynku, ale i koncentracji. Gwarancją odpowiedniego doświetlenia pomieszczeń są okna i drzwi tarasowe marki WIŚNIOWSKI, które w zimowej ofercie specjalnej można kupić aż o 40% taniej!

Rozważając układ okien w swoim domu, niektórzy inwestorzy obawiają się dużych przeszkleń od południa ze względu na nadmierne nagrzewanie się pomieszczeń latem. Pamiętajmy jednak, że okna od południowej ekspozycji domu łatwo zabezpieczyć, na przykład doposażając je w rolety PROTECTA marki WIŚNIOWSKI. Dzięki automatycznym roletom zewnętrznym mieszkańcy mają pełną kontrolę nad intensywnością wpadającego do salonu słońca. Warto pomyśleć o nich zwłaszcza teraz, kiedy w zimowej ofercie specjalnej WIŚNIOWSKI ceny rolet PROTECTA spadają aż o 35%.

NOVA wizja domu z drzwiami WIŚNIOWSKI

I oczywiście coś, co wyróżnia nasz budynek. Drzwi zewnętrzne. W zimowej ofercie specjalnej marka WIŚNIOWSKI proponuje drzwi NOVA o 10% taniej, a do tego ukryte zawiasy gratis oraz funkcja dzień/noc za połowę ceny! Wymagające testy antywłamaniowe drzwi NOVA przeprowadzone w prestiżowym laboratorium IFT Rosenheim pozwoliły na uzyskanie certyfikatów w klasie antywłamaniowej RC2 (nawet wówczas, gdy drzwi pozostają niezaryglowane). Odporny na wiatry i deszcze produkt nie wymaga dodatkowego zadaszania. Funkcja dzień/noc pozwala zapomnieć o kluczach w pobliżu domu, bo drzwi zamiast kluczem można otworzyć z pomocą funkcjonalnego mikrowłącznika. Do tego konstrukcja pozwalająca uzyskać korzystny współczynnik przenikania ciepła i dobry design w aż 43 modnych wzorach.

Ogrodzenie z 10-letnią gwarancją antykorozyjną

W finalnym zamknięciu inwestycji pomoże ogrodzenie. Dokonując zamówienia na kompletny system ogrodzeniowy marki WIŚNIOWSKI w jednym ze wskazanych modeli, otrzymujemy 10% rabat. A ponieważ kluczową cechą ogrodzenia powinna być jego wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne – na ocynkowane i malowane proszkowo ogrodzenia WIŚNIOWSKI w systemie duplex zyskujemy 10-letnią gwarancję antykorozyjną.

Otrzymujemy również możliwość odroczonej dostawy. Oferta pod hasłem “To, co najlepsze na zimę” to pewność, że cena między zamówieniem a odbiorem się NIE zmieni. Zamówienie złożone do 31.01.2024r. gwarantuje promocyjną cenę bram, okien, rolet, drzwi i ogrodzenia oraz możliwość odroczenia dostawy nawet do wiosny, co pozwoli na sprawne zamknięcie inwestycji, kiedy zaistnieją ku temu odpowiednie warunki.

Weź udział w promocji: http://wisniowski.pl/oferta-specjalna

* Raport “Dystrybucja materiałów budowlanych w Polsce”, ASM Research Solutions Strategy

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI

 

 

 


Przeczytaj również:

Ciepły montaż dużych okien

Duże okna to mnóstwo zalet – dopływ naturalnego światła do wnętrz, rozległy widok na najbliższą okolicę, wrażenie otwartej przestrzeni i piękny wygląd domu. Ze względu na swój ciężar i gabaryty, są…

Dobry montaż na żywo – MONTERIADA 2018 zakończona

Dobry montaż na żywo – MONTERIADA 2018 zakończona Jak wygląda prawidłowy montaż okna, drzwi, rolety, markizy czy bramy garażowej? Na własne oczy mogli zobaczyć go wszyscy, którzy odwiedzili stoisko…

Przed nami XIII Kongres Stolarki Polskiej. Rozmowy o przyszłości branży budowlanej już w dniach 24-25 maja 2023 roku w Warszawie

Wiedza, prestiż, kontakty – te trzy słowa najlepiej definiują Kongres Stolarki Polskiej, organizowany przez Związek POiD. Tegoroczna odsłona wydarzenia odbędzie się w dniach 24-25 maja  w hotelu Do…