Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Targi PORTA 2022 – największe wydarzenie branżowe zakończone!

Ponad 2000 gości z 18 krajów odwiedziło organizowane w maju Targi PORTA „30 lat OTWARTOŚCI”. Było to największe wydarzenie branżowe w tym roku. Zaprezentowano ponad 30 nowości produktowych, rewolucyjne usługi dla Konsumentów oraz zaawansowane technologicznie narzędzia marketingowe.

To szczególny rok dla marki PORTA, która obchodzi jubileusz 30 lat działalności firmy. Jest to zarówno powód do dumy, jak i ambitne wyzwanie, do którego marka podeszła w typowy sobie sposób – przełamując rynkowe trendy i wyznaczając nowy poziom standardu dla branży.

Każdy odnalazł coś dla siebie, nowe trendy i rozwiązania

Na ponad 2 500 m2 rozmieszczono 7 głównych stref tematycznych poświęconych m.in. nowym trendom, nowościom produktowym, urządzeniu idealnego salonu, ekspozycji oraz działania strefy zakupów, usług monterskich, inwestycji i badań, szkoleń i prezentacji oraz aktywnościom sportowym.
W Targach wzięli udział partnerzy biznesowi, przedstawiciele salonów sprzedaży, Autoryzowanych Punktów Sprzedaży, Autoryzowane Grupy Monterskie, architekci i inni.

Zaskoczyły nas nowe produkty oferowane przez PORTA. Innowacyjność rozwiązań i odważne pomysły, a szczególnie rozwiązania loftowe zdecydowanie znajdą swoich nabywców na rynku. To bardzo dobrze wróży branży oraz dowodzi, że po 30 latach PORTA nadal ma najwięcej do powiedzenia w kwestii kreowania trendów na rynku. – mówi Kontrahent z Niemiec.

Pionierskie rozwiązania

Nowością na rynku stolarki otworowej były nie tylko zaprezentowane produkty, ale również innowacyjne usługi skierowane do Klienta ostatecznego, budujące przewagę konkurencyjną salonów sprzedaży współpracujących z PORTA. Firma zaprezentowała m.in. usługę bezpłatnego pomiaru oraz Pakiet Bezpieczeństwa PORTA, dający nawet 5 lat ochrony na produkty producenta w ramach, na którą składają się m.in. bezpłatna naprawa uszkodzeń mechanicznych, regulacja i konserwacja drzwi w ramach wizyt serwisowych.
Swoją premierę na Targach miała również nowa, bardziej intuicyjna strona internetowa z konfiguratorem produktowym, za pomocą którego w prosty i szybki sposób można znaleźć swoje wymarzone drzwi. Firma zaprezentowała także kreator pozwalający po wgraniu zdjęcia wnętrza swojego mieszkania dopasować drzwi do danej stylizacji.
Całość wieńczy najnowsza kampania marketingowa „By w końcu móc powiedzieć Uff…”, której spot przedstawia różne przypadki i wpadki towarzyszące remontowi mieszkania, jednak dzięki PORTA można doświadczyć efektu „Uff…”, czyli wytchnienia po zakończonych pracach.

Nasze Targi to klamra wszystkich projektów, które zbudowaliśmy wokół jubileuszu 30-lecia działalności naszej firmy, a jest ich niemało! Jesteśmy pewni swojego miejsca na rynku i nie boimy się nazwać naszych Targów najważniejszym wydarzeniem branży w tym roku.- Anna Sowa, Kierownik Projektu Targi PORTA 2022

Wszystkie nowości produktowe, usługi oraz narzędzia marketingowe miały swoją inaugurację na Targach w połowie maja br. Jednak to nie wszystko! Na koniec trzeciego kwartału PORTA planuje zaskoczyć kolejnymi nowościami i rozwiązaniami dedykowanymi sieci sprzedaży oraz Klientom indywidualnym.
ŹRÓDŁO: PORTA KMI POLAND

Przeczytaj również:

Klimas Wkręt-met świetnym przykładem zaangażowania społecznego

Firma Klimas Wkręt-met, polski producent wkrętów i zamocowań, znany nie tylko z wysokiej jakości swoich produktów, ale także z zaangażowania społecznego, ostatnio dołączył do projektu Kalendarz Gwi…

„TERMOMODERNIZACJA+DOBRY MONTAŻ”: Drzwi wewnętrzne – do czego i jak je dopasować?

Przy wyborze drzwi wewnętrznych do domu bierzemy pod uwagę estetykę, trwałość i funkcjonalność. Poza tymi kluczowymi aspektami, ważne jest również ich odpowiednie dopasowanie do aranżacji pomieszcz…

Wykonawcy wskazali najlepsze produkty w branży budowlanej!

7 czerwca ASM Research Solutions Strategy ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2022. Budowlana Marka Roku to klasyfikacja materiałów budowlanych produkowanych w Polsce oraz…