Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Targi Fensterbau Frontale Norymberga 2024

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe, międzynarodowe wydarzenie w branży drzwi, okien oraz fasad – targi FENSTERBAU FRONTALE, odbywające się w dniach 19 – 22 marca 2024 r. w Norymberdze.
To doskonała okazja, aby na żywo i osobiście spotkać się z kluczowymi przedstawicielami branży
i ekspertami z całej Europy! Będzie to również czas na nawiązanie kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z nowościami na rynku.

FENSTERBAU FRONTALE to obowiązkowe miejsce spotkań dla tych, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi innowacjami oraz istotnymi trendami w sektorach:

  • budowy okien
  • konstrukcji metalowych
  • rolet i systemów ochrony przeciwsłonecznej
  • stolarki drzwiowej
  • budownictwa elewacji

od liderów branży do bardzo obiecujących nowych firm.

Od 30 lat targi FENSTERBAU FRONTALE odbywają się równocześnie z targami HOLZ-HANDWERK, które są miejscem spotkań branży obróbki i przetwórstwa drewna, a także ważną platformą dla przemysłu, firm, ludzi i produktów, dzięki czemu idealnie uzupełnia asortyment FENSTERBAU FRONTALE.

Podczas tych czterech dni będą mieli Państwo możliwość zdobyć cenną wiedzę i inspiracje do wykorzystania w swoim środowisku.

FENSTERBAU FRONTALE oraz HOLZ-HANDWERK to wydarzenia cykliczne odbywające się co dwa lata. Podczas poprzedniej edycji obie imprezy zgromadziły ponad 28 500 odwiedzających z ponad 100 państw oraz 708 wystawców z 33 krajów.

Serdecznie zapraszamy! Więcej informacji na stronie: FENSTERBAU FRONTALE | Visit


Przeczytaj również:

„Vademecum – o czym monter wiedzieć powinien?” – odbyło się pierwsze szkolenie w ramach grupy „Porozmawiajmy o dobrym montażu”!

W piątek, 2 października br., ruszyła nowa edycja szkoleń dla uczniów szkół branżowych. Z myślą o młodych adeptach sztuki montażu, Związek POiD wraz z Partnerami kampanii „WYMIANA STOLARKI + DOBRY …

Duże przeszklenia tarasowe i ich prawidłowy montaż

Budując lub remontując dom, wiele osób spełnia swoje marzenia o dużych przeszkleniach, zautomatyzowanych drzwiach tarasowych lub bezprogowym przejściu na taras. Przed zakupem szukamy inspiracji, og…

XII Kongres Stolarki Polskiej w nawiązaniu do Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ

Jaka jest rola biznesu w realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ? To jedno z wielu pytań, na które, w kontekście sektora stolarki budowlanej, odpowiedzą eksperci podczas Kongresu Stolarki Polsk…