Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Targi Fensterbau Frontale Norymberga 2024

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe, międzynarodowe wydarzenie w branży drzwi, okien oraz fasad – targi FENSTERBAU FRONTALE, odbywające się w dniach 19 – 22 marca 2024 r. w Norymberdze.
To doskonała okazja, aby na żywo i osobiście spotkać się z kluczowymi przedstawicielami branży
i ekspertami z całej Europy! Będzie to również czas na nawiązanie kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z nowościami na rynku.

FENSTERBAU FRONTALE to obowiązkowe miejsce spotkań dla tych, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi innowacjami oraz istotnymi trendami w sektorach:

  • budowy okien
  • konstrukcji metalowych
  • rolet i systemów ochrony przeciwsłonecznej
  • stolarki drzwiowej
  • budownictwa elewacji

od liderów branży do bardzo obiecujących nowych firm.

Od 30 lat targi FENSTERBAU FRONTALE odbywają się równocześnie z targami HOLZ-HANDWERK, które są miejscem spotkań branży obróbki i przetwórstwa drewna, a także ważną platformą dla przemysłu, firm, ludzi i produktów, dzięki czemu idealnie uzupełnia asortyment FENSTERBAU FRONTALE.

Podczas tych czterech dni będą mieli Państwo możliwość zdobyć cenną wiedzę i inspiracje do wykorzystania w swoim środowisku.

FENSTERBAU FRONTALE oraz HOLZ-HANDWERK to wydarzenia cykliczne odbywające się co dwa lata. Podczas poprzedniej edycji obie imprezy zgromadziły ponad 28 500 odwiedzających z ponad 100 państw oraz 708 wystawców z 33 krajów.

Serdecznie zapraszamy! Więcej informacji na stronie: FENSTERBAU FRONTALE | Visit


Przeczytaj również:

Prof. Tomasz Błaszczyński członkiem Jury POiD Building Awards 2021

Swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie konstrukcji budowlanych wspiera nas Prof. Tomasz Błaszczyński. Zawodowo zajmuje się budownictwem ogólnym i przemysłowym, technologią betonu, diagnostyk…

Zawiadomienie o Walnym Zgromadzeniu Członków POiD

Zarząd Związku POiD  wyznaczył termin  Walnego Zgromadzenia Członków na  17 września 2020 roku, w godzinach 12.00-14.00 w Warszawie.  Z uwagi na sytuację związaną z pandemią Covid-19 –  preferowana…

Protokół z posiedzenia Rady Wyrobów Budowlanych.

W dniu 10 lipca 2018r odbyło się kolejne posiedzenie Rady Wyrobów Budowlanych, organu opiniodawczo- doradczego Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Z ramienia branży stolarki budowlanej repreze…