Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Szkolenie partnerów GLOBAL SYSTEM

W dniach 30-31 maja 2023 r. w samym sercu Beskidu Sądeckiego firma GLOBAL SYSTEM gościła swoich Partnerów handlowych na szkoleniu produktowym.

Podczas szkolenia prezentacje prowadzili specjaliści z GLOBAL SYSTEM, którzy z pasją podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Zostały zaprezentowane nowości produktowe znajdujące się w ofercie GLOBAL SYSTEM, takie jak dymoszczelność, antykorozyjność czy odporność na wiatr w bramach rolowanych przeciwpożarowych w klasie EI15-EI120, a także kurtyny dymowe stałe  w klasie DH.  Omówiono też szczegółowo program do samodzielnych wycen, zagadnienia serwisowe wraz z opieką posprzedażową oraz certyfikację i dokumenty dopuszczające. Nie zabrakło również czasu na panel dyskusyjny i zadawanie pytań.

Wykorzystując piękną słoneczną pogodę, po intensywnej części szkoleniowej, był czas na krótką wycieczkę i wyjazd kolejką gondolową na szczyt Jaworzyny Krynickiej(1114m npm) podziwianie pięknych krajobrazów z platformy widokowej i relaks na świeżym powietrzu.

Spotkanie było doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy na temat produktów przeciwpożarowych, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów handlowych.

„Cieszymy się, że mogliśmy spotkać osobiście naszych Partnerów Handlowych, którzy przyjechali do nas z całej Polski. Czas spędzony na rozmowach, dyskusjach i wymianie doświadczeń był niezwykle cenny – pozwolił nam poznać oczekiwania i opinie naszych kontrahentów. Widzimy, że kontynuowanie takich inicjatyw jest kluczowe dla budowania i wzmacniania relacji handlowych oraz zwiększenia rozpoznawalności i sprzedaży naszych produktów na rynku” – skomentował Paweł Gargula, dyrektor handlowy GLOBAL SYSTEM”.

ŹRÓDŁO: GLOBAL SYSTEM.


Przeczytaj również:

Nowoczesny trend na czarną stolarkę

Czerń to ponadczasowy kolor, którzy cechuje elegancki minimalizm. Świetnie sprawdza się nie tylko w modzie, lecz również w architekturze, zwłaszcza tej nowoczesnej. Czarne mogą być więc: dach, elew…

Kolejne szkolenie Związku Polskie Okna i Drzwi dla nauczycieli zawodu „monter stolarki”

Związek Polskie Okna i Drzwi startuje z kolejną edycję szkoleń dla nauczycieli zawodu „monter stolarki”. Pierwsze w tym roku warsztaty odbędę się w centrum szkoleniowym marki Krispol we Wrześni już…

Nowa firma członkowska POiD – BUDVAR

Miło nam poinformować, iż w poczet firm członkowskich Związku Polskie Okna i Drzwi wstępuje BUDVAR Centrum Sp. z.o.o. BUDVAR Centrum sp. z o.o. to firma specjalizująca się  w produkcji okien i drz…