Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Szkolenie partnerów GLOBAL SYSTEM

W dniach 30-31 maja 2023 r. w samym sercu Beskidu Sądeckiego firma GLOBAL SYSTEM gościła swoich Partnerów handlowych na szkoleniu produktowym.

Podczas szkolenia prezentacje prowadzili specjaliści z GLOBAL SYSTEM, którzy z pasją podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Zostały zaprezentowane nowości produktowe znajdujące się w ofercie GLOBAL SYSTEM, takie jak dymoszczelność, antykorozyjność czy odporność na wiatr w bramach rolowanych przeciwpożarowych w klasie EI15-EI120, a także kurtyny dymowe stałe  w klasie DH.  Omówiono też szczegółowo program do samodzielnych wycen, zagadnienia serwisowe wraz z opieką posprzedażową oraz certyfikację i dokumenty dopuszczające. Nie zabrakło również czasu na panel dyskusyjny i zadawanie pytań.

Wykorzystując piękną słoneczną pogodę, po intensywnej części szkoleniowej, był czas na krótką wycieczkę i wyjazd kolejką gondolową na szczyt Jaworzyny Krynickiej(1114m npm) podziwianie pięknych krajobrazów z platformy widokowej i relaks na świeżym powietrzu.

Spotkanie było doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy na temat produktów przeciwpożarowych, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów handlowych.

„Cieszymy się, że mogliśmy spotkać osobiście naszych Partnerów Handlowych, którzy przyjechali do nas z całej Polski. Czas spędzony na rozmowach, dyskusjach i wymianie doświadczeń był niezwykle cenny – pozwolił nam poznać oczekiwania i opinie naszych kontrahentów. Widzimy, że kontynuowanie takich inicjatyw jest kluczowe dla budowania i wzmacniania relacji handlowych oraz zwiększenia rozpoznawalności i sprzedaży naszych produktów na rynku” – skomentował Paweł Gargula, dyrektor handlowy GLOBAL SYSTEM”.

ŹRÓDŁO: GLOBAL SYSTEM.


Przeczytaj również:

Związek POiD patronem branżowym konferencji „ Konstrukcje przeszklone, a komfort i bezpieczeństwo”

Konferencje redakcji Świat Szkła na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń branżowych. Kolejna, czyli już 39ta edycja odbędzie się 21 kwietnia w ramach obchodów  INTERNATIONAL YEAR OF GLASS 2022. P…

Webinarium „Wpływ systemów wentylacji na parametry w stolarce”

W piątek 7 maja br. roku o godz. 11, odbędzie się kolejne z cyklu szkoleń przygotowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi, dla producentów stolarki budowlanej. Tematem najbliższego spotkania będz…

Informacja o Walnym Zgromadzeniu Członków POiD

Zarząd Związku POiD  wyznaczył termin  Walnego Zgromadzenia Członków na  17 września 2020 roku, w godzinach 12.00-14.00 w Warszawie.  Z uwagi na sytuację związaną z pandemią Covid-19 spotkanie odbę…