Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Systemy DP 180 Primeview i Moreview od Yawal S.A. uhonorowane nagrodą Top Builder

Systemy Moreview oraz DP 180 Primeview od Yawal ponownie zdobyły nagrodę w konkursie Top Builder.

Tym razem wyróżnienia zostały przyznane w kategorii „Produkt rekomendowany po latach eksploatacji, zweryfikowany rynkowo”.

Konkurs Top Builder, organizowany przez miesięcznik Builder, to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży budowlanej, które wyróżnia najbardziej innowacyjne rozwiązania dostępne na rynku. Nagrody przyznawane są w różnych kategoriach, w celu docenienia liderów w dziedzinie projektowania i konstrukcji.

Statuetki podczas Gali Top Builder w Warszawie odebrał Artur Depta, Członek Zarządu i Dyrektor Finansowy Yawal S.A.

Czujemy się zaszczyceni i wyróżnieni tą nagrodą. Oba systemy zostały stworzone z dbałością o szczegóły, jakość wykonania oraz komfort użytkownika, biorąc pod uwagę potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Dlatego traktujemy wyróżnienia Top Builder jako potwierdzenie i docenienie naszych wysiłków przez naszych Klientów. Dziękujemy Kapitule Redakcji miesięcznika „Builder” za możliwość odebrania wyróżnień Top Builderpowiedział Artur Depta, Członek Zarządu i Dyrektor Finansowy Yawal S.A.

System DP 180 Primeview służy do wykonywania okien i drzwi podnoszono-przesuwnych do zabudowy zewnętrznej. Wpływa na obniżenie strat energii cieplnej, a co za tym idzie, na zmniejszenie kosztów eksploatacji obiektów, w których jest używany. Osiągnięto to dzięki podwójnej linii izolatorów termicznych, które zwiększają współczynnik izolacji termicznej systemu. Dodatkowo, bezprogowa konstrukcja nie tylko ułatwia poruszanie się po mieszkaniu i optycznie powiększa przestrzeń, ale również pozwala na stworzenie wnętrza w stylu najnowszych trendów, gdzie dominują olbrzymie przeszklenia.

System Moreview z kolei gwarantuje nieograniczony dostęp do światła słonecznego dzięki 98% transparentności tafli szklanej. Konstrukcje oparte na tym systemie mogą sięgać nawet do 4 metrów wysokości, umożliwiając tworzenie praktycznie szklanych ścian we wnętrzu. Dla komfortu użytkownika, system posiada mechanizm ułatwiający otwieranie i zamykanie ciężkich skrzydeł, co czyni go prostym w obsłudze nawet dla dzieci i osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dodatkowo, system Moreview pozwala na wymianę zużytych rolek jezdnych bez konieczności rozbierania całego skrzydła i jest wyposażony w niewidoczny dla użytkownika system odwodnienia liniowego, podobnie jak cała rama. Wymiana okuć również może odbywać się bez demontażu skrzydeł dzięki opatentowanemu rozwiązaniu Yawal. Jest to również system charakteryzujący się wysokim współczynnikiem izolacji termicznej i akustycznej, co pozwala na utrzymanie taniego i cichego wnętrza.

Dla jeszcze większego komfortu użytkownika, zarówno Primeview, jak i Moreview, mogą być automatyzowane. W przypadku Moreview dostępne są dwa pakiety: nawierzchniowe, gdzie belka automatu jest mocowana do górnej futryny od strony wewnętrznej, oraz Premium, gdzie cała automatyka jest całkowicie ukryta w ramie, co sprawia, że użytkownik nie widzi żadnych elementów konstrukcyjnych. Primeview również oferuje możliwość automatyzacji procesu, a jego konstrukcja umożliwia tworzenie drzwi kieszeniowych i ukrywanie ram konstrukcji w ścianach budynku.

Oba systemy zostały już zastosowane w setkach realizacji, gdzie od kilku lat spełniają swoje zadania. Systemy Moreview i Primeview od Yawal zapewniają użytkownikom komfort, bezpieczeństwo oraz eliminują bariery pomiędzy wnętrzem a ogrodem.

ŹRÓDŁO: YAWAL


Przeczytaj również:

Związek Polskie Okna i Drzwi patronem honorowym Targów „Bud-Gryf & Home Szczecin 2020”

Związek Polskie Okna i Drzwi wraz organizatorem, spółką Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia, zapraszają na 29. edycję „Bud-Gryf & Home Szczecin 2020”- największych na Pomorzu Zachodnim tar…

Bezpieczne i nowoczesne drzwi wejściowe. Na co zwrócić uwagę?

Wybierając drzwi wejściowe nie kierujmy się wyłącznie ich wyglądem. Musimy pamiętać, że najważniejsze jest bezpieczeństwo i niezawodność. Na rynku pojawia się coraz więcej nowoczesnych i zaskakując…

Następna porcja praktycznej wiedzy o dobrym montażu przekazana!

W środę, 27 maja br., został zrealizowany kolejny webinar dla uczniów szkół branżowych w ramach grupy dyskusyjnej „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU”. Tym razem tematem e-spotkanie były: zasady kotwie…