Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

System MOREVIEW po raz drugi zwycięzcą rankingu DEBESTO.COM

Już po raz drugi broker stolarki otworowej debesto.com opublikował ranking aluminiowych, panoramicznych okien przesuwnych. Organizatorzy w swoim zestawieniu analizowali systemy bezramowe, które są dostępne w ich ofercie i gotowe do montażu. Tak jak poprzednio produkty porównywano w czterech kategoriach: najniższa cena, najwyższa jakość, najlepszy stosunek jakości do ceny dla konstrukcji sterowanych manualnie oraz dla konstrukcji sterowanych automatycznie.

W dwóch pierwszych kategoriach bezkonkurencyjny okazał się system Moreview od Yawal S.A., co automatycznie przełożyło się na uzyskanie pierwszego miejsca także w przypadku porównania stosunku jakości do ceny. W przypadku konstrukcji z napędem automatycznym system Moreview również zajął miejsce na podium, ustępując pola tylko jednemu rozwiązaniu oferowanemu przez innego systemodawcę.

W jakim celu organizowany jest ranking, czym kierują się jego twórcy opowiada właściciel debesto.com – Wojciech Stanowski.

Yawal: W jakim celu debesto.com przygotowuje tego typu rankingi?

Wojciech Stanowski: Głównym celem organizowanych przez nas zestawień jest ułatwienie klientom procesu podejmowania optymalnych dla nich decyzji zakupowych. Jednocześnie takie działania pomagają nam w ujednoliceniu i zagregowaniu know-how debesto w zakresie dostępnych w naszej sprzedaży systemów. Swoje rekomendacje podpieramy konkretnymi liczbami i setkami godzin analiz widocznych właśnie w formie rankingów.

Y: Co oprócz swojej własnej opinii bierzecie pod uwagę podczas tworzenia zestawień?

W.S.: Oceniamy cały szereg aspektów technicznych, takich jak: maksymalna grubość szklenia, stosowany system jezdny, próg i jego głębokość, szerokość słupka środkowego czy poziom izolacyjności termicznej – Uw. Jako wisienkę na torcie dodajemy nasze brokerskie doświadczenie i opinie prefabrykatorów w zakresie oceny jakości i ceny gotowego produktu schodzącego z linii produkcyjnych naszych dostawców.

Y: Moreview w 3 na 4 kategoriach uzyskał najwyższą lokatę. Dlaczego według debesto.com jest to najlepszy bezramowy system przesuwny?

W.S.: Odpowiedź na to pytanie wynika bezpośrednio z dwóch edycji naszego rankingu. System jest kompletny, nowoczesny, łączy zalety kilku konkurencyjnych rozwiązań a w dodatku jest oferowany w atrakcyjnej cenie. Podkreślę, że jest najlepszy w 3 kategoriach. Życzę, aby Yawal powalczył równie mocno o czwartą kategorię!

ŹRÓDŁO: Yawal


Przeczytaj również:

FENSTERBAU FRONTALE 2020 w Norymberdze zostały  przełożone!

Ważna informacja dla wystawców i zwiedzających, którzy mieli wziąć udział w organizowanych w dniach 18-21 marca 2020 r. w Norymberdze, targach Fensterbau Frontale. Zgodnie z oficjalną informacją or…

Związek Polskie Okna i Drzwi Patronem CEMS Chance XIX

Związek Polskie Okna i Drzwi przyjął wniosek Organizatorów CEMS Chance XIX, o objęcie wydarzenia swoim Patronatem. Związek POiD, któremu nie jest obojętna edukacja młodzieży i pomoc w starcie w prz…

Związek POiD patronem branżowym Podkarpackich Targów EXPO DOM 2020

Od 6 do 8 marca w Rzeszowie odbędą się największe, organizowane już po raz 25. Targi EXPO DOM 2020. Przez trzy dni, blisko 200 wystawców, będzie prezentować ofertę tysiącom zwiedzających, a w przes…