System MB-Slider Window zastępuje wycofany z oferty MB-23P
Informujemy, że w związku ze stałym rozwojem innowacyjnej oferty firmy Aluprof SA, system przeszkleń przesuwnych MB-23P został wycofany z oferty.
Jako alternatywę dla tego produktu proponujemy Państwu system MB-Slider Window służący do wykonywania okien przesuwnych w pionie i poziomie bez wymaganej izolacji termicznej. MB-Slider Window posiada znacznie szerszy wachlarz rozwiązań i całkowicie zastępuje MB-23P. Posiada szerszy zakres szklenia, łatwiejszy montaż szyby dzięki szkleniu za pomocą listwy przyszybowej, umożliwia tworzenie większych konstrukcji za pomocą jednego typu kształtowników a także umożliwia wykonanie okna przesuwanego w pionie, co nie było możliwe w MB-23P.
W ramach MB-Slider Window wyróżniamy rozwiązania z szerokim i wąskim skrzydłem, z ościeżnicami dwu- i trzyszynowymi. Na uwagę zasługuje także możliwość szklenia po złożeniu skrzydła, znacznie większa trwałość wózków oraz estetyczne, ukryte połączenie z systemem MB-45.
ŹRÓDŁO: Aluprof S.A
-
Związek POiD zaprasza na szkolenie „Izolacyjność akustyczna stolarki okiennej – metodyka jej właści…
-
POiD patronem wydarzenia FRAME OFF by MACHNO
-
XII edycja raportu „Rynek stolarki okiennej i drzwiowej w Polsce”
-
Zapraszamy na bezpłatny webinar: „Współpraca z samorządem. Krok po kroku przez termomodernizację bu…
-
PWS ALUSYSTEM – nowa firma członkowska POiD