Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

System kontroli dostępu Luckey z wtyczką Bookey w konkursie PropTech Festival 2023

Z przyjemnością informujemy, że oferowany przez NOVET innowacyjny system kontroli dostępu Luckey z wtyczką Bookey zakwalifikował się do drugiego etapu prestiżowego konkursu PropTech Festival 2023. Teraz funkcjonalności systemu Luckey i zalety mogą ocenić internauci.

Jak oddać ważny głos w konkursie PropTech Festival 2023?

Aby oddać swój głos, należy wejść na stronę https://www.propertynews.pl/konkurs/proptech-festiwal-2013,118/. Następnie trzeba zaznaczyć pole przy systemie Luckey, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i wprowadzić adres e-mail, a na koniec kliknąć w przycisk z napisem „ZAGŁOSUJ”.

Należy pamiętać, że po oddaniu głosu konieczne jest wejście do skrzynki poczty elektronicznej, odebranie i otwarcie wiadomości e-mail przesłanej przez PropertyNews oraz kliknięcie w link potwierdzający udział w głosowaniu. W internetowym głosowaniu można wziąć udział do 31 sierpnia 2023 roku. O tym które rozwiązanie okaże się najlepsze, dowiemy się podczas uroczystej Gali Property Forum 2023, zaplanowanej na 18 września 2023 roku. Organizatorem konkursu i wydarzenia jest Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości, do którego należą takie portale internetowe jak między innymi Propertynews.pl, Propertydesign.pl czy Wnp.pl.

System kontroli dostępu do przestrzeni wspólnych

System kontroli dostępu Luckey jest dedykowany do zarządzania dostępem w przestrzeniach wspólnych typu co-working / co-living, a także w przestrzeniach usługowo-handlowych. Wygodna obsługa, wysoki poziom bezpieczeństwa oraz szereg praktycznych funkcjonalności to tylko niektóre czynniki, które sprawiają, że Luckey stanowi jedno z najciekawszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań kontroli dostępu, dostępnych aktualnie na rynku.

Szeroki wybór urządzeń pozwala skutecznie zabezpieczyć drzwi, bramy, szlabany, wejścia i przejścia, a nawet szafki czy biurka. Użytkownicy systemu mogą odbierać uprawnienia zdalnie i uzyskiwać dostęp do poszczególnych budynków, stref, pomieszczeń czy stanowisk pracy za pomocą smartfonów z zainstalowaną dedykowaną aplikacją, kart, opasek i tagów zbliżeniowych, a nawet kodów PIN. Zarządzający pracą systemu i prawami dostępu użytkowników administratorzy korzystają ze specjalnego oprogramowania, charakteryzującego się przyjaznym interfejsem w języku polskim i wygodną obsługą. Na życzenie klienta interfejs może być modyfikowany w taki sposób, aby odpowiadał identyfikacji wizualnej danego przedsiębiorstwa.

Wtyczka Bookey dedykowana do oprogramowania Luckey

Nowością w systemie kontroli dostępu Luckey jest wtyczka Bookey. Umożliwia ona wygodne zarządzanie dostępnymi zasobami w oparciu o dane uzyskiwane w czasie rzeczywistym. Sprawdza się idealnie zarówno w przypadku managerów zarządzających danym budynkiem czy przestrzenią, jak i użytkowników końcowych.

Wtyczka Bookey umożliwia zarządcom nieruchomości i managerom zarządzającym dostępem w przestrzeniach wspólnych, tworzenie i dostosowywanie zasobów w ramach danej strefy czy przestrzeni (sale konferencyjne, stanowiska pracy, miejsca parkingowe). Poszczególni użytkownicy mogą samodzielnie rezerwować dostępne zasoby i uzyskiwać do nich dostęp po dokonaniu rezerwacji, bez konieczności udawania się w tym celu do recepcji. Z kolei administratorzy mają możliwość monitorowania statusów użytkowników przy użyciu specjalnego pulpitu nawigacyjnego oraz tworzenia własnych, niestandardowych raportów. Zarządzanie rezerwacjami odbywa się za pomocą współdzielonego z użytkownikami kalendarza w czasie rzeczywistym. Administratorzy posiadają również wgląd w historię zdarzeń w danej strefie czy przestrzeni.

Elastyczność i wygoda korzystania z wtyczki sprawia, że jest ona bardzo chętnie stosowana przez klientów na terenie całej Europy. Producentem wtyczki i oprogramowania Luckey jest uznana włoska marka Sofia Locks, będąca częścią międzynarodowej grupy ISEO.

ŹRODŁO: NOVET


Przeczytaj również:

Dobry montaż stolarki budowlanej w oczach Polaków- prezentacja wyników badań inwestorów

Montaż to nieodłączny element inwestycji w nowe okna, drzwi czy bramę garażową. Prawidłowo wykonany, zapewnia komfort, estetykę oraz ograniczenie strat ciepła. Niepoprawny zaś może dawać o sobie zn…

Jak zamontować ciężkie okna i drzwi?

Wielkoformatowe przeszklenia, ważące co najmniej kilkaset kilogramów są obecnie jednym z najgorętszych trendów w architekturze. Zapewniają m.in. widok na najbliższe otoczenie budynku oraz dopływ na…

Informacja o działaniu biura POiD

Szanowni Państwo. W związku z zagrożeniem epidemią wirusa SARS-CoV-2 (COVID-19), na terenie Polski wprowadzono szereg ograniczeń mających zapobiec lub przynajmniej spowolnić rozprzestrzenianie się …