Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

System kontroli dostępu Luckey w finale konkursu PropTech Festival

System kontroli dostępu Luckey, zakwalifikował się do finałowego etapu konkursu PropTech Festival. Jego prezentacja odbędzie się 19 września podczas Property Forum w hotelu Sheraton Grand w Warszawie. Z kolei podczas uroczystej Gali Prime Property Prize nastąpi oficjalne ogłoszenie laureatów konkursu. Serdecznie zapraszamy do zarejestrowania się na stronie https://www.propertyforum.pl/2022/pl/ i wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Property Forum to wydarzenie odbywające się cyklicznie od ponad 12 lat, które skupia inwestorów, developerów, przedstawicieli instytucji finansowych, samorządowców, najemców, a także ekspertów związanych z rynkiem nieruchomości. Jego tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 19-20 września w hotelu Sheraton Grand w Warszawie.

W wydarzeniu weźmie udział ponad stu prelegentów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami podczas 20 inspirujących sesji tematycznych. Swój udział zapowiedzieli między innymi: prezes Skanska – Katarzyna Zawodna Bijoch, dyrektor zarządzający Savills – Tomasz Buras, prezes zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego – Gheorghe Marian Cristescu, dyrektor generalny Panattoni Europe and India –  Robert Dobrzycki, prezes grupy Arche – Władysław Grochowski, prezes Stowarzyszenia Architektów Polskich – Agnieszka Kalinowska-Sołtys, właściciel pracowni architektonicznej Medusa Group – Przemo Łukasik, prezes zarządu ORBIS SA – Dominik Sołtysik, prezydent Kielc – Bogdan Wenta oraz wielu innych ekspertów.

Hasłem przewodnim Property Forum jest „THE CHANGE”, czyli zmiana, a tematyka rozmów, warsztatów i prezentacji nawiązywać będzie do wyzwań, przed jakimi stoi obecnie cały rynek nieruchomości, w tym także firmy zajmujące się zarządzaniem biurowcami, galeriami handlowymi, hotelami, obiektami magazynowymi, centrami logistycznymi oraz innymi rodzajami nieruchomości komercyjnych i przemysłowych. Ostatni rok przyniósł bardzo duże zmiany w gospodarce, a ponadto zmieniła się całkowicie sytuacja geopolityczna w Europie. Nie sposób pominąć także coraz bardziej odczuwalnych zmian klimatycznych oraz nowych technologii, które w dynamiczny sposób zmieniają nasze codzienne życie.

Przykładem nowoczesnych technologii, które w ostatnich latach zyskują coraz większą popularność są systemy kontroli dostępu. Umożliwiają one przydzielanie wybranym osobom dostępu do konkretnych budynków, stref oraz pomieszczeń w ściśle określonym czasie, a także pozwalają na wygodne zarządzanie pracą drzwi, bram i szlabanów. Jednym z najciekawszych z nich jest system kontroli dostępu Luckey, dedykowany do zarządzania dostępem w przestrzeniach wspólnych typu co-working i co-living oraz w przestrzeniach usługowo-handlowych. Jest on dostępny w trzech wariantach różniących się od siebie stopniem skomplikowania oraz trybem pracy urządzeń (online / offline).

System Luckey został opracowany z myślą o współpracy z wieloma urządzeniami kontroli dostępu takimi jak: wkładki elektroniczne, klamki elektroniczne, czytniki zbliżeniowe, zamki elektromotoryczne, zamki solenoidowe, zamki szafkowe, inteligentne przekaźniki itd. Użytkownicy systemu mogą korzystać z wielu rodzajów poświadczeń takich jak: karty zbliżeniowe, breloki, opaski, pastylki i tagi RFID oraz smartfonów / tabletów z zainstalowaną dedykowaną aplikacją. W przypadku zainstalowania czytnika z klawiaturą w pobliżu drzwi, możliwe jest uwierzytelnienie poprzez wprowadzenie kodu PIN. Dostępne są również czytniki biometryczne, umożliwiające autoryzację przy użyciu odcisku palca.

Szereg urządzeń i poświadczeń oraz współpracujące z nimi oprogramowanie pozwala na zbudowanie zarówno prostego, jak i rozbudowanego systemu kontroli dostępu, odpowiadającego indywidualnym potrzebom i preferencjom. Dzięki przyjaznemu i wygodnemu w obsłudze interfejsowi, administrator ma możliwość wygodnego zarządzania uprawnieniami użytkowników, a także może w łatwy sposób kontrolować drzwi, znajdujące się w jednym lub wielu budynkach. Obecnie system Luckey z powodzeniem funkcjonuje nie tylko w pojedynczych obiektach, ale także w dużych parkach biznesowych, składających się z wielu pomieszczeń i stref o zróżnicowanej funkcji. Co równie istotne można go zintegrować z wieloma systemami zarządzania budynkiem oraz systemami sieciowymi popularnych dostawców.

 

ŹRÓDŁO: NOVET


Przeczytaj również:

Petycja w sprawie zmiany terminu targów Fensterbau Frontale w Norymberdze

W związku ze zmianą terminu targów FENSTERBAU FRONTALE w Norymberdze oraz konferencją prasową kanclerz Angeli Merkel w temacie walki z koronawirusem, zwracamy się z prośbą o udzielenie przez Państw…

Związek Polskie Okna i Drzwi patronem branżowym plebiscytu Budowlana Marka Roku 2023

Jakie marki cieszą się największym zaufaniem wykonawców? Na to pytanie odpowiedzą wyniki XIX edycji ogólnopolskiego badania Budowlana Marka Roku, organizowanego przez agencje badawczą  ASM – Resear…