Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

System kontroli dostępu Luckey w finale konkursu PropTech Festival

System kontroli dostępu Luckey, zakwalifikował się do finałowego etapu konkursu PropTech Festival. Jego prezentacja odbędzie się 19 września podczas Property Forum w hotelu Sheraton Grand w Warszawie. Z kolei podczas uroczystej Gali Prime Property Prize nastąpi oficjalne ogłoszenie laureatów konkursu. Serdecznie zapraszamy do zarejestrowania się na stronie https://www.propertyforum.pl/2022/pl/ i wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Property Forum to wydarzenie odbywające się cyklicznie od ponad 12 lat, które skupia inwestorów, developerów, przedstawicieli instytucji finansowych, samorządowców, najemców, a także ekspertów związanych z rynkiem nieruchomości. Jego tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 19-20 września w hotelu Sheraton Grand w Warszawie.

W wydarzeniu weźmie udział ponad stu prelegentów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami podczas 20 inspirujących sesji tematycznych. Swój udział zapowiedzieli między innymi: prezes Skanska – Katarzyna Zawodna Bijoch, dyrektor zarządzający Savills – Tomasz Buras, prezes zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego – Gheorghe Marian Cristescu, dyrektor generalny Panattoni Europe and India –  Robert Dobrzycki, prezes grupy Arche – Władysław Grochowski, prezes Stowarzyszenia Architektów Polskich – Agnieszka Kalinowska-Sołtys, właściciel pracowni architektonicznej Medusa Group – Przemo Łukasik, prezes zarządu ORBIS SA – Dominik Sołtysik, prezydent Kielc – Bogdan Wenta oraz wielu innych ekspertów.

Hasłem przewodnim Property Forum jest „THE CHANGE”, czyli zmiana, a tematyka rozmów, warsztatów i prezentacji nawiązywać będzie do wyzwań, przed jakimi stoi obecnie cały rynek nieruchomości, w tym także firmy zajmujące się zarządzaniem biurowcami, galeriami handlowymi, hotelami, obiektami magazynowymi, centrami logistycznymi oraz innymi rodzajami nieruchomości komercyjnych i przemysłowych. Ostatni rok przyniósł bardzo duże zmiany w gospodarce, a ponadto zmieniła się całkowicie sytuacja geopolityczna w Europie. Nie sposób pominąć także coraz bardziej odczuwalnych zmian klimatycznych oraz nowych technologii, które w dynamiczny sposób zmieniają nasze codzienne życie.

Przykładem nowoczesnych technologii, które w ostatnich latach zyskują coraz większą popularność są systemy kontroli dostępu. Umożliwiają one przydzielanie wybranym osobom dostępu do konkretnych budynków, stref oraz pomieszczeń w ściśle określonym czasie, a także pozwalają na wygodne zarządzanie pracą drzwi, bram i szlabanów. Jednym z najciekawszych z nich jest system kontroli dostępu Luckey, dedykowany do zarządzania dostępem w przestrzeniach wspólnych typu co-working i co-living oraz w przestrzeniach usługowo-handlowych. Jest on dostępny w trzech wariantach różniących się od siebie stopniem skomplikowania oraz trybem pracy urządzeń (online / offline).

System Luckey został opracowany z myślą o współpracy z wieloma urządzeniami kontroli dostępu takimi jak: wkładki elektroniczne, klamki elektroniczne, czytniki zbliżeniowe, zamki elektromotoryczne, zamki solenoidowe, zamki szafkowe, inteligentne przekaźniki itd. Użytkownicy systemu mogą korzystać z wielu rodzajów poświadczeń takich jak: karty zbliżeniowe, breloki, opaski, pastylki i tagi RFID oraz smartfonów / tabletów z zainstalowaną dedykowaną aplikacją. W przypadku zainstalowania czytnika z klawiaturą w pobliżu drzwi, możliwe jest uwierzytelnienie poprzez wprowadzenie kodu PIN. Dostępne są również czytniki biometryczne, umożliwiające autoryzację przy użyciu odcisku palca.

Szereg urządzeń i poświadczeń oraz współpracujące z nimi oprogramowanie pozwala na zbudowanie zarówno prostego, jak i rozbudowanego systemu kontroli dostępu, odpowiadającego indywidualnym potrzebom i preferencjom. Dzięki przyjaznemu i wygodnemu w obsłudze interfejsowi, administrator ma możliwość wygodnego zarządzania uprawnieniami użytkowników, a także może w łatwy sposób kontrolować drzwi, znajdujące się w jednym lub wielu budynkach. Obecnie system Luckey z powodzeniem funkcjonuje nie tylko w pojedynczych obiektach, ale także w dużych parkach biznesowych, składających się z wielu pomieszczeń i stref o zróżnicowanej funkcji. Co równie istotne można go zintegrować z wieloma systemami zarządzania budynkiem oraz systemami sieciowymi popularnych dostawców.

 

ŹRÓDŁO: NOVET


Przeczytaj również:

Nowa firma członkowska VBH Polska Sp.z.o.o

VBH Polska działa na polskim rynku od 1993 roku. Dla wielu producentów stolarki okiennej i drzwiowej to pierwszy adres, pod którym wiedza i doświadczenie spotyka się z szeroką oferta najwyższej jak…

Jak wybrać drzwi do pomieszczeń gospodarczych

Nieodłącznym elementem nowoczesnego domu są pomieszczenia gospodarcze, gdyż podnoszą znacząco jego funkcjonalność, a co za tym idzie komfort życia domowników. Garaż, kotłownia, piwnica, spiżarnia c…

Związek POiD Patronem Branżowym Forum Build4Future

Związek Polskie Okna i Drzwi objął patronatem branżowym Forum Build4Future, które odbywa się 3-4 lutego, w Sali Ziemi  Poznań Congress Center Forum Build4Future to najważniejsze forum gospodarcze d…