Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Świąteczna pomoc od GEZE Polska

Jest już tradycją, że grudzień jest takim okresem w naszej firmie, w którym organizujemy się wspólnie na rzecz potrzebujących.
Wzorem ubiegłych lat, również w tym roku w naszym biurze nie mogło zabraknąć świątecznej choinki przyozdobionej w listy do Świętego Mikołaja napisane przez dzieci    z Centrum Wspierania Rodzin z „Ogniska Ursynów”.
Każdy z pracowników GEZE Polska mógł zostać Św. Mikołajem, podarować radość i spełnić życzenia najmłodszych.

Dodatkowo przy okazji firmowego spotkania świątecznego, również w tym roku zorganizowaliśmy aukcję charytatywną w Duchu Dobroczynności. Pracownicy przynieśli na aukcję rzeczy, których nie potrzebują lub nie używają.
Mogliśmy licytować prezentowane przedmioty i zgodnie z ideą „zero waste” i dać im drugie życie.
Byliśmy świadkami wielu emocji, nie zabrakło śmiechu i prawdziwej rywalizacji. Cały dochód z licytacji (ponad 5000 zł) trafi do lokalnych organizacji pracujących na rzecz pomocy potrzebującym.

Kolejną akcją pomocy, którą zorganizowaliśmy jest zbiórka pieniędzy dla naszych Koleżanek i Kolegów z biura GEZE Ukraina. Jak wiemy w ostatnim czasie w wyniku bombardowań infrastruktury energetycznej, ciepłowniczej i gazowej w Ukrainie, również oni zostali bez dostępu do prądu, ogrzewania i ciepłej wody. W ramach naszej pomocy za uzbierane środki zakupimy dla nich rzeczy, które pomogą im przetrwać ten trudny okres.

 

ŹRÓDŁO: GEZE Polska


Przeczytaj również:

NFOŚiGW odpowiada na wniosek POiD w sprawie weryfikacji dopłat do drzwi w ramach programu Czyste Powietrze

W związku z wejściem w życie kolejnej edycji programu „Czyste Powietrze” związek POiD złożył postulat do organizatora programu, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, o weryfik…

POiD – Okna drewniane: historia i współczesność

W czasie tegorocznego Kongresu Stolarki Polskiej nagrodą Orła Polskiej Stolarki został wyróżniony Zdzisław Maliszewski, wieloletni ekspert w Związku POiD. Przypominamy tekst na temat rozwoju okien …

Czy Polska utrzyma się na pozycji lidera eksportu okien i drzwi?

Jak podaje Raport badania rynku okien i drzwi, przeprowadzone przez ASM Research Solution Strategy, na zlecenie Związku POiD, Polska pozostaje liderem w eksporcie okien i drzwi wśród krajów europej…