Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Świąteczna magia od GLOBAL SYSTEM

Firma GLOBAL SYSTEM kontynuuje tradycję wysyłania ręcznie robionych kartek świątecznych do swoich klientów. W bieżącym roku postanowiono wprowadzić dodatkową magię, korzystając z bezcennej pomocy utalentowanych dzieci ze Szkoły Podstawowej w Przydonicy oraz podopiecznych Fundacji „Po Stronie Dziecka”.

Każda kartka, jak zawsze, stanowi unikalne dzieło sztuki. Tym razem ma szczególne znaczenie, gdyż została stworzona z sercem przez młodych artystów, którzy włożyli w nią całą swoją kreatywność i entuzjazm. Współpraca z Fundacją „Po Stronie Dziecka” i Szkołą Podstawową w Przydonicy jest dla firmy nie tylko okazją do świętowania, lecz przede wszystkim sposobem na wsparcie lokalnych inicjatyw oraz zaangażowanie społeczne.

Radość z tegorocznej akcji wyraził Dyrektor Handlowy GLOBAL SYSTEM, Paweł Gargula, stwierdzając: „Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą tradycję wysyłania kartek do naszych Partnerów. W bieżącym roku ponownie postanowiliśmy połączyć siły z lokalną społecznością. Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Przydonicy oraz podopieczni Fundacji „Po Stronie Dziecka” dostarczyli nam nie tylko wyjątkowe kartki, lecz również niezapomniane chwile radości. Wierzymy w znaczenie dzielenia się dobrymi praktykami i mamy nadzieję, że te piękne świąteczne kartki przyniosą uśmiech i ciepło nie tylko naszym Klientom, ale także wszystkim uczestnikom projektu”.

Firma planuje kultywować tę piękną tradycję również w kolejnych latach, a jednocześnie wyraża wdzięczność za wspólną możliwość podejmowania działań dobroczynnych i dzielenia się nimi.

Fot. GLOBAL SYSTEM

GLOBAL SYSTEM to wiodący producent bram i rolet przeciwpożarowych, kurtyn dymowych oraz systemów przeładunkowych. Od ponad 20 lat firma zdobywa uznanie klientów w kraju i poza nim. Współpraca z lokalnymi społecznościami stanowi integralną część misji firmy, promując wartości społecznej odpowiedzialności biznesu.

www.globalsystem.com.pl

ŻRÓDŁO: GLOBAL SYSTEM


Przeczytaj również:

Ciepły garaż, ciepły dom – jak wybrać bramę garażową?

Polacy cenią sobie wygodę, dlatego wybierają najczęściej projekty domów z garażem wbudowanym w bryłę budynku. Tego typu pomieszczenia są zazwyczaj zintegrowane z pozostałą częścią naszego domu, a w…

Promocja firm członkowskich POiD w Katalogu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu

Jak informuje Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAiH), firmy członkowskie POiD mogą zgłaszać się do bezpłatnego wpisu do katalogu targowego PAiH. Do 8 kwietnia br. Polska Agencja Inwestycji i Han…

Instytut Reform oraz PORT PC zaprasza na spotkanie online – „Wokół planu REPowerEU – Na co muszą się przygotować obywatele”

Instytut Reform oraz PORT PC zaprasza na spotkanie online „Wokół planu REPowerEU – Na co muszą się przygotować obywatele”. Wydarzenie odbędzie się 15.05.2023 r. (poniedziałek) w godz. 11:00-12:30 n…