Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Sprawdzone promocje – ułatwiamy zakup bramy garażowej

Budujesz lub termomodernizujesz dom? Chcesz dobrze wybrać i kupić solidną stolarkę w rozsądnej cenie? Pomożemy Ci w tym zadaniu. Od wyceny po montaż.

W KRISPOL #wspieramybudowy i #wspieramytermomodernizacje, dlatego pomożemy Ci mądrze ulokować pieniądze, które przeznaczyłeś na zakup stolarki otworowej dla Twojego budowanego lub remontowanego domu.

Przygotuj plan działania 

Każda budowa lub remont powinny opierać się na dobrym planie działania. Dzięki planowaniu przejmujemy inicjatywę, wyznaczamy cel i zwiększamy swoje szanse na jego realizację. Warto w tym procesie skorzystać z usług doradców, którzy pomogą szybko zamówić i zamontować stolarkę w Twoim domu.

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji

Zainwestuj w sprawdzoną bramę garażową od solidnego producenta, która będzie inwestycją na lata. Skorzystaj z promocji i zyskaj.

10% rabatu od ceny katalogowej przy zakupie segmentowej bramy garażowej VENTE K2

Sprawdź ofertę segmentowych bram garażowych

Oferty specjalne są ograniczone w czasie i obowiązują od 27.09.2023 r. do 02.10.2023 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce. Rabat jest udzielany od ostatecznej ceny wybranej konfiguracji (w zależności od rozmiaru, wykończenia). Szczegóły oraz informacja o cenach w okresie ostatnich 30 dni dla poszczególnych konfiguracji dostępna jest w salonach sprzedaży KRISHOME.

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Witamy w naszym gronie pięciu nowych członków Związku

W czasie lipcowego spotkania w Warszawie, zarząd Związku POiD zadecydował  o przyjęciu w poczet członków związku pięć kolejnych firm. Są nimi: ADLER POLSKA Sp. z o.o. D+H Polska Sp. z o.o. ZPHU AL…

Związek Polskie Okna i Drzwi Partnerem I Kongresu Edukacji Budowlanej

W dniach od 5 do 8 października w Hotelu Activia w Muszynie odbędzie się I Kongres Edukacji Budowlanej, którego Partnerem jest Związek Polskie Okna i Drzwi. Wydarzenie organizowane jest przez nowos…

Związek POiD w sprawie poprawki do programu Czyste Powietrze

Związek Polskie Okna i Drzwi złożył propozycje zmian kategorii dopłat do drzwi zewnętrznych w ramach programu Czyste Powietrze. Wg ekspertów POiD, obecne wartości są niewspółmierne w odniesieniu do…