Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Sprawdzone promocje – ułatwiamy zakup bramy garażowej

Budujesz lub termomodernizujesz dom? Chcesz dobrze wybrać i kupić solidną stolarkę w rozsądnej cenie? Pomożemy Ci w tym zadaniu. Od wyceny po montaż.

W KRISPOL #wspieramybudowy i #wspieramytermomodernizacje, dlatego pomożemy Ci mądrze ulokować pieniądze, które przeznaczyłeś na zakup stolarki otworowej dla Twojego budowanego lub remontowanego domu.

Przygotuj plan działania 

Każda budowa lub remont powinny opierać się na dobrym planie działania. Dzięki planowaniu przejmujemy inicjatywę, wyznaczamy cel i zwiększamy swoje szanse na jego realizację. Warto w tym procesie skorzystać z usług doradców, którzy pomogą szybko zamówić i zamontować stolarkę w Twoim domu.

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji

Zainwestuj w sprawdzoną bramę garażową od solidnego producenta, która będzie inwestycją na lata. Skorzystaj z promocji i zyskaj.

10% rabatu od ceny katalogowej przy zakupie segmentowej bramy garażowej VENTE K2

Sprawdź ofertę segmentowych bram garażowych

Oferty specjalne są ograniczone w czasie i obowiązują od 27.09.2023 r. do 02.10.2023 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce. Rabat jest udzielany od ostatecznej ceny wybranej konfiguracji (w zależności od rozmiaru, wykończenia). Szczegóły oraz informacja o cenach w okresie ostatnich 30 dni dla poszczególnych konfiguracji dostępna jest w salonach sprzedaży KRISHOME.

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Ostatnie miejsca na szkolenie „Akustyka w stolarce okiennej i drzwiowej”

Izolacyjność akustyczna chroni mieszkańców budynków przed szkodliwym dla zdrowia działaniem niepożądanego hałasu. Ponieważ najczęściej stolarka okienna ma dużo niższe parametry akustyczne, niż inne…

Bariery dla polskich przedsiębiorców działających na rynkach eksportowych

Ekspansja polskich firm na zagraniczne rynki ma i będzie mieć kluczowe znaczenie w budowie stabilności gospodarki i pozycji międzynarodowej Polski. Od 2004 roku korzystamy z jednolitego rynku europ…

Szczęśliwego Nowego Roku !

Niech Nowy 2021 Rok okaże się pasmem sukcesów, przyniesie spełnienie marzeń i realizację nawet najbardziej ambitnych planów. Życzymy wszelkiej pomyślności i pogody ducha na każdy kolejny dzień.