Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Spotkanie Rady Związku POiD, 25.09.2019

W środę 25 września odbyło się kolejne spotkanie Rady Związku POiD. Uczestnicy podsumowali inicjatywy i realizowane projekty. Wyciągamy wnioski by jeszcze lepiej działać dla branży.

W czasie dyskusji powstały wstępne założenia XI Kongresu Stolarki Polskiej, który odbędzie się 28-29 maja 2020 w Double Tree Hilton w Warszawie . Zachęcamy do współtworzenia tego wydarzenia i zgłaszania tematów, które chcieliby Państwo poruszyć w czasie święta branży.

Przyspieszamy z cyklem szkoleń technicznych. Najbliższe, odbędzie się już 7 października w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie, w Zakładzie Inżynierii Elementów Budowlanych. Tematem szkolenia będą cechy i parametry wytrzymałościowe stolarki.

Angażujemy się w szkolenia dla nauczycieli, w ramach projektu wdrażania zawodu montera stolarki do szkół zawodowych. Związek podejmuje się szkoleń nauczycieli w każdej placówce, bez względu na ilość uczestników. Szkolenia uwzględniać będą tematykę zawartą w podstawie programowej kształcenia.

Integrujemy działania komunikacyjne w programie Czyste powietrze – dobry wybór”. Na potrzeby programu, na stronie internetowej www.poid.eu, została stworzona zakładka dedykowana produktom, spełniającym parametry wymagane do programu termomodernizacji. Zachęcamy do wykorzystania tego miejsca do swoich prezentacji. W sprawie zasad zamieszczenia produktu prosimy o kontakt z biurem POiD.

W spotkaniu wzięli udział: Magdalena (Cedro-Czubaj Oknoplast), Agnieszka Olędzka (Hörman), Małgorzata Chołuj (Roto Frank), Katarzyna Kozłowska (Krispol), Przemysław Ciechanowski (Glasslift), Jacek Dawidowski (Entra), Janusz Komurkiewicz (Fakro), Marcin Strzelec (Wiśniowski), Michał Kowalczyk (Fabryka Okien Kowalczyk), Artur Romanik (MS więcej niż OKNA), Przemysław Kaczmarek (Novet), Jacek Woźniak (Porta KMI Poland), Szymon Nadzieja (Proventuss), Marcin Szewczuk (Aluplast), Augustyn Zioło (POiD), Paweł Wróblewski (POiD).


Przeczytaj również:

ASSA ABLOY Mercor Doors Sp. z. o.o – nową firmą członkowską POiD

Z przyjemnością informujemy, iż w szeregi Związku Polskie Okna i Drzwi dołączyła firma  ASSA ABLOY Mercor Doors Sp. z. o.o. ASSA ABLOY Mercor Doors Sp. z. o.o.to wiodący producent płaszczowych drzw…

Modne i ciepłe drzwi zewnętrzne w 3 krokach

Wybór drzwi zewnętrznych to decyzja na lata. Drzwi towarzyszą nam na co dzień przy wchodzeniu i wychodzeniu z domu, witają naszych gości i mają za zadanie zatrzymać złodziei. Do tego powinny piękni…

Związek Polskie Okna i Drzwi patronem honorowym jubileuszowej edycji targów Bud-Gryf Szczecin 2023

Związek Polskie Okna i Drzwi obejmuje patronatem honorowym 30 edycję szczecińskich targów „Bud-Gryf&Home2023”. Te największe na Pomorzu Zachodnim targi, organizowane przez spółkę Żegluga Szczec…