Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Spotkanie Rady Związku POiD, 25.09.2019

W środę 25 września odbyło się kolejne spotkanie Rady Związku POiD. Uczestnicy podsumowali inicjatywy i realizowane projekty. Wyciągamy wnioski by jeszcze lepiej działać dla branży.

W czasie dyskusji powstały wstępne założenia XI Kongresu Stolarki Polskiej, który odbędzie się 28-29 maja 2020 w Double Tree Hilton w Warszawie . Zachęcamy do współtworzenia tego wydarzenia i zgłaszania tematów, które chcieliby Państwo poruszyć w czasie święta branży.

Przyspieszamy z cyklem szkoleń technicznych. Najbliższe, odbędzie się już 7 października w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie, w Zakładzie Inżynierii Elementów Budowlanych. Tematem szkolenia będą cechy i parametry wytrzymałościowe stolarki.

Angażujemy się w szkolenia dla nauczycieli, w ramach projektu wdrażania zawodu montera stolarki do szkół zawodowych. Związek podejmuje się szkoleń nauczycieli w każdej placówce, bez względu na ilość uczestników. Szkolenia uwzględniać będą tematykę zawartą w podstawie programowej kształcenia.

Integrujemy działania komunikacyjne w programie Czyste powietrze – dobry wybór”. Na potrzeby programu, na stronie internetowej www.poid.eu, została stworzona zakładka dedykowana produktom, spełniającym parametry wymagane do programu termomodernizacji. Zachęcamy do wykorzystania tego miejsca do swoich prezentacji. W sprawie zasad zamieszczenia produktu prosimy o kontakt z biurem POiD.

W spotkaniu wzięli udział: Magdalena (Cedro-Czubaj Oknoplast), Agnieszka Olędzka (Hörman), Małgorzata Chołuj (Roto Frank), Katarzyna Kozłowska (Krispol), Przemysław Ciechanowski (Glasslift), Jacek Dawidowski (Entra), Janusz Komurkiewicz (Fakro), Marcin Strzelec (Wiśniowski), Michał Kowalczyk (Fabryka Okien Kowalczyk), Artur Romanik (MS więcej niż OKNA), Przemysław Kaczmarek (Novet), Jacek Woźniak (Porta KMI Poland), Szymon Nadzieja (Proventuss), Marcin Szewczuk (Aluplast), Augustyn Zioło (POiD), Paweł Wróblewski (POiD).


Przeczytaj również:

Związek Polskie Okna i Drzwi Patronem Branżowym Common Future

W dniach 21-22 września br., na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Kongres Odbudowy Ukrainy „COMMON FUTURE”, organizowany przez Grupę MTP. Związek Polskie Okna i Drzwi (POiD)…

BUDMA 2022. Czas spotkać się z budownictwem!

4 największe pawilony wystawiennicze Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełnione będą budowlanymi nowościami i premierami rynkowymi, produktami, które wyznaczać będą trendy w 2022 roku! Już od 1…

MONTERIADA 2023 – święto dobrego montażu. Wywiad z Pawłem Wróblewskim, Dyrektorem Zarządzającym Związku POiD

Blisko 300 m2 powierzchni, 22 pokazy dobrego montażu i setki odwiedzających – to tylko krótkie podsumowanie tegorocznej MONTERIADY na targach BUDMA. O tym, dlaczego jest to święto dobrego montażu i…