Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Spotkanie branżowe Związku POiD na Targach Bud – Gryf & Home 2022

Związek Polskie Okna i Drzwi patron honorowy Targów Bud-Gryf & Home 2022 zaprasza producentów stolarki z regionu na spotkanie dotyczące zasad oraz podstawowych zagadnień  wprowadzania wyrobów stolarki budowlanej do obrotu.  

W ramach spotkania, które odbędzie się dnia 26 marca (sobota) o godz. 12: 00 przedstawione  zostaną następujące zagadnienia:
– podstawy wymagań i przepisów obecnie obowiązującego prawa budowlanego

– prezentacja aktualnych ustawy i rozporządzeń

– ścieżka wprowadzania wyrobów na rynek budowlany

– informacje o aktualnych normach na okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne

– przykłady uzyskiwania cech wyrobów na podstawie badań laboratoryjnych

– sposoby deklarowania właściwości użytkowych oraz sposoby oznakowania CE lub B

– kontrole GUNB wyrobów budowlanych wprowadzonych do obrotu.

Targi Bud-Gryf & Home to wydarzenie skierowane do firm i indywidualnych osób poszukujących inspiracji budowlanych, nowych technologii i produktów związanych z budową czy remontem, a także wyrobów wnętrzarskich, oraz materiałów wykończeniowych dla mieszkań i domów.

Tegoroczne targi Bud-Gryf & Home 2022 odbędą się w hali Netto Arena przy ul. Szafera w dniach 25-27 marca. Organizatorzy zachęcają przedsiębiorców do uczestnictwa w targach oraz w sobotnim spotkaniu.

Firmy zainteresowane udziałem w targach w formie wystawcy otrzymają 10% rabatu na powierzchnię wystawienniczą, zgłaszając się do organizatorów z hasłem POiD. Firmy chcące wziąć udział w spotkaniu branżowym,  prosimy o kontakt z biurem Związku POiD  (biuro@poid.eu ).


Przeczytaj również:

Recykling w służbie energooszczędnego budownictwa

Zapraszamy do obejrzenia zapisu z webinaru przygotowanego w ramach organizowanej przez Związek POiD, kampanii społecznej „DOBRY MONTAŻ-BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”. Paweł Orleański – Ambasador kampanii i …

Komisja Europejska proponuje nowy program „Horyzont Europa” dla rozwoju innowacji państw UE

Jak wskazują wyniki opracowanej przez Komisję Europejską listy innowacyjności, wydajność UE w zakresie innowacji poprawia się z roku na rok, i  przewyższa Stany Zjednoczone. Jednak UE w dalszym cią…

Związek POiD patronem branżowym Genuine Adventure Sailing Race 2022

Od 10 do 16 września na Adriatyku odbędzie się inicjatywa Genuine Adventure Sailing Race 2022. Wydarzenie ma na celu integrację środowiska, nawiązywanie dobrej współpracy i branżowej więzi pomiędzy…