Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Spółka Klimas Wkręt-met członkiem wspierającym Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy (PSD)

Lider technik zamocowań budowlanych firma Klimas Wkręt-met, dołączył do grona członków Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

Podstawowym celem funkcjonowania Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy jest stworzenie szerokiej bazy wiedzy oraz okazji do wymiany informacji i doświadczeń między producentami, dostawcami i wykonawcami. Cel ten jest sukcesywnie realizowany poprzez webinaria, warsztaty, konferencje i współpracę z globalnymi partnerami. Możliwość dołączenia do grona członków wspierających PSD, jest dla firmy Klimas Wkręt-met kolejną okazją do nawiązania aktywnego dialogu z odbiorcami produktów dedykowanych ciesielstwu, jakimi są wkręty i łączniki do konstrukcji drewnianych.

Jesteśmy największym producentem technik zamocowań w Polsce i Europie Środkowej, a to zobowiązuje nas nie tylko do realizowania planów produkcyjnych i sprzedażowych, ale także do wyznaczania trendów w obszarze rozwoju branży, szczególnie pod kątem rozwiązań zgodnych z wymaganiami zrównoważonego budownictwa. Zależy nam również na propagowaniu takich rozwiązań, które pozwalają usprawniać pracę wykonawców na każdym etapie budowy. Wierzymy, że wspólnie ze Stowarzyszeniem i jego członkami, będzie to możliwe na jeszcze większą skalę – mówi Artur Michalak, Produkt Manager Klimas Wkręt-met.

W ramach członkostwa Klimas Wkręt-met wnosi do Stowarzyszenia ponad 30 lat doświadczenia w zakresie technik zamocowań, nie tylko dla branży konstrukcji drewnianych, ale również innych segmentów budownictwa. Firma oferuje systemy zamocowań termoizolacji ścian ETICS, kotwy chemiczne i mechaniczne, zamocowania ramowe, systemy zamocowań do dachów płaskich, a także produkty dedykowane montażowi suchej zabudowy wewnątrzlokalowej. Ciągła analiza rynku pozwala na kierowanie oferty do różnych rodzajów budownictwa oraz także na ciągłe uzupełnianie portfela produktowego.

Oprócz członkostwa w Polskim Stowarzyszeniu Dekarzy, producent aktywnie angażuje się w inicjatywy realizowane w takich organizacjach jak Stowarzyszenie Wykonawców Dachów i Fasad  DAFA, Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń, Związek Polskie Okna i Drzwi, Stowarzyszenie Dom Drewniany, Business Centre Club, Stowarzyszenie Energooszczędnych Domów Gotowych, a w ostatnim czasie również Europejskim Stowarzyszeniu na rzecz Złożonych Systemów Zewnętrznej Izolacji Cieplnej (EAE).

ŹRÓDŁO: Klimas Wkręt-met

https://www.wkret-met.com


Przeczytaj również:

Rezolucja IX Kongresu Stolarki Polskiej  

Rezolucja IX Kongresu Stolarki Polskiej   Przywrócenie rozwiązań wspierających termomodernizację budynków jest niezwykle istotne w świetle obowiązywania nowych standardów energetycznych (tzw. persp…

Kongres Stolarki Polskiej znów stacjonarnie! Przed nami XII edycja wydarzenia

Już 26 maja br. odbędzie się długo wyczekiwana, kolejna edycja Kongresu Stolarki Polskiej, zgodnie z oczekiwaniami branży budowlanej, ponownie w formule stacjonarnej. Tym razem spotkanie będzie mia…