Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

SPIN 2022 edycja jesienna – Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych z udziałem NOVET

W dniach 28-29 września bieżącego roku w hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej odbędzie się jubileuszowe dwudzieste Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych (SPIN). Jednym z partnerów tego wydarzenia jest firma NOVET.

Wydarzenie o nazwie SPIN jest organizowane od ponad dziesięciu lat. Uczestniczą w nim między innymi inżynierowie, projektanci i specjaliści zajmujący się instalacjami niskoprądowymi. Podczas cyklicznie odbywających się spotkań prezentowane i omawiane są zagadnienia związane z systemami kontroli dostępu i monitoringu (CCTV), systemami zarządzania budynkiem (BMS), sygnalizacji pożarowej, zasilania gwarantowanego, dźwiękowymi systemami ostrzegawczymi oraz rozwiązaniami typu data center.

Instalacje niskoprądowe są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania większości budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych. Większość z nich służy zapewnieniu bezpieczeństwa oraz umożliwia wygodne zarządzanie infrastrukturą techniczną danego budynku. Co istotne poszczególne rozwiązania i systemy można ze sobą integrować oraz nadzorować ich działanie z poziomu jednej aplikacji. Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych umożliwia uczestnikom wymianę poglądów i doświadczeń, a także pozwala zapoznać się z najnowszymi technologiami i przetestować działanie poszczególnych systemów i urządzeń w różnych warunkach i konfiguracjach.

Podczas jubileuszowej edycji SPIN na stoisku 28, firma NOVET zaprezentuje systemy kontroli dostępu działające w oparciu o oprogramowanie Argo 3.0 oraz V364, inteligentne przekaźniki Smart Relay, a także zamki elektroniczne Multiblindo eMotion i x1R Smart współpracujące z czytnikami uwierzytelniającymi Stylos Smart oraz elektrozaczepami hiszpańskiej marki Dorcas.

Kolejnym wartym uwagi rozwiązaniem są wkładki mechatroniczne F9000. Stanowią one idealne rozwiązanie w instalacjach rozproszonych, w których istnieje konieczność zapewnienia kontroli dostępu w różnego rodzaju obiektach, także tych znajdujących się w trudno dostępnym terenie, pozbawionych obsługi stałego personelu oraz rozproszonych na bardzo dużym obszarze. Z racji zasilania bateryjnego, wkładki F9000 mogą zostać zamontowane w miejscach, w których doprowadzenie zasilania z sieci byłoby trudne lub wręcz niemożliwe.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, na którym chętnie odpowiemy na Państwa pytania związane z wdrożeniem systemu kontroli dostępu do inteligentnego domu, sieci apartamentów na wynajem, obiektów użyteczności publicznej, czy rozproszonych budynków magazynowych lub przemysłowych.

 

ŹRODŁO: NOVET


Przeczytaj również:

MONTERIADA 2024 na targach BUDMA. Co zobaczymy podczas wydarzenia?

Już od 30 stycznia na targach BUDMA w Poznaniu rusza MONTERIADA 2024. Na stoisku wydarzenia zobaczymy nowoczesne produkty do budowy i termomodernizacji domu, dowiemy się jak je zamontować oraz jak …

Związek POiD partnerem debaty Rzeczpospolitej

Już w najbliższy piątek będziemy mogli zobaczyć relację debaty Rzeczpospolita pt. „Bariery rozwoju budownictwa w świetle nowych przepisów budowlanych”. Wzięli w niej udział: Anna Kornecka` – podse…

Szybki i szczelny montaż okien oraz drzwi w warstwie ocieplenia

Jak ograniczyć straty energii cieplnej w budynku? Przede wszystkim zadbać o poprawę jego szczelności, w tym odpowiednią izolację stolarki otworowej. Rozwiązaniem zapewniającym osiągnięcie maksymaln…