Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Somfy ułatwia jesienne zabezpieczenie posesji

Somfy, leader rozwiązań smart home w Polsce, wprowadza czasową ofertę produktową na zestaw rozwiązań do własnoręcznego zabezpieczenia posesji. Rekomendowane przez specjalistów marki rozwiązania przydadzą się zarazem do zamknięcia na sezon jesienno-zimowy domków letniskowych, jak i zwiększenia bezpieczeństwa na terenach budowy. Oferta obowiązuje do 31 sierpnia.
W pakietach objętych promocją znajdziemy m.in. zestaw napędu do bramy skrzydłowej z wideodomofonem oraz zamek sterowany smartfonem Door Lock. Przy doborze urządzeń specjaliści marki czerpali z wieloletniego doświadczenia na polskim rynku, by dostosować ofertę do aktualnego zapotrzebowania konsumentów.
– Jesień w Polsce stanowi okres zabezpieczania posesji sezonowych oraz placów budowy. Obserwujemy, że wśród polskich klientów rośnie świadomość, że rozwiązania smart home zapewniają nową jakość pod względem zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników. Dzięki globalnemu know-how opracowaliśmy skuteczne i proste w obsłudze rozwiązania, które można zainstalować samodzielnie. Dla tych, którzy lubią zadbać o wszystko na własną rękę, przygotowaliśmy zestawy DIY złożone na przykład z zamka Door Lock sterowanego smartfonem czy napędu do bram skrzydłowych połączonego z wideodomofonem. To nowoczesne produkty, które zabezpieczą posesję i pozwolą na zachowanie kontroli, nawet wtedy, gdy jesteśmy daleko – mówi Maciej Gąszczak, ekspert Somfy Polska.
Bezpieczna posesja za bramą
Smart napędy do bram powstały z myślą o komforcie codziennego korzystania z bram wjazdowych. Zestaw SGS Essential połączony z wideodomofonem sprawdzi się na prywatnych posesjach, tym bardziej że urządzenie można zainstalować samodzielnie. Wygodę i bezpieczeństwo zapewniają takie funkcjonalności napędu, jak m.in. detekcja przeszkód, automatyczne blokowanie czy zasilanie awaryjne dzięki zapasowej baterii.
Smart zamek, który strzeże drzwi
Drugi produkt objęty promocją, DoorLock, dodatkowo ugruntowuje poczucie bezpieczeństwa dzięki możliwości stałego monitorowania drzwi wejściowych do domu. Z pomocą aplikacji na smartfonie jednym kliknięciem można zamykać lub otwierać drzwi czy zdalnie sprawdzić stan zamków. To przydatny produkt również wtedy, gdy potrzebne jest udzielenie komuś dostępu do wejścia pod nieobecność domowników. Wystarczy wygenerować jednorazowy kod, a na przykład sąsiad, który przyszedł podlać kwiaty, będzie mógł dostać się do środka.
Oferta ograniczona w czasie
Produkty do samodzielnego montażu są dostępne w e-sklepie marki Somfy, który znajdziemy pod adresem sklep.somfy.pl. Oferta jest ograniczona czasowo do 31 sierpnia. Zestaw z napędem do bramy i wideodomofonem można kupić o 15% taniej, a rozwiązania Door Lock są dostępne nawet za połowę ceny standardowej.
Więcej informacji o wszystkich produktach objętych akcją dostępne są na stronie: sklep.somfy.pl/wszystkie-produkty/najlepsze-okazje.html
ŹRÓDŁO: Somfy Polska

Przeczytaj również:

Związek Polskie Okna i Drzwi podsumowuje rok 2020

W czwartek 10 grudnia odbyło się spotkanie Rady Członków Związku POiD oraz konferencja prasowa, na której podsumowano działalność Związku w ciągu ostatniego roku. W czasie spotkania dyskutowano na…

Ostatnie miejsca na szkolenie „Akustyka w stolarce okiennej i drzwiowej”

Izolacyjność akustyczna chroni mieszkańców budynków przed szkodliwym dla zdrowia działaniem niepożądanego hałasu. Ponieważ najczęściej stolarka okienna ma dużo niższe parametry akustyczne, niż inne…

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się w maju 2021 roku

Zaplanowany na wrzesień br. XI Kongres Stolarki Polskiej, w związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2, został ostatecznie przełożony na maj 2021 roku. Decyzja o zmianie terminu największego w Polsce wyd…