Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Somfy rozszerza gwarancję na produkty zakupione w sieci Somfy Expert

Somfy, wiodąca marka rozwiązań smart home w Polsce, wprowadza możliwość przedłużenia gwarancji nawet do 7 lat, wraz z bezpośrednią opieką serwisową producenta, na flagowe produkty z gamy automatyki domowej. Dotyczy to urządzeń zakupionych w ramach sieci partnerskiej Somfy Expert. W celu uzyskania wydłużonej gwarancji należy zarejestrować zakup na platformie Moje Somfy (mojesomfy.pl).
Somfy wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, którzy szukają rozwiązań przyjaznych użytkownikom i jednocześnie ekologicznych. Już od teraz, nabywając produkt u Somfy Experta, a następnie rejestrując go na platformie mojesomfy.pl, można zyskać przedłużoną, nawet siedmioletnią gwarancję. Programem objęte są m.in. napędy i sterowania do bram garażowych i wjazdowych, wideomofony czy napędy do osłon okiennych1. Promocja dotyczy zarówno flagowych rozwiązań producenta, jak napęd do rolet zewnętrznych RS100 io czy rynkowych nowości, takich jak Oximo Solar io – zasilanych energią słoneczną, jak i pozostałych produktów w ofercie Somfy.
Klient, który jest zainteresowany pozyskaniem przedłużonej gwarancji, powinien zakupić rolety czy bramy z automatyką Somfy w punktach Somfy Expert. To certyfikowani partnerzy marki, którzy dzięki profesjonalnym szkoleniom producenta posiadają wiedzę i doświadczenie w realizacji projektów smart home. Następnie zakup urządzeń należy zarejestrować na oficjalnej platformie – Moje Somfy (mojesomfy.pl).
– Jeszcze lepsze warunki gwarancji to dowód wysokiej jakości produktów Somfy. Wzmacniając jej zakres, chcemy wspierać naszych klientów na każdym możliwym etapie, w dodatku w jeszcze krótszym czasie. W połączeniu z profesjonalną obsługą produkty te mogą służyć dłużej, ograniczając konieczność zakupu nowego sprzętu – mówi Marcin Kubiszak, dyrektor marketingu Somfy Polska.
Stosowanie automatyki domowej, w tym w szczególności rolet zewnętrznych wyposażonych w napędy Somfy, pomaga oszczędzać energię elektryczną. Latem automatyczne osłony zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczeń, dzięki czemu nie trzeba uruchamiać klimatyzacji czy wentylacji. Z kolei zimą rolety zewnętrzne poprawiają parametry izolacyjne okien i zapobiegają utracie ciepła przez fasadę budynku.
Lista partnerów oraz produktów objętych promocją znajduje się na platformie mojesomfy.pl.

[1] Pełna lista produktów objętych promocją znajduje się w regulaminie promocji na stronie: Moje SOMFY.

ŹRÓDŁO: Somfy Polska


Przeczytaj również:

Wymiana stolarki w programie „Czyste Powietrze” – jak wyglądają statystyki?

W ramach kampanii społecznej „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ” Związek POiD wraz z Partnerami zachęca Polaków do wymiany stolarki otworowej, informując przy tym o możliwości dofinansowania inwestyc…

Glassolutions – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Związek P…

Wsparcie dla termomodernizacji budownictwa coraz bliżej

Wsparcie dla termomodernizacji budownictwa coraz bliżej Związek POiD zabiega o wprowadzenia rozwiązań wspierających kompleksową termomodernizację budynków. Propozycje konkretnych działań w tym zakr…