Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Smart Domowe Rozmowy. Somfy rusza z serią wideopodcastów

Somfy rozpoczyna serię wideopodcastów Smart Domowe Rozmowy, w których eksperci z branży wnętrzarskiej, budowlanej i technologicznej będą rozmawiać o wyposażaniu domu, stworzeniu komfortowej przestrzeni i wdrażaniu elementów smart home do swoich czterech kątów.
Smart Domowe Rozmowy to cykl spotkań, do udziału w których Somfy zaprasza gości związanych z architekturą, budownictwem czy projektowaniem wnętrz. Wideopodcast to luźne rozmowy, w których nie zabraknie solidnej dawki merytorycznej wiedzy. Marka Somfy tworzy je z myślą o tych, którzy planują zmiany w swoich czterech ścianach lub są pasjonatami architektury. Dzięki Smart Domowym Rozmowom słuchacze i widzowie będą mogli poszerzyć swoją wiedzę, dobrać odpowiednie rozwiązanie dla swojego wnętrza czy zapoznać się z nowinkami z branży.
Eksperci w wideopodcastach skupią się na tym, co jest ważne na etapie projektowania wymarzonych czterech ścian, jakie rozwiązania są najbardziej opłacalne oraz kiedy i jak zacząć wdrażać rozwiązania smart home.
Popularność podcastów w Polsce stale rośnie. Zestawiając 2020 rok z rokiem poprzednim – ich słuchalność w kraju wzrosła aż o 300 proc1. Jest to więc dobra okazja, by ze swoim przekazem dotrzeć do szerszego grona odbiorców i umilić im codzienne czynności, którym towarzyszy słuchanie ulubionych treści.
W Somfy cenimy sobie kreatywne rozwiązania. Dzięki Smart Domowym Rozmowom chcieliśmy stworzyć przestrzeń, w której eksperci mogą się wypowiedzieć na ciekawe tematy i udzielić wartościowych porad. Jednocześnie zależało nam, by rozmowy przebiegały w luźnej, przyjaznej atmosferze – mówi Marcin Kubiszak, dyrektor marketingu Somfy Polska.
Pierwszy odcinek wideopodcastu jest już dostępny na YouTube i Spotify. Niebawem pojawi się również na iTunes. Gościem był Marek Suchocki – projektant wnętrz, który wiedzą zdobywaną od ponad 20 lat, dzieli się na swoim YouTubowym kanale. Jest również redaktorem portalu aranzacjawnetrz.com.pl oraz autorem poradników wnętrzarskich. W wideopodcaście Somfy opowiedział m.in. o roli projektanta, cechach komfortowego i funkcjonalnego domu oraz o stosowaniu technologii smart home z punktu widzenia architekta wnętrz. Prowadzącą jest Natalia Tur.
Seria wideopodcastów Smart Domowe Rozmowy powstaje przy współpracy marki Somfy oraz agencji Komunikacja Plus PR.
Linki do pierwszego odcinka:
· Spotify: Smart Domowe Rozmowy
· YouTube: Jak zaaranżować wnętrza w wersji smart? – YouTube

ŹRÓDŁO: Somfy Polska

 

 

 

 

 

 

 

 


Przeczytaj również:

Ruszyła VI edycja kampanii DOBRY MONTAŻ

Ruszyła kolejna edycja kampanii DOBRY MONTAŻ, która ma na celu szerzenie wiedzy na temat dobrego montażu, propagowania edukacji w zawodzie montera stolarki budowlanej oraz promocji innowacyjnych ro…

Nie ryzykujmy spowolnienia termomodernizacji! Stanowisko POBE ws. programu „Czyste Powietrze”

22 kwietnia br. sygnatariusze Porozumienia Branżowego na Rzecz Efektywności Energetycznej (POBE), reprezentujący 13 organizacji z polskiego sektora budowlanego, wystosowali do polskich władz list o…

„Vademecum – o czym monter wiedzieć powinien?” – odbyło się pierwsze szkolenie w ramach grupy „Porozmawiajmy o dobrym montażu”!

W piątek, 2 października br., ruszyła nowa edycja szkoleń dla uczniów szkół branżowych. Z myślą o młodych adeptach sztuki montażu, Związek POiD wraz z Partnerami kampanii „WYMIANA STOLARKI + DOBRY …