Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Smart Domowe Rozmowy. Somfy rusza z serią wideopodcastów

Somfy rozpoczyna serię wideopodcastów Smart Domowe Rozmowy, w których eksperci z branży wnętrzarskiej, budowlanej i technologicznej będą rozmawiać o wyposażaniu domu, stworzeniu komfortowej przestrzeni i wdrażaniu elementów smart home do swoich czterech kątów.
Smart Domowe Rozmowy to cykl spotkań, do udziału w których Somfy zaprasza gości związanych z architekturą, budownictwem czy projektowaniem wnętrz. Wideopodcast to luźne rozmowy, w których nie zabraknie solidnej dawki merytorycznej wiedzy. Marka Somfy tworzy je z myślą o tych, którzy planują zmiany w swoich czterech ścianach lub są pasjonatami architektury. Dzięki Smart Domowym Rozmowom słuchacze i widzowie będą mogli poszerzyć swoją wiedzę, dobrać odpowiednie rozwiązanie dla swojego wnętrza czy zapoznać się z nowinkami z branży.
Eksperci w wideopodcastach skupią się na tym, co jest ważne na etapie projektowania wymarzonych czterech ścian, jakie rozwiązania są najbardziej opłacalne oraz kiedy i jak zacząć wdrażać rozwiązania smart home.
Popularność podcastów w Polsce stale rośnie. Zestawiając 2020 rok z rokiem poprzednim – ich słuchalność w kraju wzrosła aż o 300 proc1. Jest to więc dobra okazja, by ze swoim przekazem dotrzeć do szerszego grona odbiorców i umilić im codzienne czynności, którym towarzyszy słuchanie ulubionych treści.
W Somfy cenimy sobie kreatywne rozwiązania. Dzięki Smart Domowym Rozmowom chcieliśmy stworzyć przestrzeń, w której eksperci mogą się wypowiedzieć na ciekawe tematy i udzielić wartościowych porad. Jednocześnie zależało nam, by rozmowy przebiegały w luźnej, przyjaznej atmosferze – mówi Marcin Kubiszak, dyrektor marketingu Somfy Polska.
Pierwszy odcinek wideopodcastu jest już dostępny na YouTube i Spotify. Niebawem pojawi się również na iTunes. Gościem był Marek Suchocki – projektant wnętrz, który wiedzą zdobywaną od ponad 20 lat, dzieli się na swoim YouTubowym kanale. Jest również redaktorem portalu aranzacjawnetrz.com.pl oraz autorem poradników wnętrzarskich. W wideopodcaście Somfy opowiedział m.in. o roli projektanta, cechach komfortowego i funkcjonalnego domu oraz o stosowaniu technologii smart home z punktu widzenia architekta wnętrz. Prowadzącą jest Natalia Tur.
Seria wideopodcastów Smart Domowe Rozmowy powstaje przy współpracy marki Somfy oraz agencji Komunikacja Plus PR.
Linki do pierwszego odcinka:
· Spotify: Smart Domowe Rozmowy
· YouTube: Jak zaaranżować wnętrza w wersji smart? – YouTube

ŹRÓDŁO: Somfy Polska

 

 

 

 

 

 

 

 


Przeczytaj również:

FENSTERBAU FRONTALE 2020 w Norymberdze zostały  przełożone!

Ważna informacja dla wystawców i zwiedzających, którzy mieli wziąć udział w organizowanych w dniach 18-21 marca 2020 r. w Norymberdze, targach Fensterbau Frontale. Zgodnie z oficjalną informacją or…

Seminarium:Okna i drzwi – aktualne zasady oceny i wprowadzania do obrotu

Związek Polskie Okna i Drzwi zaprasza do udziału w seminarium szkoleniowym organizowanym przez Instytut Techniki Budowlanej „Okna i drzwi – aktualne zasady oceny i wprowadzania do obrotu”, k…

Firmy członkowskie Związku POiD podsumowują Rok

Jeszcze nigdy historia nie doświadczyła tak wysokiej dynamiki przemian w każdym obszarze naszego życia. Dotyczy to zarówno polityki, gospodarki jak również przedsiębiorczości. Wpływ na sytuacje mia…