Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Sieć Salonów KRISHOME z mocną rekomendacją i tytułem TOPBuilder 2022

Autorski przepis KRISPOL na Gwarancję Spokoju, czyli zakup kompletu stolarki od jednego producenta, został wyróżniony tytułem TOPBuilder 2022.  To jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych nagród na polskim rynku budowlanym.

Nagroda cieszy tym bardziej, że w kapitule zasiadają największe osobistości – prof. dr hab. inż. Leonard Runkiewicz, Przewodniczący Rady Naukowej „Builder”, dr inż. arch. Jerzy Grochulski, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Architektów Polskich, Danuta Burzyńska, Redaktor Naczelna „Builder” i Marek Zdziebłowski, Wydawca „Builder”.

Gala TopBuilder odbyła się 20 kwietnia 2022 roku i zebrała przedstawicieli branży budowlanej, architektury i świata nauki.

Sprawdzona, godna zaufania marka, pełna spójność i innowacyjność rozwiązań, energooszczędne produkty, fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia, jednolita opieka gwarancyjno-serwisowa – to tylko kilka z wielu argumentów przemawiających za skorzystaniem z kompleksowej oferty rozwiązań dla domu od KRISPOL.

Zaufany producent

Dla większości inwestorów to budżet jest głównym decydentem na każdym etapie budowy domu. Kosztorys jest przeważnie starannie wyliczony i finalny dobór produktów w dużej mierze musi pokrywać się z założeniami finansowymi inwestycji. Ważna jest również jakość i funkcjonalność produktów, a także oszczędność czasu podczas ich wyboru. Zakup bramy, okien, drzwi i osłon w jednym miejscu pozwala zoptymalizować liczbę wizyt w salonie, wielokrotnych pomiarów na budowie czy montażu wykonywanego przez kilka różnych ekip. W przyszłości zapewnia również jednolitą obsługę serwisowo-gwarancyjną.

Dom na własnych zasadach 

Bez względu na to, jakie rozwiązania wybierze inwestor, może liczyć na spójną kolorystykę wszystkich elementów stolarki. Produkty linii HOME dostępne są w wielu wzorach, a także bogatej i spójnej ofercie kolorystycznej. Integralność kolorów, kształtów, faktur gwarantuje harmonię aranżacji i jest niezwykle pożądanym rozwiązaniem w nowoczesnych projektach. Wygląd to jednak nie wszystko – zastosowane w produktach rozwiązania technologiczne sprawiają, że stolarka KRISPOL jest niezawodna i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów.

Parametry produktu

Budowa domu to inwestycja na długie lata. Produkty muszą gwarantować bezpieczeństwo i być dopasowane do potrzeb inwestorów. Rośnie więc zainteresowanie rozwiązaniami energooszczędnymi. To przyszłościowy wybór, który pozwala na zmniejszenie wydatków związanych z użytkowaniem domu. Decydując się na produkty marki KRISPOL, wiodącego producenta najwyższej jakości bram i stolarki otworowej, inwestor stawia na innowacyjne rozwiązania i wysokiej jakości produkty polecane w programie Czyste Powietrze. Ponadto korzysta z profesjonalnej obsługi, fachowego doradztwa oraz serwisu i otrzymuje długoletnią gwarancję – 7 lat na okna PVC i 5 lat na pozostałe produkty.

Gwarancja spokoju podczas budowy

Z perspektywy ostatnich kilku lat doskonale widać, jak mocno zyskał koncept zakupu stolarki w jednym miejscu. Sieć salonów KRISHOME to nasza odpowiedź na wszystkie potrzeby konsumenta, który ceni swój czas, bezpieczeństwo, poszukuje kompleksowych usług dostępnych w jednym miejscu, wspartych profesjonalną poradą eksperta. Inaczej mówiąc, salony KRISHOME to doskonałe miejsce nie tylko dla inwestorów z gotowym planem budowy lub modernizacji domu, ale także tych, którzy dopiero szukają inspiracji – mówi Katarzyna Kozłowska, Marketing Manager KRISHOME.

Jako producent z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży doskonale wiemy, że dla większości inwestorów to budżet, jakość produktów, a także komfort ich wyboru, są głównymi decydentami na każdym etapie budowy domu. Zakup kompletu stolarki otworowej od jednego producenta to nie tylko oszczędności, ale przede wszystkim pewność zadowolenia i sprawnego funkcjonowania produktów przez wiele lat. To nasz autorski przepis na Gwarancję Spokoju, której poszukuje każdy inwestor – dodaje Katarzyna Kozłowska.

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Głosowanie na „Nagrodę Publiczności” POiD Building Awards 2021 trwa

Do końca sierpnia trwa głosowanie publiczności na najlepszy wg Internautów obiekt, zgłoszony do konkursu POiD Building Awards 2021, organizowanego przez Związek POiD dla branży stolarki otworowej. …

Dobry montaż z myślą o ekologii i oszczędności

Tanio i szybko nigdy nie będzie dobrze. Dobrze i szybko nigdy nie będzie tanio. Tanio i dobrze nigdy nie będzie szybko – to powiedzenie jest doskonale znane w gronie wykonawców w branży budowlanej,…

Związek Polskie Okna i Drzwi nowym członkiem POBE

24 maja 2023 r., w dniu rozpoczęcia XIII Kongresu POiD w Warszawie Paweł Lachman – koordynator POBE ogłosił, że Związek Polskie Okna i Drzwi POiD stał się 13-stym członkiem POBE – Porozumienia Bran…